• Informacje na temat:

  drowned god: conspiracy of the ages wymagania techniczne

Artykuły na temat: drowned god: conspiracy of the ages wymagania techniczne
 • Prison Break: The Conspiracy: Zabawy w spacerniaku

  W sieci pojawił się nowy trailer z nadchodzącej egranizacji " Skazanego na śmierć ", czyli gry Prison Break: The Conspiracy . Filmik jest dość klimatyczny, ale czegoś w nim jakby brakuje. Tylko czego?

 • Minimalne wymagania sprzętowe The Sims 3

  Trzecia część bestsellerowej gry The Sims pojawi się w polskich sklepach na początku przyszłego roku. Firma Electronic Arts, wiodący producent interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie, już dziś ujawnia, jakim komputerem trzeba będzie dysponować, aby uruchomić najnowszą odsłonę przygód Simów.

 • Rock of Ages: Życie kamiennej kuli

  Rock of Ages to tworzona z myślą o PC i XBLA/PSN gra twórców Zeno Clash , w której gracze miotają w swoją stronę wielką kamienną kulą, z nadzieją, że zniszczy ona twierdzę przeciwnika - wszystko na poziomach inspirowanych różnymi okresami rozwoju ludzkości. Nowy zwiastun produkcji pokazuje Renesans .

 • Wymagania sprzętowe Call of Duty: World at War

  Mimo że data premiery nowej części gry Call of Duty: World at War nie jest jeszcze znana, producent – studio TreyArch – ujawnił minimalne wymagania sprzętowe.

 • gamescom 2011: Rock of Ages - niepokonany głaz

  Nowy, opublikowany z okazji gamescomu trailer  Rock of Ages - produkcji, w której kierujemy... ogromnym głazem - pokazuje, że kamień poradzi sobie ze wszystkim i nikt nie jest mu straszny. Nawet podróbka Mario .

 • D.Va w Heroes of the Storm

  Ostatnia aktualizacja Heroes of the Storm wprowadziła do Nexusa zupełnie nową bohaterkę – do walki dołączyła bohaterka Overwatch, D.Va!

 • Konfigurator Live ? Prison Break: The Conspiracy

  Nie znam się, serialu nie oglądałem – ale ponoć gra taka zła nie jest. Przynajmniej jeśli chodzi o fabułę. Grafika zaś podzieliła redakcję: jednej osobie się podoba, reszta uważa tę osobę za niepełnosprawną wzrokowo.

 • SteelSeries - oficjalna mysz i podkładka gry Heroes of the Storm

  SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, wraz z Blizzard Entertainment, przedstawił na trwających właśnie targach Gamescom 2014 w Kolonii, oficjalną mysz i podkładkę gry Heroes of the Storm

 • Prison Break: The Conspiracy

 • Heroes of the Storm - do Nexusa przybyła Maiev

  W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni Cienia – przywódczyni Wartowników i niegdysiejszej nadzorczyni więzienia, do którego wtrącono Illidana Burzogniewnego.

Wideo na temat: drowned god: conspiracy of the ages wymagania techniczne
Dyskusje na temat: drowned god: conspiracy of the ages wymagania techniczne
 • Prison Break: The Conspiracy

  Prison Break: The Conspiracy: wasze komentarze

 • ReactOS - Problemy techniczne

  Witam wszystkich użytkowników. Przedwczoraj pobrałem sobie system ReactOS . Zainstalowałem go na maszynie wirtualnej Sun xVM VirtualBox . System działa poprawnie oprócz kliku rzeczy które nie są dopracowane najprawdopodobniej. 1. Instaluję gry Windowsowe (np.Icy Tower czy Alex the Alligator 4) ale jednak nie działają poprawnie. Gry włączają się poprawnie lecz gdy już gram to nie dość że bohater po kliknięciu prawej strzałki klawiatury idzie kilka kroków więcej , niż ja tego chcę . Po drugie ,...

 • Rock of Ages

  Rock of Ages: wasze komentarze

 • wymagania

  Mam problem (tak myślę, że) z wymaganiami systemowymi do pewnej gry(Call of Duty: Black Ops II). Nie jestem jakimś informatykiem czy kimś takim więc powiem po mojemu :jezor: po prostu laguje mi menu gdy włączam grę. Podejrzewam, że jest to wina procesora albo karty graficznej jednakże ja się nie znam. Wymagania gry: SO: Windows Vista SP2 lub Windows 7 Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz lub AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz Pamięć: 2GB dla 32-bitoego systemu operacyjnego lub 4GB 64-bitowego...

 • Prison Break: The Conspiracy - zwiastun

  Przy wymienianiu serialówek zapomnieliście o CSI. Fajnie by było jakby była jak SC, tylko oby nie tak jak np. Terminator był jak Gears of War...

 • Isabel Marant Sneakers virtually every one of the great shock

  A handful of factors behind having adoring Earth Spirit isabel marant shoes sale are located down the stairs. Mat Isabel Marant Boots is surely the go to be able to low price shoes in which marilyn and i wholly have a extremely few as a result of get-in and also pass frame of thoughts they represent. These females of all ages azines Isabel Marant Boots may be the favored as well as casual the many identical may be obtained in numerous shiny and bold face shades and designs of year. Like...

 • Rock of Ages: Życie kamiennej kuli

  A czy to nie powinno się nazywać monty python the game?:D

 • Jak wyłączyć cienie w The Fall - Last Day Of Gaila

  Witam. Kupiłem grę The Fall-Last Day Of Gaila i moja gra wygląda jak pokaz slajdów. Czytałem że trzeba wyłączyć cienie aby gra chodziła płynnie. Komp spełnia wymagania ale jest to nie typowa gra ze względu właśnie na wymaaganie. I tu pytanie. Jak te cienie wyłączyć bo nie mogę tego znaleść?

 • Prison Break: The Conspiracy: Nowy trailer

  W sieci pojawił się nowy trailer z nadchodzącej egranizacji "Skazanego na śmierć", czyli Prison Break: The Conspiracy. Filmik jest dość klimatyczny, jednak wygląda na to, że samej grze brakuje trochę do doskonałości.

 • Minimalne wymagania sprzętowe The Sims 3

  Trzecia część bestsellerowej gry The Sims pojawi się w polskich sklepach na początku przyszłego roku. Firma Electronic Arts, wiodący producent interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie, już dziś ujawnia, jakim komputerem trzeba będzie dysponować, aby uruchomić najnowszą odsłonę przygód Simów. http://www.pcformat.pl/News-Minimalne-wymagania-sprzetowe-The-Sims-3,n,2676