• Informacje na temat:

  evidence: the last ritual tutorial

Artykuły na temat: evidence: the last ritual tutorial
 • Operation Flashpoint: Red River - wideo-tutorial wyjaśniający mechanizmy rozgrywki

  Do sieci trafił wideo-tutorial z Operation Flashpoint: Red River . Na pięciominutowym filmie twórcy gry wyjaśniają mechanizmy rozgrywki tej produkcji, pokazując m.in. w jaki sposób można wydawać rozkazy towarzyszom.

 • Nexus One - Nexus Last

  Eric Schmidt, szef Google, stwierdził że jego firma nie wypuści na rynek następcy telefonu Nexus One. Zaznaczył on w wywiadzie, że Nexus był projektem jednorazowym, którego głównym celem miało być rozpowszechnienie urządzeń opartych na systemie Android - i ta sztuka się mu udała.

 • Nowa Castlevania nazywa się Bloodstained: Ritual of the Night

  "Nowa Castlevania", bo chociaż Castlevanii w nazwie nie ma, to bliższa będzie oryginałowi niż ostatnie odsłony serii. Zwłaszcza że robi ją Koji Igarashi. Trafiła na Kickstarter i pewnie zostanie ufundowana, zanim doczytacie to zdanie do końca.

 • Touchbook Acer Iconia nagrodzony na targach CES

  Firma Acer poinformowała, że jej nowy touchbook Iconia został wybrany jako jeden z dziesięciu najlepszych produktów w corocznym konkursie Last Gadgets Standing, organizowanym na targach CES.

 • Metro Last Light ? Z pamiętnika kaznodziei

  28 listopada THQ ma udostępnić nowy, wzbogacony o fragmenty gameplayu zwiastun z Metro: Last Light . Oczekiwanie na nową porcje rozgrywki umili opublikowany już trailer z żywymi aktorami, którego bohaterem jest znana już fanom postać kaznodziei.

 • Na wakacje z Allegro

  Przejęta jakiś czas temu firma QXL Poland, właściciel najpopularniejszego w Polsce serwisu aukcyjnego Allegro, uruchomiła nowy serwis AlleWakacje, w którym znalazły się oferty wycieczek zwykłych i last minute.

 • Bloodstained: Ritual of the Night, czyli nowa Castlevania, ma już pierwszy gameplay

  Oczywiście nie jest to obszerny, szczegółowy materiał z rozgrywki z dopieszczonymi detalami i miejscem na downgrade grafiki. Nie zmienia to jednak faktu, że kampania na Kickstarterze jeszcze nie dobiegła końca, a gra już w tej chwili wygląda bliżej grafik koncepcyjnych, niż Mighty No. 9.

 • Ostatni oszczędza, czyli tegoszukalem.pl

  Wczoraj ruszył serwis last minute dla osób poszukujących kursów językowych w okazyjnych cenach. Właścicielem witryny jest spółka MojaNauka.pl Sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej Gadu-Gadu S.A.

 • The Last of Us: Narodziny zainfekowanych

  Do premiery The Last of Us pozostało jeszcze nieco ponad trzy miesiące, Naughty Dog wraz z Sony ruszają więc powoli z intensywniejszą kampanią reklamową gry. Efektem tego jest publikacja pierwszego filmu "Z pamiętnika developera", na którym twórcy produkcji opowiadają o tym, skąd w ogóle wziął się w ich głowach pomysł na zainfekowanych.

 • BitLocker złamany

  W hotelu Pennsylvania w Nowym Jorku odbyła się letnia konferencja ekspertów od zabezpieczeń Last HOPE, podczas której naukowcy z Princeton zademonstrowali opracowany wcześniej kod źródłowy instrumentów odpowiedzialnych za pozyskanie kluczy AES i RSA z pamięci RAM.

Dyskusje na temat: evidence: the last ritual tutorial
 • Wyświetlanie animacji, tutorial "Invaders"

  KOD     private BufferedImage loadImage(String sciezka) {         URL url=null;         try {             url = getClass().getClassLoader().getResource(sciezka);             return ImageIO.read(url);         } catch (Exception e) {             System.out.println("Przy otwieraniu " + sciezka + " jako " + url);             System.out.println("Wystapil blad: "+e.getClass().getName()+""+e.getMessage());             System.exit(0);             return null;         }     } CYTAT(JDK)...

 • Jumpstyle - tutorial.

  Posiada ktoś tutorial jumpstyle dla opornych :D Najlepiej jakiś link z yt.

 • Nowa Castlevania nazywa się Bloodstained: Ritual of the Night

  Świat Castlevanii+Jakość Ori and the Blind Forest=Wielka Castlevania na miarę Symphony of the Night.

 • Osu!- Tutorial

  Tutorial do Osu! zrobione wyłącznie z myślą o poprawieniu Angielskiego. Robiony na szybko bez rzadnych przygotowań. Po prostu wpadłem godzinę temu na pomysł nakręcenia takiego filmu i oto jest. http://www.youtube.com/watch?v=5B_t3sF47eA&list=UUF6j9TK_oskAUKEbRiEWhHw&index=1&feature=plcp

 • The Last Remnant

  The Last Remnant: wasze komentarze

 • J2ME - kurs/tutorial/książka

  Witam, Jaki kurs/tutorial/książkę polecacie do nauki J2ME ?

 • The Last Guardian

  The Last Guardian: wasze komentarze

 • Twixtor - tutorial

  Siema Wam. Jestem nowym użytkownikiem (nie do końca nowym ponieważ już byłem zarejestrowany lecz zapomniałem hasła do mojego konta ^^) i chciałem Was prosić o pomoc w dodatku do programu Sony Vegas Movie Studio. Dodatek nazywa się jak sama nazwa w temacie wskazuje Twixtor. Jest to program do robienia Slow Motion w filmikach. Dokładniej rzecz ujmując nie chodzi mi jako tako o poradnik całego programu lecz jednej jego części, a mianowicie gładkości przejścia pomiędzy czasem spowolnionym, a...

 • Nowa Castlevania nazywa się Bloodstained: Ritual of the Night

  Bloodstained: Nie Jest Tak Że Konami Wydało Dobrą Castlevanię W Ciągu Ostatnich Pięciu Lat Więc My Możemy

 • Jak zrobić Stronę. Tutorial

  - krótki tutorial jak w pięciu prostych krokach wykonać stronę www opartą na CMS Wordpress.