• Informacje na temat:

  drake of the 99 dragons android

Artykuły na temat: drake of the 99 dragons android
 • StarCraft II: Heart of the Swarm - rozszerzenie gotowe w 99%

  Data premiery Heart of the Swarm – kolejnego rozdziału historii StarCrafta II – wciąż nie jest znana. Niewykluczone jednak, że dodatek może ukazać się jeszcze w tym roku. Sugeruje to wypowiedź twórców rozszerzenia, którzy twierdzą, że jest ono gotowe w 99%.

 • Digital Dragons - najlepsze gry 2013 roku

  Podczas festiwalu gier Digital Dragons wręczono statuetki za najlepsze, zdaniem tegorocznego jury, gry 2013 roku. Które tytuły wygrały?

 • Dungeons & Dragons: Planszówki trafią na iOS i "inne platformy"

  Dungeons  & Dragons  to nie tylko papierowe RPG, ale także gry planszowe, które pojawiły się w 2010 roku. Właściciel praw do marki, firma  Wizards of the Coast , w trakcie targów  PAX East  poinformował, że zamierza przenieść je w świat wirtualny.

 • Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

  W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni Cienia – przywódczyni Wartowników i niegdysiejszej nadzorczyni więzienia, do którego wtrącono Illidana Burzogniewnego.

 • 99 problemów z GTA V

  CormaC w najnowszym numerze włączył GTA V do sanboksowego panteonu, nie przebierając w superlatywach - Spikain na stronie odpowiedział narzekaniem i smutnym kręceniem głowy. I z kim ja, biedny, mam się tu sprzymierzyć? "Piątka" to gra, którą zachwycałem się bardzo długo i bardzo bardzo, wspomnień pokroju online'owego rozboju z prawdziwymi czarnymi gangsterami na voicechacie nie zabierze mi nikt. Ale Spikain ma sporo racji, bo jest to też gra, która ma przynajmniej tyle problemów, co Jay-Z.

 • NVIDIA zaangażowana w pecetową wersję Shadow of the Tomb Raider

  Square Enix, Eidos-Montréal oraz Crystal Dynamics ogłosiły, że współpracują z firmą NVIDIA przy opracowaniu gry Shadow of the Tomb Raider w wersji na PC.

 • Digital Dragons 2014 - relacja z imprezy

  W przededniu naszej osiemnastki swoje skrzydła zwijały w Krakowie Cyfrowe Smoki. Tradycyjnie impreza gościła rodzimych tuzów w rodzaju Adriana Chmielarza (The Vanishing of Ethan Carter), Tomka Gopa (Lords of the Fallen), czy Marcina Iwińskiego (Wiedźmin 3), jak i mniejszych twórców. Wyjątkowo licznie dopisali też zagraniczni preleganci.

 • Nowa aktualizacja do World of Warcraft: Battle for Azeroth

  Blizzard opublikował właśnie najnowszą aktualizację zawartości World of Warcraft: Battle for Azeroth. Do walki włączają się dwie nowe rasy sprzymierzone (Allied Races), narzędzia pracy (Tools of the Trade) nadają nowy sens profesjom graczy, a w Gildii Awanturników (Brawler's Guild) szykuje się wielka draka.

 • Atari pozwane przez Hasbro: firmie grozi strata praw do systemu Dungeons & Dragons

  Choć Atari  od lat wykorzystuje prawa do systemu Dungeons & Dragons , przejęcie części tej firmy przez koncern Namco Bandai mogło naruszyć umowę licencyjną z firmą Hasbro , posiadaczem praw do Lochów i Smoków . Będzie proces...

 • Podkładka StarCraft II: Heart of the Swarm edycja Kerrigan od SteelSeries

  SteelSeries zaprezentował drugi wzór podkładki pod mysz, dedykowany kultowej serii studia Blizzard. Jej główne cechy to wysokiej jakości materiały i wizerunek bohaterki gry "StarCraft II: Heart of the Swarm"

Wideo na temat: drake of the 99 dragons android
Dyskusje na temat: drake of the 99 dragons android
 • Drake of the 99 dragons - misja 15

  Sprawa wygląda tak. Zebrało mi się na wspominki, i postanowiłem sobie odkurzyć jakiś stary tytuł. Padło akurat na Drake. Mój problem polega na tym, że utknąłem w misji 15, i za chiny ludowe nie mogę rozwalić tego zakichanego cyborga:/ Czy jest ktoś z was w stanie udzielić mi porady jak go ubić? Strzelanie do niego nie wiele mi daje, a próby rozwalenia beczkami mi do tej pory nie wyszły. Czy istnieje jakiś inny sposób? A może wymienione wyżej alternatywy to jedyne wyjście? Z góry dziękuję za...

 • Ballad Of Dragons - Polski gothic-mmorpg.

  Akcja ma się toczyć w Europie, zresztą sami poczytajcie - oto link : Dla tych co Angielskiego nie znają, dowiedzą się niestety mniej : http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Polacy-robi%C4%85-Gothic-MMORPG-w-europejskim-i-mrocznym-klimacie-Ballad-of-Dragons I dla tych którym Angielski obcy nie jest : http://www.pleasefund.us/projects/ballad-of-dragons-climate-mmorpg

 • Zagadki obrazkowe

  Drake of the 99 Dragons?

 • RE:  Strzelanka TPP podobna do Max Payne 2 lub/i FPS podobny do Quake 4

  Podobne do Max Payne 2 to np. Drake of 99 Dragons, o ile lubisz komiksowe klimaty. Ewentualnie z dobrych FPP podobnych do Quake 4, to może Prey (ale tylko single, multi tam praktycznie nie istnieje)?

 • Zagadki Słowne vol. 2

  Drake of the 99 Dragons. Draka, Chiny.

 • RE: Ballad Of Dragons - Polski gothic-mmorpg.

  Jak dla mnie narazie żadnych konkretów. Obiecują złote góry, ale walą samymi ogólnikami. :] Poczekamy, zobaczymy.

 • Revenge of the Wounded Dragons

  Revenge of the Wounded Dragons: wasze komentarze

 • Digital Dragons - najlepsze gry 2013 roku

  Podczas festiwalu gier Digital Dragons wręczono statuetki za najlepsze, zdaniem tegorocznego jury, gry 2013 roku. Które tytuły wygrały? http://www.pcformat.pl/News-Digital-Dragons---najlepsze-gry-2013-roku,n,12028

 • Najgorsza gra w CDA?

  Hmmmmm..... :arrow: Star Trek :arrow: Drake of the 99 Dragons

 • RE: gry mmo na komórke

  world of dragons na jave jest ?