• Informacje na temat:

  city of heroes mody

Artykuły na temat: city of heroes mody
 • City of Heroes Freedom: Zostań superbohaterem za darmo

  Wczoraj City of Heroes - stworzone przez studio Cryptic MMO z superbohaterami - przeszło na model F2P. Z tej też okazji NCSoft , wydawca sieciówki, opublikował zwiastun jej nowej edycji, która doczekała się podtytułu Freedom .

 • D.Va w Heroes of the Storm

  Ostatnia aktualizacja Heroes of the Storm wprowadziła do Nexusa zupełnie nową bohaterkę – do walki dołączyła bohaterka Overwatch, D.Va!

 • City of Heroes 2: NCSoft rejestruje znak towarowy

  To ci niespodzianka: firma NCSoft zarejestrowała w amerykańskim urzędzie patentowym znak towarowy City of Heroes 2 . Oznacza to najprawdopodobniej, że powstaje druga część (pierwszego udanego) MMO z superbohaterami . Tylko, czy to ma sens?

 • SteelSeries - oficjalna mysz i podkładka gry Heroes of the Storm

  SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, wraz z Blizzard Entertainment, przedstawił na trwających właśnie targach Gamescom 2014 w Kolonii, oficjalną mysz i podkładkę gry Heroes of the Storm

 • City of Heroes Freedom

 • Cena Heroes of Might and Magic III HD to koronny dowód na pazerność Ubisoftu

  Heroes of Might and Magic III to gra legendarna, którą zna niemal każda osoba posiadająca peceta kilkanaście lat temu. Tytuł ten przetrwał próbę czasu, przeżył tworzące go studio 3DO i potrafi bawić nawet dziś. Teraz Ubisoft, który przejął do niego prawa, postanowił na nim zarobić. Szkoda tylko, że w dosyć bezczelny sposób.

 • City of Heroes Freedom: Wkrocz za darmo do miasta herosów

  Kolejne MMO wkrótce dołączy do grona „ darmowych sieciówek ”. Tym razem padło na City of Heroes , grę z superbohaterami od studia Cryptic , która, jak poinformowali przedstawiciele NCSoftu, jeszcze w tym roku przejdzie na model F2P i doczeka się podtytuł Freedom .

 • Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

  W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni Cienia – przywódczyni Wartowników i niegdysiejszej nadzorczyni więzienia, do którego wtrącono Illidana Burzogniewnego.

 • The Phoenix Project - City of Titans: Wystartowała zbiórka pieniędzy na duchowego następcę City of Heroes/Villains

  The Phoenix Project to nowe MMO z superbohaterami będące duchowym następcą zamkniętego niedawno City of Heroes/Villains . Gra powstaje w złożonym z fanów produkcji studia Cryptic zespole Missing World Media . We wrześniu miała rozpocząć się zbiorka pieniędzy na Kickstarterze . Start się opóźnił, ale co się odwlecze to nie uciecze – już można dokładać się do projektu.

 • Heroes of the Storm i StarCraft II na IEM w Katowicach

  Podczas IEM w Katowicach w dniach 3-5 marca gry Blizzarda znajdą się w centrum zainteresowania widzów dzięki dwóm turniejom, w których zmierzą się najlepsi gracze z całego świata w Heroes of the Storm i StarCraft II.

Wideo na temat: city of heroes mody
Dyskusje na temat: city of heroes mody