• Informacje na temat:

  altered destiny

Artykuły na temat: altered destiny
 • Destiny: Chmurki bieleją o świcie

  Digital Foundry opublikowało materiał, w którym w technice time-lapse pokazano wygląd przestrzeni w Destiny. Jeśli tak wygląda to w istocie, chyba nikt nie powie, że nowa produkcja Bungie jest brzydka.

 • Premiera Destiny - The Taken King

  15 września zadebiutował największy w historii dodatek do gry Destiny - The Taken King. Co takiego przygotowała dla graczy firma Bungie?

 • Destiny: Tak wyglądać będą postacie

  Na GDC studio Bungie zaprezentowało film z modelami kilku bohaterów z gry Destiny , wraz z ich szkicami koncepcyjnymi. Oczywiscie trudno na razie stwierdzić, jak będą one wyglądać w swoim naturalnym środowisku (a więc w czasie rozgrywki), ale to, co na razie pokazano, wygląda naprawdę ciekawie.

 • Destiny 2 trafiło do sklepów

  Do sklepów trafiło Destiny 2. Kontynuacja popularnej strzelaniny firmy Bungie jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowe na konsolach na PS4 i Xbox One.

 • Razer i Bungie - linia sprzętu dedykowana Destiny 2

  Razer - oraz Bungie poinformowały dzisiaj o podjęciu współpracy przy nadchodzącym tytule Destiny 2, którego światowym wydawcą i dystrybutorem jest Activision.

 • X-Men: Destiny - Bractwo Mutantów

  Activision opublikowało nowy trailer  X-Men: Destiny . Zwiastun prezentuje opozycyjne względem akademii Xaviera Bractwo Mutantów . Jest to organizacja dowodzona przez starego przyjaciela profesora X , Magneto .

 • Sterowniki Game Ready gotowe na premierę Destiny 2

  Firma NVIDIA opublikowała nową wersję sterownika Game Ready przygotowanego specjalnie pod dzisiejszą premierę gry Destiny 2. Oprogramowanie zawiera również optymalizacje dla gry Assassin’s Creed Origins.

 • Destiny: Ogromna rzeźba ozdobą stoiska na gamescomie

  Targi w rodzaju gamescomu to idealna okazja dla wydawców do promocji swoich gier i to nie tylko za pomocą robiących wrażenie zwiastunów oraz gameplayów. Na przykład Activision wraz z Bungie postanowiło postawić na swoim stanowisku dużą statuetkę z bohaterem produkcji Destiny . Na najnowszym filmiku developerzy pokazują, w jaki sposób figura powstawała.

 • NVIDIA współpracuje z Activision i Bungie nad wersją PC gry Destiny 2

  NVIDIA wraz z firmami Activision oraz Bungie, twórcami wielokrotnie wyróżnianej serii Destiny, poinformowała j o partnerstwie nad przygotowaniem wersji PC oczekiwanej przez graczy na całym świecie grze Destiny 2.

Dyskusje na temat: altered destiny