• Informacje na temat:

  jak przejść csi: crime scene investigation 2 - dark motives

Artykuły na temat: jak przejść csi: crime scene investigation 2 - dark motives
 • Nie ma to jak przejść Dark Souls na gitarze

  Sporym osiągnięciem było przejść pierwsze Dark Souls na klawiaturze (gratuluję samozaparcia wszystkim, którym się udało). Benjamin "Bearzly" Gwin wyniósł to jednak na nowy poziom: przeszedł całość... na gitarze do Rock Banda.

 • Ruszyła przedsprzedaż gry Drakensang: The Dark Eye

  Gra Drakensang: The Dark Eye, określana jako najlepszy fantasy RPG tego roku w Polsce, będzie dostępna od 10 grudnia br., ale już teraz można ją zamówić poprzez Empik i Multimedialny Salon Wysyłkowy . Tylko z tych miejsc gra będzie wysłana dwa dni przed planowaną premierą.

 • CDA na E3: Crime Craft - wrażenia

  Prób zrealizowania MMO w konwencji shootera było już bardzo dużo. Crime Craft jest kolejną i wydaje się, że pierwszą, która ma szanse na autentyczny sukces.

 • Zadziwiająco wysoka sprzedaż Palm Pre

  Sprzedaż nowego smartfona Pre miała zapewnić firmie Palm na tyle duże przychody finansowe, żeby przywrócić ją do łask konsumentów i tym samym uratować pozycję na rynku telefonów. Wstępne wyniki sprzedaży, jakie pojawiły się w internecie, pokazują, że może się to udać.

 • CSI: New York zapowiedziane

  Jeśli lubicie serial CSI, który dzieli się na różne podserie (Las Vegas, Miami, Nowy Jork), to jest to dla was dobra informacja. Ubisoft zapowiedział grę bazującą na tej marce.

 • Domowy pecet coraz częściej pełni rolę centrum multimedialnego: oglądamy na nim filmy DVD i teledyski z internetu, słuchamy muzyki. Taki kombajn jest niekompletny bez tunera TV, który pozwoli oglądać telewizję w komputerze. Musi to być model przystosowany do odbioru naziemnych i kablowych stacji telewizyjnych w Polsce.

 • True Crime: Hong Kong - premiera w 2012, w pracach pomoże ekipa od Batman: Arkham City?

  Niedawno przedstawiciele Square Enix ujawnili, że firma wyda pod nowym tytułem anulowaną przez Activision grę True Crime: Hong Kong . Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się w przyszłym roku.

 • Podkręcając procesor, możesz znacznie zwiększyć jego wydajność i przyspieszyć działanie komputera. Bezpiecznie i łatwo zrobisz to specjalnymi programami.

 • Biuro gier odnalezionych: Square Enix przejmuje prawa do True Crime: Hong Kong

  Pamiętacie True Crime: Hong Kong ? Była to kolejna odsłona znanej gangstersko-policyjnej serii od Activision , która miała być jednocześnie restartem cyklu. Opracowywana w studiu United Front Games gra została jednak w lutym anulowana. Nic straconego – prawa do produkcji przejęło bowiem Square Enix .

 • Masz w komputerze kolekcję zdjęć, które chciałbyś wydrukować? Możesz skorzystać z drukarki atramentowej, jednak lepsze efekty daje wyspecjalizowana drukarka termosublimacyjna. Drukuje zdjęcia ze znakomitą jakością, od razu w formacie 10x15 cm. Do tego jest mała, przenośna i bardzo łatwa w obsłudze.

Wideo na temat: jak przejść csi: crime scene investigation 2 - dark motives
Dyskusje na temat: jak przejść csi: crime scene investigation 2 - dark motives
 • Air Crash Investigation - Katastrofa w Przestworzach

  http://4.bp.blogspot.com/-l8FVs90l6cY/TZ9uuLMmgUI/AAAAAAAABVc/2MixZRHGCCg/s1600/1.jpg Katastrofa w przestworzach (Air Crash Investigation/Mayday) - serial dokumentalno-fabularny produkcji Cineflix, ukazujący kulisy dochodzenia w sprawie katastrof lotniczych Każdy odcinek serialu opowiada o jednej katastrofie (z kilkoma wyjątkami). Program opiera się głównie na rekonstrukcjach (używa się animacji komputerowej, archiwalnych nagrań i aktorów - dialogi zaczerpnięte są z czarnych skrzynek...

 • Konto Dark Orbit

  Witam, j.w mam do sprzedania konto w grze online Dark Orbit, konto ma dwa miesiące, a jest dobrze rozbudowane. Wyposażenie: 8 dronów Iris; 30 lf3; 8 lf2; 13 osłonek za 10 tys uridium; 7 osłonek za 2,5 tys uridium; 15 napędów za 2 tys uridium; 2x wyrzutnie rakiet; różne dodatki; Konto ma statek Goliath 13 lv, skylab na 5-7 lv, 3PP, otworzone wrota Beta 3 życia(Sibelonity). Konto ma 15 tys "zielkonki". Kwota jaka mnie interesuje 60 +/- zł. Zainteresowani proszę o napisanie na GG lub...

 • Air Crash Investigation - Katastrofa w Przestworzach

  Mała aktualizacja - od 2 tygodni w Polsce emitowana jest już 12 seria. Czas emisji - 21:00 na National Geographic Channel i NGC HD, powtórki o 18:00 we wtorki na tych samych kanałach. Wyemitowano na razie 2 pierwsze odcinki. W USA i Kanadzie na razie mamy przerwę po 5 odcinkach, nie jest znana data premiery szóstego (o zderzezniu między lotami TWA 2 i United 718).

 • Jak przejść grę max payne 2

  Witam!! Wie ktoś z was może gdzie mogę znaleźć poradnik jak przejść grę max payne 2. Stanełem w części pierwszej na rozdziale 4 gdzie jestem w mieszkaniu i muszę się z niego jakoś wydostać . Jest okno otwarte, ale jak wyskakuje przez nie max się zabija. Proszę o pomoc w przejściu gry!!! Z góry dziękuje! Pozdrawiam !!! :):):)

 • Air Crash Investigation - Katastrofa w Przestworzach

  Jako że interesuję się i lotnictwem i katastrofami, ten program jest po prostu wyśmienitym kąskiem. Aczkolwiek nie zgadzam się ze wszystkimi wnioskami. Np: w odcinku "Zdradzony pilot" bezpośrednią przyczyną katastrofy było zwiększenie obrotów silników przez automat, gdy w tych, z powodu uszkodzenia lodem, doszło do zniszczenia sprężarek przez zaburzenie przepływu powietrza i cofanie płomienia. Jakim cudem pilot ponownie nie cofnął przepustnicy? Przecież zauważył, że mimo jego reakcji...

 • Vista - Gdzie jest Dream Scene?

  Na polskiej edycji Visty Ultimate x86, w Windows Update znalazłem Dream Scene. Zadowolony zainstalowałem go...wraz z kilkoma innym aktualizacjami...restart...ok. Szukałem Dream Scene w "Tłach pulpitu", ale ich tam nie ma. Są tylko Tapety, Obrazy i pełne kolory. Jak w końcu uruchomić to Dream Scene? I gdzie szukać...?

 • Nie ma to jak przejść Dark Souls na gitarze

  Sporym osiągnięciem było przejść pierwsze Dark Souls na klawiaturze (gratuluję samozaparcia wszystkim, którym się udało). Benjamin "Bearzly" Gwin wyniósł to jednak na nowy poziom: przeszedł całość... na gitarze do Rock Banda.

 • RE: Vista - Gdzie jest Dream Scene?

  Nie instalowałem żadnych UserAgentów. Jak mam usunąć Dream Scene? W "odinstaluj lub zmień program" nie ma go...a za bardzo nie wiem, jak go ewentualnie usunąć ^^ A i jak usunąć coś, czego nie ma...?

 • Nie ma to jak przejść Dark Souls na gitarze

  To teraz powinien spróbować przejść ponownie - tym razem na kierownicy ;).

 • Problem z grą True Crime NYC

  Witam wszystkich zakupiłem grę True Crime New York City Gra strasznie tnie, w budynku 20-30 fps na zewnątrz 11-15 to trochę coś nie tak:( Komputer: amd athlon 4200+ x2 2gb ram geforce 7300 gt dysk 320 gb Bez problemu spełnia wymagania sprzętowe. A z tego co pamiętam to jakieś 2 lata temu grałem z kuzynem w ta grę normalnie a kompa miał dużo gorszego.. więc co może być nie tak?