• Informacje na temat:

  call of duty: ghosts

 • ​Call of Duty to jeden z największych przebojów w historii elektronicznej rozrywki. Kolejne części tej serii jedna po drugiej biły rekordy popularności, liczby sprzedanych egzemplarzy i wygenerowanego przychodu.

  ​Call of Duty to jeden z największych przebojów w historii elektronicznej rozrywki. Kolejne części tej serii jedna po drugiej biły rekordy popularności, liczby sprzedanych egzemplarzy i wygenerowanego przychodu.
Artykuły na temat: call of duty: ghosts
 • Call of Duty: Historia serii

  Serwis GamerSpawn opublikował bardzo ciekawy i nakręcony przez siebie dokument poświęcony serii Call of Duty . Trwający ponad 45 minut film przybliża nam wszystkie części serii – od pierwszej odsłony wydanej w 2003 roku po mającą mieć swoją premierę już w najbliższy wtorek Call of Duty: Modern Warfare 3 .

 • Call of Duty: Advanced Warfare – premiera!

  ABC Data oraz Licomp Empirical Multimedia zapraszają do sklepów po Call of Duty: Advanced Warfare, najnowszą grę studia Sledgehammer Games. Jest to pierwsza gra z serii Call of Duty, która powstawała przez trzy lata.

 • Call of Duty: Ghosts - Anatomia mapy

  Infinity Ward na tworzeniu map zjadło zęby, więc jego ekipa postanowiła podzielić się tym doświadczeniem. Nowy materiał poświęcony Call of Duty: Ghosts pokazuje pracę nad mapą Freefall od podszewki.

 • Wymagania sprzętowe Call of Duty: World at War

  Mimo że data premiery nowej części gry Call of Duty: World at War nie jest jeszcze znana, producent – studio TreyArch – ujawnił minimalne wymagania sprzętowe.

 • Call of Duty Elite: Wspólne granie jest lepsze

  Activision opublikowało nowy trailer Call of Duty Elite . Zwiastun stara się przekonać, że wspólne granie w sieci w  Call of Duty: Modern Warfare 3 poprzez wspomnianą usługę jest znacznie lepsze od samotnej zabawy.

 • Kontroler dedykowany grze Call of Duty: Modern Warfare 2

  Firma Impakt wyłączny dystrybutor marki Mad Catz w Polsce wprowadziła na polski rynek kolejny kontroler dedykowany grze Call of Duty: Modern Warfare 2.

 • LEGO: Call of Duty - Szkoda, że nie ma takiej gry

  Co prawda wideo to hula od dziś po sieci z tytułem "Call of Duty: Black Ops (LEGO Version)" , ale mówiąc szczerze Black Ops jest w nim mało.  Jest za to deatmatch rodem z Call of Duty , zrealizowany w konwencji LEGO. I to jest pomysł na kolejną grę z LEGO na początku tytułu - zagraliby w nią i pięciolatkowie i stare pryki.

 • Kolejne screeny z Call of Duty: World at War

  Od dwóch dni w internecie można zobaczyć zwiastun oczekiwanej gry Call of Duty: World at War, prezentujemy także nowe screeny, które ukazały się w serwisie Shacknews.

 • Call of Duty Elite: Społecznościowa rywalizacja

  Activision opublikowało drugi film " Z pamiętnika developera " poświęcony usłudze  Call of Duty Elite . Jej twórcy ze studia Beachhead opowiadają o kolejnym aspekcie serwisu - sekcjom poświęconym rywalizacji, czyli tym, co najbardziej interesuje graczy.

 • Luki bezpieczeństwa w serwerze Call of Duty 4

  Wykryto dwie groźne usterki w serwerze popularnej gry Call of Duty 4. Przez te luki bezpieczeństwa potencjalny napastnik jest w stanie całkowicie sparaliżować grę.

Wideo na temat: call of duty: ghosts
Dyskusje na temat: call of duty: ghosts