• Informacje na temat:

  bolek i lolek: język niemiecki dla najmłodszych wymagania techniczne

Artykuły na temat: bolek i lolek: język niemiecki dla najmłodszych wymagania techniczne
Wideo na temat: bolek i lolek: język niemiecki dla najmłodszych wymagania techniczne
Dyskusje na temat: bolek i lolek: język niemiecki dla najmłodszych wymagania techniczne
 • Wąż skojarzeń

  Bolek i Lolek

 • RE: Język niemiecki z Windows XP

  To jest tak, ze to dla kolegi sie pytam, ktory mieszka w niemczech. Ma niemiecka klawiature, i czasem musi cos po niemiecku napisac, ale nie moze, bo mu sie niemieckie znaki nie wyswietlaja bo ma polski jezyk. Mowi, ze kiedys mial inny windows, nie wie czy po prostu wiecej jezykow tam bylo ale dal rade pisac, a teraz nic.

 • Sony pracuje nad MMO dla najmłodszych?

  Sukces Free Realms prawdopodobnie zmotywował Sony Online Entertainment do stworzenia kolejnego, przeglądarkowego MMO. I to nie byle jakiego, bo w świecie „Gwiezdnych wojen”. Sieciówka Star Wars dla najmłodszych? Wiele na to wskazuje.

 • RE: Język niemiecki z Windows XP

  kurde problem jak mój tylko ja nie moge polskiego dać :P panel sterowania>opcje regionalne i językowe>języki>szczegóły>dodaj i tam masz niemiecki ;)

 • RE: Język niemiecki z Windows XP

  kurde problem jak mój tylko ja nie moge polskiego dać :P panel sterowania>opcje regionalne i językowe>języki>szczegóły>dodaj i tam masz niemiecki ;) I bedzie mi dzialac bez problemu z niemiecka klawiatura? bedzie pisac to co chce?

 • RE: Język niemiecki z Windows XP

  No i lipa. Na moim komputrze, jak klikne na ikonke PL obok zegarka w prawym dolnym i wybiore jezyk niemiecki to pozniej piszac np. w worddzie czy tutaj zamista znaków np. : czy ' beda pojawiac sie niemieckie litery, natomiast u kolegi, jak dam niemiecki to pod : czy ' wyskakują polskie litery takie jak Ś czy Ź, co Wy na to chlopakki?

 • Studia informatyczne - wymagania i problematyka

  Angielski to język nowożytny, niemiecki, rosyjski także...

 • Język niemiecki z Windows XP

  Witam, mam polskiego Windowsa, do wyboru chyba język polski i angielski. Ale mam niemiecka klawiature i choc dam na niej jakas niemiecka litere np. "u" z dwoma kropkami nad. to nie zrobi mi jej bo nie mam niemieckiego w windowsie. Jak zrobic tak, zebym mogl miec po polsku windowsa i swobodnie pisac po niemiecku w wordzie, uzywajac tych niemieckich liter?