• Informacje na temat:

  gears of war: judgement

Artykuły na temat: gears of war: judgement
 • Gears of War 3: Zwiastun kampanii

  Zgodnie z planem, wczoraj podczas finału Ligi Mistrzów pojawił się nowy zwiastun Gears of War 3 , który skupia się na kampanii dla jednego gracza. Twórcy wyraźnie przyłożyli się do realizacji nowego materiału, który powinien bardzo spodobać się fanom serii.

 • Słuchawki HyperX CloudX w edycji Gears of War

  Firma HyperX poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej edycji gamingowych słuchawek HyperX CloudX Revolver Gears of War.

 • E3 2012: Gears of War: Judgement - trailer "polskich" Gearsów

  Gears of War: Judgement to prequel głównej trylogii przygód Markusa Feniksa , za który odpowiada tym razem nasze rodzime People Can Fly wspomagane przez ludzi z Epic Games . Na konferencji Microsoftu pokazano pierwszy trailer (choć krótki) tych " polskich " Gearsów !

 • Właściciele Gears of War mają problemy

  Masz legalną wersję gry Gears of War, ale nie możesz jej uruchomić? Wina leży w zabezpieczeniu typu DRM. Ważność certyfikatu autentyczności programu wygasła 28 stycznia. Wychodzi na to, że grę można wyrzucić do śmietnika lub przestawić zegar systemowy.

 • Gears of War: Judgement - Trailer z kampanii. Z gameplayem! I z flakami już w tytule...

  Nowy zwiastun gry Gears of War: Judgment - "polskich" Gearsów - nosi nazwę "The Guts of Gears" . Z takim tytułem - guts to flaki, ale też odwaga... - wiadomo, że nie jest to materiał dla grzecznych dziewczynek z prywatnych liceów. Zapraszamy!

 • Gears of War 4 na Xbox One i Windows 10

  Microsoft, wydawca gier na konsolę Xbox One, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży gry "Gears of War 4". Tytuł dostępny jest w dwóch edycjach – Standardowej oraz Ultimate, w polskiej wersji językowej z napisami.

 • Gears of War: Judgment ? Multiplayer od A do Z

  W Gears of War: Judgment tryb multiplayer ma być równie ważny co kampania fabularna. Jeśli przespaliście ostatnie kilka miesięcy i nie wiecie, co czeka was w sieci, możecie to zobaczyć na nowym zwiastunie. Szczegółowo — słowami porucznika Bairda — przedstawia on wariant multi.

 • Gears of War 4 za darmo z kartami graficznymi NVIDIA

  Firma NVIDIA ogłosiła najnowszą promocję, dzięki której nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GTX 1070 oraz komputera lub notebooka w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Gears of War 4.

 • Gears of War: Judgment - Krajobraz kosmicznej wojny

  Choć sporo znanych twarzy odeszło z Epic Games , świat firmy nie zwalnia biegu, a Gears of War: Judgment nabiera kształtów. Najnowsza odsłona serii tworzona przez People Can Fly ponownie przenosi nas w ogień kosmicznych bitew, co potwierdza kolejny zwiastun gry, pokazany podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Video Game Awards .

 • HyperX szykuje niespodziankę dla fanów konsol

  HyperX ogłosił nawiązanie partnerstwa ze studiem The Coalition, twórcą popularnej gry Gears of War, wydanej przez studio Microsoft.

Wideo na temat: gears of war: judgement
Dyskusje na temat: gears of war: judgement