• Informacje na temat:

  aion jak dostac skrzydla

Artykuły na temat: aion jak dostac skrzydla
 • Aion ? pierwszych spostrzeżeń dziesięć

  Kolejne poziomy nabite, kolejne Złaknione Krwi Żuczki gryzą piach, kolejny beta-weekend zaliczony. Bitewny płacz (ang. battle cry) na ten tydzień: "Siecz, rąb, skrzydłami mieć, Asmo do boju, z Elyosem precz... uuk, uuk!". Innymi słowy: Monka wrażenia z bety gry Aion.

 • Fala pod skrzydłami Apacza

  Na listopadowej konferencji Wave Protocol Summit padła propozycja, by nieudany projekt firmy Google - Wave - oddać Fundacji Apache, która znana jest ze skutecznego prowadzenia projektów open source. W zeszłym tygodniu zdecydowano, że to dobry pomysł.

 • Aion - rozdaliśmy 150 kodów. Oto wierszyki przysłane "po prośbie". Dziękujemy wraz z keye.pl

  Przed weekendem rozdaliśmy 150 kodów do gry Aion: Tower of Eternity tym, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Zadanie było proste - napisać wierszyk, udowadniający, że to właśnie temu czy innemu z was należy się kod do bety. Oto najlepsze prace...

 • Mamy już całkiem wiernie oddaną bryłę puszki, ale czy rozpoznasz w niej jakikolwiek znany ci napój? Brakuje jej nieco do pełnego realizmu. Naszym ostatnim zadaniem w pracy nad końcową grafiką będzie stworzenie metalicznej faktury puszki, jej etykiety i właściwe oświetlenie obiektu. Posłuży nam do tego oczywiście Blender.

 • Aion: Nadchodzi wersja F2P

  Wkrótce kolejne MMO dołączy do grona darmowych sieciówek. NCSoft poinformowało, że Aion (który miał swoją premierę we wrześniu 2009 roku) po Nowym Roku przejdzie na model F2P.

 • Gryź jak Suarez

  Kto może zarobić na mundialu? Teoretycznie każdy, nawet zupełnie nie związany z organizowaniem imprezy. Trzeba tylko mieć dobry pomysł i zrealizować go w odpowiednim czasie. Tak jak firma Playsoft.

 • Aion: Wersja F2P już w przyszłym tygodniu

  Firma Gameforge ujawniła konkretną datę premiery darmowej wersji gry Aion . Do Atrei wszyscy gracze z Europy będą mogli wkroczyć już w przyszłym tygodniu .

 • Telefon jak nowy

  Intensywnie używany telefon komórkowy brudzi się, w szczelinach zbiera się kurz, a na wyświetlaczu pojawiają się rysy. Jakby tego było mało, w pamięci komórki panuje bałagan, a bateria działa coraz krócej. Za pomocą kilku prostych zabiegów jednak sprawisz, że telefon będzie wyglądał i pracował jak nowy.

 • Aion: Tower of Eternity - 150 kodów dla naszych czytelników od serwisu keye.pl

  Od dziś do końca tygodnia - a potem od 20 do 25 września - będą mogli za darmo zagrać w grę Aion: Tower of Eternity wybrani przez nas czytelnicy. Dużo naszych czytelników - bo aż 150!

 • Oculus Rift należący do Facebooka to drzwi do przyszłości

  Facebook wpadł w szał zakupów i nie może z niego wyjść. Po startupach takich jak Instagram oraz WhatsApp pod skrzydła Marka Zuckerberga dostała się firma Oculus VR, twórcy okularów wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.

Wideo na temat: aion jak dostac skrzydla
Dyskusje na temat: aion jak dostac skrzydla
 • Aion: gdzie dostać skrzydła?

  Skrzydla masz odrazu po zmianie profesji ale latac mozesz tylko w wyznaczonych obszarach z tym ze mozna szybowac wciskajac 2 x spacje

 • RE: AION

  @ Ajgor: Sumowanie zegarów rdzeni procesora i przedstawianie ich jako jedna częstotliwość jest strasznie błędne :] Tak się po prostu nie robi... Gdy mamy jeden rdzeń 2,0Ghz mówim że procesor pracuje z jednym rdzeniem o zegarze 2,0Ghz, gdy mamy 2 rdzenie (i więcej) o częstotliwości każdego z nich 2,0Ghz to procesor i tak (mimo większej ilości rdzeni) pracuje z częstotliwością zegara 2,0Ghz. Nie sumuje się zegarów każdego z rdzeni...I wcale nie jest powiedziane że że 2 rdzeniowy procesor...

 • Aion

  No cóż... spodziewałem się tego. Nastolatków wydających opinie o grze, o której nie mają większego pojęcia, w dodatku o grze, która jest dopiero w wersji beta (zamkniętej). Jako uczestnik trzech bet oraz aktywny gracz na chińskiej wersji Aiona czuje się w obowiązku zareagować. Od razu zaznaczam, że Aion nie jest grą idealną. Nawet pomijając sprawy związane z wczesną wersją, kilka rzeczy mi się nie podoba. Ale zaczne od sprostowania błędnych informacji jakie się tu już zdążyły namnożyc... 1)...

 • RE: AION

  Procesor dwurdzeniowy to tak, jak bys mial dwa procesory. Ich rzeczywista wydajnosc jest sumą poszczegolnych rdzeni, czyli tak, jak bys mial 4,8GHz. Pojdzie na pewno.

 • Aion: gdzie dostać skrzydła?

  Gdzie mogę dostać skrzydła? Mam 11 poziom na chwilę obecną, a widziałem ludzi z 10, którzy wesoło śmigają w powietrzu. Jakiś koncept? Nie, nie chodzi mi ten bajer, gdy spadamy z wysokości i otwierają się skrzydełka. Oni sobie tam po prostu latają, pikują, lewitują etc. Poza tym jest miejsce na skrzydła w ekwipunku postaci.

 • RE: AION

  Procesor dwurdzeniowy to tak, jak bys mial dwa procesory. Ich rzeczywista wydajnosc jest sumą poszczegolnych rdzeni, czyli tak, jak bys mial 4,8GHz. Pojdzie na pewno. Nie rób sobie żartów człowieku, jak prowadzący może takie pierdoły pisać? ---- Do autora: dużo zależy od tego jaką masz kartę i ram, ale procek wystarczy na max detale. NIE SUMUJE SIĘ TAKTOWANIA RDZENI PROCESORA!

 • Aion

  No to po kolei... Minusy obecnej wersji gry: 1. Latanie to jakaś kpina. Nie dość, że pomachać skrzydełkami można tylko w ściśle określonych obszarach (mówię pomachać, bo szusować na skrzydłach można wszędzie), jego czas jest dla mnie w sposób absolutnie niezrozumiały ograniczony do minuty, to jeszcze wszystko wygląda tak, jakby grało się na noclipie. Zero bezwładności, zero uczucia lotu. O to taka afera? W tym ta "rewelacja"? 2. Bardzo rzadkie przekłamania graficzne- białe kwadraty wyglądają...

 • RE: AION

  Procesor dwurdzeniowy to tak, jak bys mial dwa procesory. Ich rzeczywista wydajnosc jest sumą poszczegolnych rdzeni, czyli tak, jak bys mial 4,8GHz. Pojdzie na pewno. I Ty jesteś prowadzącym ? Przecież napisałeś jedną z największych głupot. Nie sumuje się mhz z każdego rdzenia.

 • Aion: gdzie dostać skrzydła?

  10 sekund z Google: http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=1154.0

 • RE: AION

  Czyli rozumiem ze nie pojdzie? Sie czepiliscie czegos, co akurat jest najmniej wazne. Jak baby. OK w takim razie zapytam inaczej. Zalozmy, ze mamy dwa procesory. Identyczny cache, inne parametry tez. Tyle, ze jeden ma jeden rdzen 2GHz, a drugi ma 2 rdzenie po 2GHz kazdy. I co? Beda chodzic tak samo? Czy dwurdzeniowy bedzie szybszy? A jesli bedzie szybszy, to o ile? Tylko mi nie wyjezdzajcie, ze nie ma takich procesorow itp. Pytam czysto teoretycznie.