• Informacje na temat:

  blair witch, volume 3: the elly kedward tale

Artykuły na temat: blair witch, volume 3: the elly kedward tale
 • Naughty Bear: Parodia Blair Witch Project i sporo gameplayu

  Naughty Bear to szykowana do dystrybucji cyfrowej gra o pewnym misiu, który obrażony na swoich przyjaciół (bo nie zaprosili go na imprezę) postanawia urządzić im pluszową rzeź. Podczas prac twórcy inspirują się szeroko pojętą popkulturą - parodiowali już Aliens , a teraz...

 • Brothers: A Tale of Two Sons w usłudze NVIDIA GRID

  Do usługi NVIDIA GRID, umożliwiającej uruchomienie na tablecie SHIELD strumieniowanych gier PC, dołączono grę zręcznościową: Brothers: A Tale of Two Sons. Tym samym biblioteka gier PC dostępnych z chmury obliczeniowej wynosi już 37 pozycji.

 • Ni No Kuni: Wrath of the White Witch - Zwiastun magicznej opowieści

  Nowy zwiastun Ni No Kuni , gry opatrzonej na zachodnich rynkach plączącym język podtytułem Wrath of the White Witch , potwierdza to, co widzieliśmy do tej pory. Zapowiada się wspaniała przygoda w znakomitej atmosferze, a zróżnicowany gameplay sprawia, że warto czekać na tę produkcję.

 • iWatch z okrągłbym cyferblatem?

  Spekulacje o naręcznym urządzeniu Apple nie słabną. Jedna z ostatnich hipotez dotyczy jego cyferblatu.

 • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch - prawie 10 minut rozgrywki

  Jedną z gier, w które mogą pograć uczestnicy tegorocznego Comic Conu jest Ni no Kuni: Wrath of the White Witch . Jeżeli nie widzieliście jeszcze jak wygląda efekt współpracy Studia Ghibli i Level-5 , to warto rzucić okiem na ten dosyć długi gameplay i zacząć odkładać pieniądze.

 • Oculus Rift - znamy cenę i datę premiery

  Ruszyła przedsprzedaż gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Amerykanie muszą zapłacić za niego... 599 dolarów, czyli około 2,4 tys. zł.

 • E3 2012: Ni no Kuni - Wrath of the White Witch: Magiczna podróż

  Im starszy jest człowiek, tym bardziej tęskni za wieczorami spędzonymi na słuchaniu baśni opowiadanych przez rodzinną starszyznę i odpływaniu myślami w piękne światy. Nowy zwiastun Ni no Kuni: Wrath of the White Witch obiecuje, że w przyszłym roku każdy z nas poczuje się dzieckiem na nowo - w ten najlepszy, bajkowy sposób.

 • JBL Cinema Base - głośnik telewizyjny typu soundbase

  Marka JBL zaprezentowała głośnik telewizyjny typu soundbase zaprojektowany tak, by można było go ustawić pod telewizorem.

 • God of War Collection Volume II: Zwiastun "premierowy"

  W tym tygodniu swoją premierę ma  God of War Collection Volume II - zestaw dwóch wydanych początkowo na PSP części przygód Kratosa przystosowanych do działania na PS3 . W związku z tym Sony opublikowało nowy, " premierowy " trailer pakietu.

 • Pierwszy 8-rdzeniowy procesor Intel do desktopów

  Intel zaprezentował swój pierwszy procesor 8-rdzeniowy do desktopów: Intel Core i7-5960X Extreme Edition, dotychczas znany pod nazwą kodową „Haswell-E”, skierowany do najbardziej wymagających użytkowników.

Wideo na temat: blair witch, volume 3: the elly kedward tale
Dyskusje na temat: blair witch, volume 3: the elly kedward tale