• Informacje na temat:

  10 minut wiedźmin

Artykuły na temat: 10 minut wiedźmin
 • Wiedźmin: Gra Przygodowa - recenzja

  W maju 2015 roku będzie nam dane zagrać w trzecią część Wiedźmina. Jednak już teraz CD Projekt RED zrobił nam miłą niespodziankę.

 • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów: 10 minut gameplayu z prawie-bety

  Co bym tu nie napisał, to i tak szybciej, niż to przeczytacie, klikniecie, by zobaczyć co jest w środku. A w środku jest właśnie to, co zapowiada tytuł - dziesięć minuty "czystej" rozgrywki z Wiedźmina 2: Zabójców Królów !

 • 10 minut za złotówkę w Play

  Nowa promocja Play, skierowana do klientów pre-paid, pozwala za 1 złoty kupić pakiet dziesięciu minut rozmowy.

 • Wiedźmin 2: Zabezpieczenia złamano w pół godziny

  Marcin Iwiński, jeden z członków zarządu CD Projekt RED (dawnego Optimusa) udzielił bardzo ciekawego wywiadu. Poruszył w nim m.in. kwestię zabezpieczeń Wiedźmina 2: Zabójcy Królów, darmowych DLC oraz usługi Good Old Games.

 • Halo: Reach - pierwsze 10 minut rozgrywki

  Ostatnimi czasy panuje moda na publikowanie pierwszych kilkudziesięciu minut z danej gry. Tym razem w sieci pojawił się nagrany na gamescomie kamerką filmik pokazujący pierwsze dziesięć minut kampanii Halo: Reach. Uwaga, są spoilery!

 • CES 2009 - Superbateria, ładowanie w 10 minut

  Koncern Toshiba zaprezentował na targach CES 2009 produkt, który z pewnością zainteresuje wszystkich posiadaczy komputerów przenośnych, zwłaszcza tych, którzy często są zmuszeni do używania swych maszyn w podróży i intensywnie korzystają z energii wbudowanych akumulatorów.

 • The Witcher: Battle Arena - zapowiedź

  Wiedźmin ukaże się jeszcze w tym roku! Chodzi jednak nie o trzecią część serii, ale o mobilny spin-off, zatytułowany The Witcher: Battle Arena.

 • Batman: Arkham City - 10 minut gameplayu!

  Warner Bros. opublikowało nowy, ponad 10-minutowy gameplay z Batman: Arkham City . Na filmie możemy zobaczyć m.in. fragmenty rozgrywki z ujawnioną jakiś czas temu Catwoman , która doczeka się własnych misji w kampanii dla pojedynczego gracza.

 • Wiedźmin 3 ozłocony!

  CD PROJEKT RED, twórcy gier z serii Wiedźmin informują, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon osiągnęła status “GOLD” i trafiła do tłoczni!

 • Wiedźmina 2 wad opisanie

  Jak mawiał niziołek Rusty: "Porządny chirurg najpierw znieczula, a potem tnie, nigdy odwrotnie!". Zatem zanim zacznę machać skalpelem nad nowym Wiedźminem, powiem, że dla mnie to póki co gra roku i uczciwe 9/10, bez żadnych "bo to polski produkt". Ale to nie oznacza, że wszystko jest w niej OK. Sporo rzeczy nie jest. Oto one.

 • Portal w 10 minut!

  Choć Portal nie jest długą grą, wyczyn jednego z fanów zasługuje na uwagę - po dwóch latach prób i przygotowań zdołał on przejść tę logiczną produkcję Valve w niecałe dziesięć minut (nie licząc cut-scenek)! Całość została oczywiście uwieczniona na filmiku opublikowanym na YouTubie .

 • Wiedźmin bije kolejne rekordy

  Już po rozpoczęciu sprzedaży można się było spodziewać, że Wiedźmin będzie bił rekordy popularności. Dzisiaj mamy kolejne wyniki. Jak The Witcher radzi sobie w starciu chociażby z hitem Heroes of Might & Magic V i czy daleko mu do Chrome i Painkillera?

Wideo na temat: 10 minut wiedźmin
Dyskusje na temat: 10 minut wiedźmin