• Informacje na temat:

  awantura o kasę gra

Artykuły na temat: awantura o kasę gra
 • ...i słuchać!!! O tym, czy gra jest warta świeczki, możecie się przekonać w dalszej części tekstu. Serdecznie zapraszamy do lektury. Największa sensacja polskiego rynku gier video! Potentat w dziedzinie dystrybucji gier na platformę PC, firma CD-PROJEKT, zdecydowała się na odważny i zarazem przełomowy krok - oto gra Baldur's Gate: Dark Alliance pojawi się w marcu tego roku w Polsce w cenie 179 zł...

 • Street Fighter IV: Arcade Edition - Kolejne duże DLC zapowiedziane. Skok na kasę?

  Odgrzewanie kotletów i łatwa próba zarobienia dodatkowych pieniędzy? Trudno oprzeć się takiemu wrażeniu. Capcom zapowiedział kolejne DLC do mającej już kilka lat na karku gry Super Street Fighter IV: Arcade Edition . Rozszerzenie przyniesie ze sobą postacie… ze Street Fighter X Tekken .

 • YouTube za kasę

  Ostatnia zmiana warunków monetyzacji na YouTube wywołała spore poruszenie. Podniosły się głosy, że YouTube będzie płatny. Bo będzie. I bardzo dobrze.

 • Mrok, zaklęcia, kasa, cięcia

  Mamy wieczór, więc nadchodzi pora na zwyczajową porcję małych newsów, które wypadły z głównego obiegu. Dzisiaj wspominamy m.in. o nowych publikacjach z Dark Souls i Assassin's Creed IV , prawdopodobnym bohaterze nowego Deus Ex , kłopotach Zyngi oraz o tym, że w Kanadzie branża gier stała się bardzo wartościowa. Ogólnie, dużo o pieniądzach.

 • Kasa idzie po gry

  Branża growa nie jest już postrzegana jako coś niepoważnego czym zajmują sie dzieciaki. To prężnie rozwijający się biznes, na który coraz chętniej zaczynają patrzeć firmy z astronomicznym budżetem.

 • Molten Games: Darmowa gra AAA od ludzi z Blizzarda, SOE i Relic

  Byli pracownicy m.in. Blizzarda , Sony Online Entertainment i Relic uformowali nowe studio Molten Games . Firma w najbliższej przyszłości rozpocznie pracę nad wysokobudżetową produkcją, która będzie oparta na modelu free-to-play. Kasę wyłoży NCSoft .

 • Odzyskamy kasę z pre-paida?

  Urząd Komunikacji Elektronicznej zaleca operatorom komórkowych wprowadzanie możliwości odzyskania, przez klientów, niewykorzystanych środków zgromadzonych na kartach pre-paid. Chodzi o niemała kwoty. Kliencie samego Orange mają na swoich kontach łącznie 221 mln zł.

 • Wygraj kasę z nowym numerem magazynu CD-Action i dołączoną do niego kartą!

  Jak już zapewne większość z was wie, jednym z kilku dodatków w aktualnym numerze CD-Action jest karta płatnicza BZ WBK, która umożliwia robienie zakupów przez internet. Konkurs z nią związany umożliwia natomiast... wygranie sympatycznego dodatku do kieszonkowego/pensji.

 • TP i Netia rozdają kasę

  Dwaj najwięksi dostawcy internetu przygotowali dla swoich klientów promocje, w których oferują pieniądze w zamian za podpisanie długoterminowej umowy.

 • Diablo III: Beta, dom aukcyjny... i kontrowersyjne zabezpieczenia

  W sieci pojawiło się sporo nowych informacji o Diablo III . Twórcy gry ujawnili pierwsze konkretne szczegóły dotyczące bety, a także zaprezentowali nową opcję – dom aukcyjny, w którym gracze za prawdziwą kasę mogą handlować przedmiotami. Ujawniono również, że gra będzie wymagała… stałego połączenia z siecią.

 • Deepolis - nowa gra przeglądarkowa

  W portalu Wirtualnej Polski uruchomiona została kolejna gra typu MMO (Massive Multiplayer Online) o nazwie Deepolis. Rozgrywka, dostępna po bezpłatnej rejestracji, odbywa się w głębinach wirtualnych oceanów.

Wideo na temat: awantura o kasę gra
Dyskusje na temat: awantura o kasę gra
 • Awantura o kasę

  Ostatnio na Polsat 2, puszczają powtórki Awantury o kasę, i powiem wam że ten teleturniej jak dla mnie był nieprzewidywalny ! Przede wszystkim, emocje największe są w finale. Nie ma co, ten teleturniej otworzył furtkę do sławy dla Krzysztofa Ibisza, potem była jeszcze Gra w ciemno i jakieś mniej znane. Naprawdę, świetny teleturniej, szkoda że go już nie ma. /confused_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":/" border="0" alt="confused_prosty.gif" />

 • RE: Cel! Na co zbierać kasę?

  Jeżeli interesujesz się militariami bądź grami typu Counter-Strike, Call of Duty to z pewnością "wciągnie" Cię paintball. :] Koszt najtańszego (za to o wysokiej jakości) sprzętu - ok. 500-600zł.

 • Awantura o kasę

  Awantura o kasę - teleturniej emitowany w Polsce przez telewizję Polsat w latach 2002 - 2005. W roli prowadzącego występował Krzysztof Ibisz. Gra składała się z dwóch rund. W pierwszej, trzy drużyny (żółta, niebieska, zielona) dostawały na początek po 5000 zł. Runda składała się z 6 pytań, a odpowiedzi na każde z nich mogła udzielić ta drużyna, która "kupiła" je podczas licytacji. Pytania były podzielone na kategorie, które były losowane przez prowadzącego przed rozpoczęciem licytacji(Jedną...

 • RE: Cel! Na co zbierać kasę?

  Na co mi to ;]. I tak już zaczynam wyrastać z gier. Wole np za to kupić telewizor albo inną rzecz :P. A ten pc mam nadzieję, że posłuży mi parę lat ^^. W ostateczności zmienię procka za rok na Quada bo pewnie stanieją :D. Założę nowy wątek jak ulepszyć pokój bo wy mi tu ciągle o tym pc nowym piszecie xD.

 • Awantura o kasę

  @up - taa, puszczają ten teleturniej po raz kolejny - wcześniej mogliśmy go zobaczyć jakiś rok, póltora temu. IMO najbardziej oryginalny teleturniej Polsatu. Chciało by się, aby któryś z tych nowych choć w połowie był tak emocjonujący, jak Awantura o Kasę.

 • RE: Markowy zasilacz za taką kasę

  Na zasilaczu się nie oszczędza - weź Seasonic`a, ale szukaj tych droższych wersji, bo one mają więcej molexów. Mistrz!Nie zna configu,nie wie ile autor ma na nowy zasilacz,a już pisze o Seasonicu-I ,że to ja niby fanboyem sisonika jestem.. Nie polecam kupować od tego sprzedającego...kumpel kupił u niego zasilacz za ok 230zł i padł po 1mc użytkowania,potem miał problemy aby odzyskać kasę. Jaki dokładnie zasilacz kupił?

 • Awantura o kasę

  Awantura o kasę,heh chyba jeden z najlepszych teleturniei jakie się ukazały na w polskiej telewizji.Osobiście wolałem to od milionerów(właściwie nadal wolę).Szkoda tylko,że Ibisz już go nie prowadzi.

 • Cel! Na co zbierać kasę?

  Siema wszystkim! Chciałbym sobie postawić jakiś cel na który zbierałbym kasę, ale nie wiem co to może być no i jak zwykle pierwszy pomysł jaki mi wpadł do głowy to spytać was! Poradziliście mi świetnie z Halloween (dostałem 6 :D) więc i tu mam nadzieję, że mi pomożecie! PS. Wszystko POZA CZĘŚCIAMI DO KOMPUTERA BO LEDWO CO KUPIŁEM NOWY WYPASIONY SPRZĘT I NIC NIE BĘDĘ W NIM ZMIENIAŁ :D. No i oczywiście nie piszcie rzeczy za jakieś 5 tysięcy tylko max 2000 xD. Pozdrawiam! PS. Myślę o TV który...

 • Awantura o kasę

  Hmm...Awantura o kasę. Szczerze mówiąc to przez pierwsze sekundy musiałem sobie przypomnieć, który to, bo dla mnie dużo jest już tego. Bardzo ciekawy i- jak niektóre inne teleturnieje- nauczające. /wink_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' /> Szkoda, że przestali go nadawać w...bodajże Polsacie. Co prawda, czasami tak robię ,,przegląd" kanałów i są tam np. Polsat2 i tam jeszcze około siódmej rano leci i chętnie oglądam. /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

 • RE: Cel! Na co zbierać kasę?

  Co z moimi plakatami nie tak?! xD. Lasek sobie nie dam bo by mi mama żyć nie dała xD. Radio gra wyśmienicie więc też nie zmienię. A odtwarzacz to też dobry pomysł. Szczególnie by mi się do oglądania filmów przydał. Jaki proponujesz? Ale oczywiście nie za 2 tysiące :E. Tak z 700zł max.