• Informacje na temat:

  evidence: the last ritual tutorial

Artykuły na temat: evidence: the last ritual tutorial
 • Nowa Castlevania nazywa się Bloodstained: Ritual of the Night

  "Nowa Castlevania", bo chociaż Castlevanii w nazwie nie ma, to bliższa będzie oryginałowi niż ostatnie odsłony serii. Zwłaszcza że robi ją Koji Igarashi. Trafiła na Kickstarter i pewnie zostanie ufundowana, zanim doczytacie to zdanie do końca.

 • Tom Clancy's The Division - bezpłatna aktualizacja 1.8

  Firma Ubisoft ogłosiła, że aktualizacja 1.8 „Resistance” do Tom Clancy`s The Division zostanie wdrożona dziś jednocześnie na PlayStation4, Xbox One i Windows PC.

 • The Last of Us: Narodziny zainfekowanych

  Do premiery The Last of Us pozostało jeszcze nieco ponad trzy miesiące, Naughty Dog wraz z Sony ruszają więc powoli z intensywniejszą kampanią reklamową gry. Efektem tego jest publikacja pierwszego filmu "Z pamiętnika developera", na którym twórcy produkcji opowiadają o tym, skąd w ogóle wziął się w ich głowach pomysł na zainfekowanych.

 • Nexus One - Nexus Last

  Eric Schmidt, szef Google, stwierdził że jego firma nie wypuści na rynek następcy telefonu Nexus One. Zaznaczył on w wywiadzie, że Nexus był projektem jednorazowym, którego głównym celem miało być rozpowszechnienie urządzeń opartych na systemie Android - i ta sztuka się mu udała.

 • The Last of Us: Bezpieczna przystań

  W postapokaliptycznym świecie toczonym przez zarazę każde bezpieczne miejsce jest na wagę złota. W tak ciężkich warunkach jedyną osobą, na którą człowiek może liczyć, jest on sam. Nieufność i niepewność to główne treści wypływające z dziś opublikowanej cut-scenki z The Last of Us .

 • The Pirate Bay - wygrywamy, przestańcie hakować

  Peter Sunde, jeden z założycieli The Pirate Bay, zaapelował do hakerów, aby zaprzestali atakowania stron organizacji, które wystąpiły z pozwami do sądów przeciwko The Pirate Bay.

 • The Last of Us: Postapokaliptyczny świat według Naughty Dog

  W  The Last of Us  studio  Naughty Dog przedstawi własną wizję postapokaliptycznego świata. Twórcy gry opowiadają o nim w najnowszym filmie "Z pamiętnika developera". Wielbiciele wyławiania polskich akcentów też dostaną coś dla siebie.

 • The ShootAR - gra w rzeczywistości rozszerzonej

  Ruszyły testy polskiej gry "The ShootAR" - pierwszej na świecie darmowej gry wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną.

 • gamescom ´12: The Last of Us - najlepszy zwiastun targów?

  To może być najlepszy zwiastun targów! Choć zaprezentowany na konferencji Sony trailer  The Last of Us zawiera widziane już wcześniej fragmenty, to utwór Alone and Forsaken Hanka Williamsa dodaje mu niesamowitego kolorytu. Cytując Adziora : " coś pięknego ".

 • Premiera Destiny - The Taken King

  15 września zadebiutował największy w historii dodatek do gry Destiny - The Taken King. Co takiego przygotowała dla graczy firma Bungie?

Dyskusje na temat: evidence: the last ritual tutorial
 • Wyświetlanie animacji, tutorial "Invaders"

  KOD     private BufferedImage loadImage(String sciezka) {         URL url=null;         try {             url = getClass().getClassLoader().getResource(sciezka);             return ImageIO.read(url);         } catch (Exception e) {             System.out.println("Przy otwieraniu " + sciezka + " jako " + url);             System.out.println("Wystapil blad: "+e.getClass().getName()+""+e.getMessage());             System.exit(0);             return null;         }     } CYTAT(JDK)...

 • Jumpstyle - tutorial.

  Posiada ktoś tutorial jumpstyle dla opornych :D Najlepiej jakiś link z yt.

 • Wyświetlanie animacji, tutorial "Invaders"

  Witajcie! /happy.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":happy:" border="0" alt="happy.gif" /> Ostatnio przerabiam sobie tutorial "Invaders, Wojna Światów", w której autor przedstawia krok po kroku jak zrobić grę. Utknąłem w pewnym momencie tutka, gdy przyszło do wyświetlenia animacji. Robię wszystko jak jest podane w tutorialu jednak Eclipse (w nim tworzę) wyrzuca mi błąd: Przy otwieraniu img/null jako null Wystapil blad : java.lang.IllegalArgumentExceptioninput == null! Oto kody...

 • Osu!- Tutorial

  Tutorial do Osu! zrobione wyłącznie z myślą o poprawieniu Angielskiego. Robiony na szybko bez rzadnych przygotowań. Po prostu wpadłem godzinę temu na pomysł nakręcenia takiego filmu i oto jest. http://www.youtube.com/watch?v=5B_t3sF47eA&list=UUF6j9TK_oskAUKEbRiEWhHw&index=1&feature=plcp

 • Rozwiązany: Assassin's creed tutorial

  A dokładniej ta cześć z odpychaniem ludzi ze dzbanami żeby przejść. Jak to pominąć albo jakąś rade PROSZE!!! A i jeszcze...da sie tak zrobić żeby gra była na cały ekran!?

 • J2ME - kurs/tutorial/książka

  Witam, Jaki kurs/tutorial/książkę polecacie do nauki J2ME ?

 • Rozwiązany: Assassin's creed tutorial

  Trzymasz shift i idziesz. Jeśli chodzi ci o to żeby obraz nie był panoramiczny to ja niestety nic takiego nie znalazłem a szukałem.

 • Twixtor - tutorial

  Siema Wam. Jestem nowym użytkownikiem (nie do końca nowym ponieważ już byłem zarejestrowany lecz zapomniałem hasła do mojego konta ^^) i chciałem Was prosić o pomoc w dodatku do programu Sony Vegas Movie Studio. Dodatek nazywa się jak sama nazwa w temacie wskazuje Twixtor. Jest to program do robienia Slow Motion w filmikach. Dokładniej rzecz ujmując nie chodzi mi jako tako o poradnik całego programu lecz jednej jego części, a mianowicie gładkości przejścia pomiędzy czasem spowolnionym, a...

 • Rozwiązany: Assassin's creed tutorial

  Szkoda że nie znalazłeś ale dzięki może kiedyś ktoś znajdzie...

 • Jak zrobić Stronę. Tutorial

  - krótki tutorial jak w pięciu prostych krokach wykonać stronę www opartą na CMS Wordpress.