• Informacje na temat:

  jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa

Artykuły na temat: jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa
 • Włatcy móch: Wrzód na dópie zapowiedziane

  "Włatcy móch" to bardzo popularny polski seriali dla dorosłych. Wkrótce pojawi się film pełnometrażowy, nie mogłoby więc zabraknąć i gry.

 • Włatcy móch i Świat według Kiepskich na czele pirackiego rankingu

  Włatcy móch to najpopularniejszy serial rozpowszechniany nielegalnie w internetowych serwisach wideo. Drugie miejsce zajmuje Świat według Kiepskich. Seriale zostały do tej pory wyświetlone kolejno ponad 64,5 i 24 miliony razy.

 • Będą gry na licencji "Włatców móch"

  Firma Nicolas Games podpisała umowę, na mocy której zyskała wyłączne prawo do tworzenia gier i programów na podstawie serialu "Włatcy móch".

 • Pendrive w kształcie bohaterów Włatcy Móch

  W związku z premierą filmu Włatcy Móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły, firma ITM System wypuściła na rynek dość oryginalne pamięci przenośne. Urządzenia mają kształt głównych postaci z popularnej kreskówki Włatcy Móch

 • Włatcy Móch: Wrzód na dópie

 • Intel finalizuje przejęcie Altery

  Intel ogłosił zakończenie procesu przejęcia Altery – wiodącego producenta programowalnych układów logicznych (FPGA). Przejęcie firmy pozwoli Intelowi na uzupełnienie portfolio produktów z dziedziny analizy danych oraz Internetu rzeczy.

 • Nie ma to jak przejść Dark Souls na gitarze

  Sporym osiągnięciem było przejść pierwsze Dark Souls na klawiaturze (gratuluję samozaparcia wszystkim, którym się udało). Benjamin "Bearzly" Gwin wyniósł to jednak na nowy poziom: przeszedł całość... na gitarze do Rock Banda.

 • Próbowałeś fotografować obiekty z bliska? Wiesz więc zapewne, jak trudno jest uzyskać jednakową ostrość wszystkich elementów uwiecznianego małego eksponatu. Często jakiś jego fragment pozostaje zamazany. Rozwiążesz ten problem dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu.

 • Battlefield 3: Fragment ze strzelaniem do policjantów będzie można przejść nie zabijając

  Niedawno amerykańskie ESRB ujawniło, że w Battlefieldzie 3 pojawi się fragment, w którym będziemy strzelać do policjantów. W jednym z wywiadów twórcy gry wyjaśnili, że wspomnianą sekwencję będzie można przejść nie zabijając ani jednego z nich.

 • Telefon jak nowy

  Intensywnie używany telefon komórkowy brudzi się, w szczelinach zbiera się kurz, a na wyświetlaczu pojawiają się rysy. Jakby tego było mało, w pamięci komórki panuje bałagan, a bateria działa coraz krócej. Za pomocą kilku prostych zabiegów jednak sprawisz, że telefon będzie wyglądał i pracował jak nowy.

Wideo na temat: jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa
Dyskusje na temat: jak przejść włatcy móch: olimpiada podwórkowa
 • Włatcy móch (2006-)

  Niestety, ale oprócz kilku odcinków, to Włatcy Móch to kaszana. Marna polska podróbka świetnego i kultowego South Park. Nie oglądam go regularnie, bo tak jak już wcześniej pisałem, tylko kilka odcinków mi się podobało. A ten film to oprócz jednego momentu też słabizna.

 • RE: Pendrive w kształcie bohaterów Włatcy Móch

  Witam! Skoro już jakaś firma zajęła się produkcją pendrive`ów w kształcie bohaterów z kreskówki "Włatcy Móch" , to kwestią czasu jest, aby na rynku pojawiły się pendrive`y w kształcie bohaterów innych bajek - takich jak na przykład "Muminki" , czy "Witaj, Franklin" :wstydnis:.

 • Włatcy móch (2006-)

  Włatcy Móch... Porażka. Parafrazując - serial o ośmiolatkach, dla ośmiolatków, robiony przez... dorosłych ludzi? :/ Żarty są słabe (Kartony z 4funa prezentują wyższy poziom) tak jak i cała reszta. Dlaczego więc serial się wybił? Cóż - przekleństwa i bluzgi plus zabawny głos Czesia zrobiły karierę... wśród dzieci. No bo serio - znacie dorosłego człowieka, który to ogląda? Target tej bajki to podstawówka, nie ma się tu nad czym zastanawiać. A porównywanie tego czegoś do South Parka, gdzie...

 • Włatcy móch

  Oglądacie? Gdzie moge obejrzeć wszystkie filmy (w internecie) i ile w ogóle jest odcinków ich i czy nadal są kręcone? Ja oglądam na milanos.pl

 • Włatcy móch (2006-)

  Włatcy móch to polski serial animowany dla młodzieży i dorosłych. Tworzony jest w dwóch wersjach - od 16 lat ("wersja BEZ" - ocenzurowana), oraz od lat 18 (bez cenzury). Pierwsze odcinki serialu były emitowane tylko w stacji TV4, później prawa do serialu uzyskała też MTV Network i emituje go na dwóch swoich stacjach - MTV i Comedy Central. Serial jest wciąż emitowany, obecnie trwa VII sezon (odcinki premierowe puszczane są na TV4 w niedziele o 20.00). Pięć pierwszych sezonów zostało wydanych...

 • RE: Gra włatcy móch - Ocena onetu.

  Kibel mówiący głosem czesia : O Grę można przejść w 30-1h . Więc za tą cenę raczej się nie opłaca grać 30 min , widać , że gra robiona pod napalonych 10-latków

 • Włatcy móch (2006-)

  Z dwoma kolegami powyźej się zgadzam (poza plecakiem /biggrin_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin_prosty.gif" />). Początki były najlepsze, teraz jest przewaźnie nudno i głuipio, ale podobnie jak w "Kiepskich" niektóre nowe odcinki (lub ich kawałki) nadal potrafią bawić. PS ostatnio pod nakrętką Tymbarka znalazłem napis "Włatcy owocuf" /biggrin_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin_prosty.gif" /> To się...

 • RE: Włatcy móch

  Znana polska strona włatców. http://wlatcy.pl Dzieńdobry jestem Czesio :)

 • Włatcy móch (2006-)

  Cóż... Jakiś rok temu popełniłem największy błąd swojego życia. Obejrzałem JEDEN odcinek i to wystarczyło. Dawno nie widziałem czegoś tak debilnego. Już chyba wole Power Rengers /tongue.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":tongue:" border="0" alt="tongue.gif" /> A od "Włatców Móch" byle dalej. Jak coś co ma humor najgorszego gatunku i chce jeszcze to podkręcić błędami ortograficznymi które są wszędzie może być tak popularny? Uważam, że są zdecydowanie lepsze i ciekawsze seriale, anime,...

 • RE: Gra włatcy móch - Ocena onetu.

  gra to jest już mała przesada;/ Tak poza tym grałem w tą gre i jak na gre jest za krótka a filmiki trwają więcej niz sama gra.To bardziej jest jakiś dłuższy odcinek w którym samemu coś czasem zrobisz jako czesio i spóła;)