• Informacje na temat:

  jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa

Artykuły na temat: jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa
 • Włatcy móch: Wrzód na dópie zapowiedziane

  "Włatcy móch" to bardzo popularny polski seriali dla dorosłych. Wkrótce pojawi się film pełnometrażowy, nie mogłoby więc zabraknąć i gry.

 • Włatcy móch i Świat według Kiepskich na czele pirackiego rankingu

  Włatcy móch to najpopularniejszy serial rozpowszechniany nielegalnie w internetowych serwisach wideo. Drugie miejsce zajmuje Świat według Kiepskich. Seriale zostały do tej pory wyświetlone kolejno ponad 64,5 i 24 miliony razy.

 • Będą gry na licencji "Włatców móch"

  Firma Nicolas Games podpisała umowę, na mocy której zyskała wyłączne prawo do tworzenia gier i programów na podstawie serialu "Włatcy móch".

 • Pendrive w kształcie bohaterów Włatcy Móch

  W związku z premierą filmu Włatcy Móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły, firma ITM System wypuściła na rynek dość oryginalne pamięci przenośne. Urządzenia mają kształt głównych postaci z popularnej kreskówki Włatcy Móch

 • Włatcy Móch: Wrzód na dópie

 • XVI olimpiada informatyczna

  XVI Olimpiada Informatyczna dobiegła końca. W słoneczną sobotę, 4 kwietnia w gdyńskiej siedzibie firmy Asseco, sponsora tegorocznych rozgrywek, ogłoszono wyniki. Tegorocznym zwycięzcą został Tomasz Kociumaka, uczeń 3 klasy V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach.

 • Nie ma to jak przejść Dark Souls na gitarze

  Sporym osiągnięciem było przejść pierwsze Dark Souls na klawiaturze (gratuluję samozaparcia wszystkim, którym się udało). Benjamin "Bearzly" Gwin wyniósł to jednak na nowy poziom: przeszedł całość... na gitarze do Rock Banda.

 • Czesio nawiguje w AutoMapie

  Bohaterowie z kreskówki Włatcy Móch robią się coraz popularniejsi. Ostatnio pisaliśmy o serii pamięci przenośnych w kształcie postaci z bajki. Teraz mamy Czesia, który rozpoczął przygodę z popularną nawigacją SYNGIO i AutoMapą. Posłuchaj jak to brzmi! :) (plik demonstracyjny do pobrania).

 • Battlefield 3: Fragment ze strzelaniem do policjantów będzie można przejść nie zabijając

  Niedawno amerykańskie ESRB ujawniło, że w Battlefieldzie 3 pojawi się fragment, w którym będziemy strzelać do policjantów. W jednym z wywiadów twórcy gry wyjaśnili, że wspomnianą sekwencję będzie można przejść nie zabijając ani jednego z nich.

 • Olimpiada nie dla Visty

  Organizatorzy Olimpiady Pekin 2008 stwierdzili, że wykorzystanie Windows Vista do obsługi imprezy niesie zbyt duże ryzyko awarii.

Wideo na temat: jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa
Dyskusje na temat: jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa
 • Włatcy móch: wrzód na dó**

  Witam, na poprzednie pytanie znam już odpowiedź. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak przejść misje z "Czesiomachiną"??

 • Włatcy móch

  Oglądacie? Gdzie moge obejrzeć wszystkie filmy (w internecie) i ile w ogóle jest odcinków ich i czy nadal są kręcone? Ja oglądam na milanos.pl

 • Włatcy móch (2006-)

  Niestety, ale oprócz kilku odcinków, to Włatcy Móch to kaszana. Marna polska podróbka świetnego i kultowego South Park. Nie oglądam go regularnie, bo tak jak już wcześniej pisałem, tylko kilka odcinków mi się podobało. A ten film to oprócz jednego momentu też słabizna.

 • RE: Pendrive w kształcie bohaterów Włatcy Móch

  Witam! Skoro już jakaś firma zajęła się produkcją pendrive`ów w kształcie bohaterów z kreskówki "Włatcy Móch" , to kwestią czasu jest, aby na rynku pojawiły się pendrive`y w kształcie bohaterów innych bajek - takich jak na przykład "Muminki" , czy "Witaj, Franklin" :wstydnis:.

 • Włatcy móch: wrzód na dó**

  CYTAT(marcin27pl @ śro, 18 lut 2009 - 15:39) Witam, na poprzednie pytanie znam już odpowiedź. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak przejść misje z "Czesiomachiną"?? Krzyż znajdziesz w szafce gdzie Anusiak przetrzymuje Zajkosia, Świeczkę w męskim WC, dętkę przed szkołą, bandaże u Higienistki, Teraz tak: kupujesz 2 batony w sklepku, dajesz je dresom w szkole w zamian za zapałki, podpalasz kosz, przybiega woźny, wchodisz na aule szkolną i montujesz wszystkie wyżej wymienione rzeczy. Chyba nic...

 • RE: Gra włatcy móch - Ocena onetu.

  Kibel mówiący głosem czesia : O Grę można przejść w 30-1h . Więc za tą cenę raczej się nie opłaca grać 30 min , widać , że gra robiona pod napalonych 10-latków

 • Włatcy móch (2006-)

  Z dwoma kolegami powyźej się zgadzam (poza plecakiem /biggrin_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin_prosty.gif" />). Początki były najlepsze, teraz jest przewaźnie nudno i głuipio, ale podobnie jak w "Kiepskich" niektóre nowe odcinki (lub ich kawałki) nadal potrafią bawić. PS ostatnio pod nakrętką Tymbarka znalazłem napis "Włatcy owocuf" /biggrin_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin_prosty.gif" /> To się...

 • RE: Włatcy móch

  Znana polska strona włatców. http://wlatcy.pl Dzieńdobry jestem Czesio :)

 • Włatcy móch (2006-)

  Włatcy Móch... Porażka. Parafrazując - serial o ośmiolatkach, dla ośmiolatków, robiony przez... dorosłych ludzi? :/ Żarty są słabe (Kartony z 4funa prezentują wyższy poziom) tak jak i cała reszta. Dlaczego więc serial się wybił? Cóż - przekleństwa i bluzgi plus zabawny głos Czesia zrobiły karierę... wśród dzieci. No bo serio - znacie dorosłego człowieka, który to ogląda? Target tej bajki to podstawówka, nie ma się tu nad czym zastanawiać. A porównywanie tego czegoś do South Parka, gdzie...

 • RE: Gra włatcy móch - Ocena onetu.

  gra to jest już mała przesada;/ Tak poza tym grałem w tą gre i jak na gre jest za krótka a filmiki trwają więcej niz sama gra.To bardziej jest jakiś dłuższy odcinek w którym samemu coś czasem zrobisz jako czesio i spóła;)