• Informacje na temat:

  call of duty: ghosts

 • ​Call of Duty to jeden z największych przebojów w historii elektronicznej rozrywki. Kolejne części tej serii jedna po drugiej biły rekordy popularności, liczby sprzedanych egzemplarzy i wygenerowanego przychodu.

  ​Call of Duty to jeden z największych przebojów w historii elektronicznej rozrywki. Kolejne części tej serii jedna po drugiej biły rekordy popularności, liczby sprzedanych egzemplarzy i wygenerowanego przychodu.
Artykuły na temat: call of duty: ghosts
 • Call of Duty: Ghosts - Anatomia mapy

  Infinity Ward na tworzeniu map zjadło zęby, więc jego ekipa postanowiła podzielić się tym doświadczeniem. Nowy materiał poświęcony Call of Duty: Ghosts pokazuje pracę nad mapą Freefall od podszewki.

 • Call of Duty: Advanced Warfare – premiera!

  ABC Data oraz Licomp Empirical Multimedia zapraszają do sklepów po Call of Duty: Advanced Warfare, najnowszą grę studia Sledgehammer Games. Jest to pierwsza gra z serii Call of Duty, która powstawała przez trzy lata.

 • Call of Duty: Ghosts - Oddziały na polu bitwy

  Nowy zwiastun Call of Duty: Ghosts przedstawia opcje oddziałów, które poznacie w trybie multiplayer. Dobierając się w grupy z innymi graczami i rozwijając w miarę kolejnych partii, zmierzycie się z botami lub innymi oddziałami w kilku zróżnicowanych modelach rozgrywki.

 • Wymagania sprzętowe Call of Duty: World at War

  Mimo że data premiery nowej części gry Call of Duty: World at War nie jest jeszcze znana, producent – studio TreyArch – ujawnił minimalne wymagania sprzętowe.

 • Call of Duty: Ghosts - Podwodna wycieczka. "Zajawka" gameplayu

  Dzisiaj w nocy na antenie programu GTTV ma zostać zaprezentowany półgodzinny gameplay z  Call of Duty: Ghosts . By narobić graczom "smaka", w serwisie IGN opublikowano film zawierający kilkudziesięcio sekundowy film zawierający fragmenty rozgrywki.

 • Kontroler dedykowany grze Call of Duty: Modern Warfare 2

  Firma Impakt wyłączny dystrybutor marki Mad Catz w Polsce wprowadziła na polski rynek kolejny kontroler dedykowany grze Call of Duty: Modern Warfare 2.

 • Nowy, potworny trailer Call of Duty: Ghosts - Extinction

  Pisaliśmy dzisiaj o nowym trybie w Call of Duty: Ghosts . Extinction rzeczywiście istnieje i rzeczywiście pozwoli nam zabijać hordy obrzydliwych potworów. Potwierdza to nowy trailer gry, który właśnie opublikowano.

 • Kolejne screeny z Call of Duty: World at War

  Od dwóch dni w internecie można zobaczyć zwiastun oczekiwanej gry Call of Duty: World at War, prezentujemy także nowe screeny, które ukazały się w serwisie Shacknews.

 • Call of Duty: Ghosts - Pierwszy kontakt z obcymi

  Treyarch ma swoje zombie, a Infinity Ward będzie miało kosmitów. W  Call of Duty: Ghosts pojawi się nowy tryb Extinction , w którym gracze zmierzą się z falami sterowanych przez AI obcych. Najnowszy zwiastun prezentuje pierwsze spotkanie żołnierzy z przedstawicielami obcej, wrogo nastawionej cywilizacji.

 • Luki bezpieczeństwa w serwerze Call of Duty 4

  Wykryto dwie groźne usterki w serwerze popularnej gry Call of Duty 4. Przez te luki bezpieczeństwa potencjalny napastnik jest w stanie całkowicie sparaliżować grę.

Wideo na temat: call of duty: ghosts
Dyskusje na temat: call of duty: ghosts