• Informacje na temat:

  astro boy: the video game android

Artykuły na temat: astro boy: the video game android
 • Rambo: The Video Game - Maszyna do zabijania

  "Ten film jest niepubliczny. Zastanów się dobrze, zanim go udostępnisz" - pouczająco przemawia komunikat pod zwiastunem Rambo: The Video Game na YouTube. Mając w pamięci poprzednie trailery gry faktycznie długo się zastanawiałem, ale kronikarski obowiązek wygrał. Obejrzyjmy zatem.

 • Filmy video na iPhona i iPada już latem

  Apple pracuje nad uruchomieniem usług video na iPody i iPady, a tymczasem po cichu urosła mu konkurencja, która zrobi to szybciej od niego. Brytyjska firma Jabaya wynalazła rozwiązanie, które umożliwia dostarczanie filmów w wersji VoD (video na żądanie) na obydwa te urządzenia za pośrednictwem serwerów wielkiej księgarni internetowej Amazon.

 • Battleship: The Video Game - dwie gry w jednej

  Ciekawym elementem  Battleship: The Video Game (przynajmniej w teorii...) jest podział rozgrywki na dwa oddzielne aspekty - lądową, gdzie gramy, jak w typowym Call of Duty , oraz morską, w której produkcja przypomina w pewien sposób grę w statki. O tym interesującym podziale opowiadają twórcy gry w pierwszym filmie " Z pamiętnika developera ".

 • Nowy Sterownik NVIDIA Game Ready

  Firma NVIDIA wydała nową wersję sterownika Game Ready z myślą o grze LawBreakers – pierwszej, która wspiera funkcję NVIDIA ShadowPlay Highlights.

 • Star Trek: The Video Game ? Wiarygodne uniwersum oczami twórców

  Nowy materiał od twórców produkcji Star Trek: The Video Game aż huczy od przekazu rozgrzewającego hype. Tym razem mowa o wiarygodnym uniwersum, na które mają złożyć się głosy zaangażowanych aktorów, dopieszczona grafika oraz żywa muzyka nagrana przez orkiestrę.

 • RedEye sterowanie domowym sprzętem Audio-Video za pomocą smartfona

  RedEye Dock to stacja umożliwiająca kontrolowanie domowego sprzętu RTV za pomocą iPhone'a, iPada lub innego smartfona czy tabletu wyposażonego w system Android.

 • Star Trek: The Video Game ? Co z fabułą?

  W materiałach od twórców Star Trek: The Video Game mogliśmy się nasłuchać o przeróżnych aspektach produkcji, jednak niewiele miejsca poświęcono fabule. Aż do dzisiaj, bo właśnie o historii opowiada najnowszy film.

 • Nowy sterownik Game Ready dla kart GeForce

  Firma NVIDIA opublikowała nowy sterownik Game Ready, dedykowany grze World of Warcraft: Battle for Azeroth. Posiada on również optymalizacje dla gry Monster Hunter: World.

 • Angry Video Game Nerd Adventures: Bekający beholder i zjazd na Mikołaju

  Opary absurdu obecne w materiałach Angry Video Game Nerda gęsto roztoczą się w grze, gdzie znany youtuber będzie głównym bohaterem. Nowy gameplay z Angry Video Game Nerd Adventures pokazuje, że nie będzie to produkcja dla każdego, ale grupa docelowa zdecydowanie ma na co czekać.

 • Samsung i Amazon Video wprowadzają standard HDR10+

  Amazon Video to pierwsza usługa streamingu wideo, która wykorzystywać będzie technologię HDR10+. Dzięki temu użytkownicy wybranych telewizorów Samsung i aplikacji Amazon Video zyskają dostęp do najwyższej jakości obrazu.

Wideo na temat: astro boy: the video game android
Dyskusje na temat: astro boy: the video game android
 • Zagadki konsolowe v. 2

  Astro Boy: The Video Game?

 • ASTRO file Manager

  APlikacja pomaga w zarządzaniu zdjęciami, muzyką, materiałami video oraz plikami na twoim urządzeniu. Jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej ściąganych aplikacji w Android Market. Jedną z ciekawych funkcji jest możliwość wyświetlania plików i folderów w postaci ikon zamiast listy. http://www.pcformat.pl/program-ASTRO-file-Manager,209.html

 • Super Meat Boy: The Game

  Super Meat Boy: The Game: wasze komentarze

 • RE: Game play -Program

  Sprawdź sobie program "free screen to video" .

 • Ghostbusters: The Video Game

  Ghostbusters: The Video Game: wasze komentarze

 • NOWY! SAMSUNG Game Pad EI-GP20 Android

  Witam. Mam na sprzedaż gadżet dla miłośników gier na telefonie. Samsung Game Pad EI-GP20 Android. Stan: NOWY! GWARANCJA PRODUCENTA na 24 miesiące - faktura. Cena 150zł. W tradycyjnych sklepach jest po 200zł wzwyż, więc myślę, że warto zainteresować się moją ofertą. :) Pytania? Proszę pisać na PW, ewentualnie na maila lub GG, bądź udzielić się w niniejszym wątku. Pozdrawiam. :)

 • Saw: The Video Game

  Saw: The Video Game: wasze komentarze

 • RE:  "Pegasus" - The Best Of Old Video Game

  Witam! Ja też - zanim miałem peceta, to najpierw miałem "Pegasus-a" . I takie (między innymi) gierki: http://whatthecrap.files.wordpress.com/2007/04/super-mario-bros-dx-big.jpg "Super Mario Bros" http://games.multimedia.cx/wp-content/uploads/quattro-arcade-go-dizzy-go.png "Go Dizzy Go!" http://www.maniacworld.com/duck-hunt-game.jpg "Duck Hunt" http://dorando.emuverse.com/images/dr-mario.e_02.png "Dr. Mario" W te dwie pierwsze, to gram do tej pory na PC (za pomocą...

 • Rio: The Video Game

  Rio: The Video Game: wasze komentarze

 • "Pegasus" - The Best Of Old Video Game

  Żal, że nie ma takiego tematu. ;P Obecnie, gram we wszystkie gry na Pegasusa (NES) (na kompie) używam emulatora. :) Pegasus był pierwszą konsolą jaką miałem. Nigdy nie zapomnę Contra'y jak i innych tego typu gier :P . Jestem zakochany w tej konsoli. ^^ Jeśli ktoś chce powspominać któreś gry to piszczie w tym temacie. ^^ Albo niezapomniana seria Kunio Kun ^^ (z cyklu i w ryj i w sport :D ) http://image-fast.com/image/d768d7e09a6f/Kunio_Kun_no_Nekketsu_Soccer_League(j)_004.jpg Jeśli ktoś...