• Informacje na temat:

  crazy machines 2 online

Artykuły na temat: crazy machines 2 online
 • ..., Xbox) SimCity 4 (PC) Sims Online (PC) The Lord of the Rings: The Two Towers (PS2) The Simpsons Skateboarding (PS2) The Sims (PS2) Tiger Woods PGA Tour 2003 (GameCube, PC, PS2, Xbox) Ty the(...)) BeamBreakers (PC) Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (PC) Chaser (PC) Silent Storm (PC) Funcom Anarchy Online: Shadowlands (PC) iGames Savage (PC) Infogrames Backyard Football...

 • Worms Crazy Golf: Robaki i golf

  Studio Team 17 opublikowało pierwszy zwiastun  Worms Crazy Golf - nowej wersji znanej z komórek gry, w której tytułowe sympatyczne robaczki zamiast prowadzić krwawą wojnę grają w golfa. Trailer pokazuje, jak wygląda nowe wydanie produkcji szykowanej z myślą o PC , PS3 i iUrzadzeniach .

 • Chcesz przenieść cyfrowe zdjęcia na papier? Wystarczy kilka kliknięć w komputerze podłączonym do internetu, a potem listonosz dostarczy odbitki wprost do twojego domu. Dobrze jednak wiedzieć, z których fotolaboratoriów online warto korzystać.

 • Worms Crazy Golf: Piłeczka, kijek, dopalacze i robaki

  Studio Team17 opublikowało nowy trailer  Worms Crazy Golf - produkcji, w której tytułowe robaki zamiast toczyć ze sobą regularną wojnę, grają w golfa. Zwiastun - podobnie jak poprzedni film - zawiera fragmenty gameplayu.

 • Jak bezpiecznie kupować online?

  Kupując online należy zwrócić uwagę na kilka kwestii bezpieczeństwa, by cała transakcja odbyła się bez problemów. Eksperci z firmy ESET udzielają 7 rad, jak bezpiecznie kupować w Internecie podczas letnich przecen.

 • Steam Machines startuje, Valve przecenia 45 tytułów!

  Pomiędzy Newsem o Falloucie #234, Newswem o Battlefroncie #164 i Newsem o Falloucie #235, warto poświęcić chwilę dla wujaszka Gabe'a. By nadać premierom sprzętów Alienware i spółki dodatkowego kopa, Steam przecenił blisko pięćdziesiąt produkcji, w tym Obcego: Izolację, The Binding of Isaac: Rebirth, Borderlandsy i Dying Lighta.

 • Konta bankowe online coraz częściej atakowane

  Kaspersky Lab poinformowało o wzroście ataków szkodliwego oprogramowania na konta bankowe online.

 • Micro Machines. Z cyklu "Nowe X to gra mobilna"

  Pierwotnie news nosił tytuł "Micro Machines powraca! Jako gra mobilna.", ale przypomniałem sobie, że przecież mamy od tego postępującego trendu cały niby-cykl. No, to wiedzcie, że na urządzeniach mobilnych pojawi się nowe Micro Machines od Codemasters. Chociaż w pewnym sensie już się pojawiło.

 • Steam Machines zadebiutują w listopadzie

  W listopadzie tego roku na rynku w końcu zadebiutują Steam Machines, czyli komputery z systemem Steam OS. Sprzęt stworzony we współpracy z firmą Vavle, powstały z myślą o graczach.

 • Premiera pierwszych Steam Machines się opóźni

  Pierwsze Steam Machines – stworzone z myślą o salonach komputery działające pod kontrolą SteamOS – miały pojawić się jeszcze w tym roku. Wygląda jednak na to, że ich premiera się opóźni, a wszystkiemu „winny” jest opracowywany przez Valve pad.

 • Webaplikacje dostępne online z każdego komputera zaopatrzonego w zwykłą przeglądarkę i dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Nie są to wprawdzie tak zaawansowane narzędzia, jak popularne kombajny do wielu zadań, ale potrafią zastąpić sporo prostszych programów. Przedstawiamy 32 najciekawsze aplikacje webowe do różnych zastosowań.

Wideo na temat: crazy machines 2 online
Dyskusje na temat: crazy machines 2 online