• Informacje na temat:

  kajko i kokosz: szkoła latania poradnik

Artykuły na temat: kajko i kokosz: szkoła latania poradnik
 • Poradnik podróżnika

  Dla wielu graczy, którzy wpadną do nas na osiemnastkę, wycieczka do Wrocławia to poważniejszy wypad, który trzeba dobrze zaplanować. Dla części może i pierwsza tak daleka podróż w życiu. Doradzamy, jak dojechać i wrócić, a w międzyczasie przenocować, by o niczym nie zapomnieć i bez zmartwień bawić się w Hali Stulecia.

 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

 • Mad Max: Poradnik tuningowca

  Jako że sam Max mówi w grze niewiele, można by się spierać, że głównym bohaterem produkcji Avalanche jest jego maszyna – Magnum Opus. To ją w nią pakujemy większość zarobionego złomu, ale jak pięknie za to potrafi się ona nam odwdzięczyć... Weźmy ją w takim razie na warsztat i przyjrzyjmy się jej bliżej.

 • Chiny: "szkoła hakerów" zamknięta!

  Największa w Chinach strona internetowa Black Hawk Safety Net o tematyce hakerskiej została zamknięta przez policję.

 • Trochę inny poradnik... jakich wiele

  Zauważyliście, że filmowe solucje i poradniki do gier na YouTube , nawet jeśli są poświęcone przeróżnym tytułom, wyglądają bardzo podobnie? Powtarzające się zachowania autorów takich filmików wyśmiał Generic Geoff w poradniku-karykaturze poświęconym Call of Duty: Black Ops .

 • III edycja akcji WEBsk@szkoła

  2 marca, za sprawą organizatora - firmy Komputronik S.A., ruszyła społeczność "łebskich dzieciaków". Wszystkie internetowe ziomale spotykające się w wirtualnym świecie, lubiące ciekawe wyzwania, chcące nawiązać nowe znajomości, żądne wiedzy lub chętne się nią podzielić mogą wystukać na klawiaturze kompa: www.webska.org .

 • Left 4 Dead 2: Jak przetrwać inwazję zombie - poradnik

  Zabawny filmik promujący Left 4 Dead 2 - aktorski poradnik na temat "Jak przetrwać inwazję zombie". Obejrzyj koniecznie, bo premiera - i inwazja żywych trupów - już 17 listopada!

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

 • World of Warplanes: Jak latać?

  Rozgrywka w  World of Warplanes różni się nieco od tej z World of Tanks , jako że w grze sterujemy nie czołgami, a samolotami. Tego, jak latać, uczy pierwszy filmowy wideo-poradnik opublikowany przez developerów z Wargaming.net .

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

Wideo na temat: kajko i kokosz: szkoła latania poradnik
Dyskusje na temat: kajko i kokosz: szkoła latania poradnik
 • Kajko i Kokosz

  Ba miałem (może mam jeszcze...gdzieś /biggrin_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin_prosty.gif" />) dwa komiksy, "Cudowny Lek" i "Szkoła Latania" Jeśli miałbym wybierać między Galami wolałbym właśnie Kajka i Kokosza choć Galowie nie są tacy żli. (Ale ci głupi Rzymanie /biggrin_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="biggrin_prosty.gif" />)

 • RE: Pogaduszki VII

  Kajko i Kokosz.

 • Kajko i Kokosz, nowe, 11 tomów

  Sprzedam 11 komiksów pojedynczo lub w komplecie 1.Dzień Śmiechały 2.W krainie borostworów 3.Na wczasach 4.Cudowny lek 5.Zamach na Milusia 6.Festiwal czarownic 7.Skarby Mirmiła 8.Urodziny Milusia 9.Mirmił w opałach 10.Wielki turniej 11.Szkoła latania nowe, wstawiam zdjęcia które zrobiłem na serwis aukcyjny. http://img10.tablica.pl/images_tablicapl/125078929_1_644x461_kajko-i-kokosz-komplet-2012-2013-najnowsze-wydanie-pajeczno.jpg...

 • RE: W jakie gry gracie ,jak była wasza pierwsza gra?

  Moja pierwsza gra to Crashday lub Kajko i Kokosz szkoła latania.Dokładnie nie pamiętam.Teraz gram w BC2,Fife 12.

 • Kajko i Kokosz

  Czytałam dawno, dawno... I podobało się. Tak samo jak Asteriks... Podobieństw faktycznie sporo, ale Kajko i Kokosz są wybitnie "nasi". Choć muszę przyznać, że niewiele pamiętam... Choć takiego "lelum-polelum" chyba nigdy nie zapomnę.

 • RE: Gta San Andreas i Szkoła Latania

  więc "W" też klikaj :P Jak to Cie wkurza, to poczekaj na misję ze wskakiwaniem do samolotu :D

 • Kajko i Kokosz

  Kto nie pamięta dzielnych wojaków broniących swój gród przed nikczemnymi zbrojnymi?- Ja pamiętam, Asterix i Obelix- powiecie. Nie do końca to miałem na myśli. Chodzi mi o Kajko i Kokosz- ciekawą serię komiksową skierowaną głównie dla młodszych, ale doskonałą również dla starszych. Czytaliście? Macie z tą serią jakieś wspomnienia? Pochwalcie się /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" />

 • RE: Poszukuje Dobrego symulatoru latania

  Na polskiej stronie znalazlem swietny poradnik. A ze kiedys bardzo wiele bawilem sie symulatorami, wiec nie potrzebowalem wiele czasu :) Po za tym kolowanie, start i sam lot w tym symulatorze nie sa trudne. Kolowania nauczylem sie w dwie minuty :) I to na dwa sposoby - hamulcami na kolach (kropką i przecinkiem) i skrecajac przednim kolem samolotu przy pomocy myszy. A start? PageUp na maxa, i jak się rozpędzi, mysz do siebie. Nic trudnego :) No i oczywiscie w Concordzie trzeba spuscic hamulec...

 • Gra Kajko i Kokosz

  Kajko i Kokosz czy interesuje ciebie reedycja CD z 1997 roku?

 • Szkoła Urządzania

  Poradnik składa się z 12 lekcji poświęconych kolejnym etapom, z którymi musi się zmierzyć właściciel podczas urządzania wnętrz - od stanu surowego do doboru wyposażenia.Jest kompletnym podręcznikiem nie tylko dla osob urządzających nowe domy, ale także dla tych, którzy planują je wyremontować i unowocześnić. Zawiera praktyczne porady i zalecenia architektów, jak wykończyć wnętrza modnie, funkcjonalnie i estetyczniePodpowiada, czym się kierować przy wyborze materiałów wykończeniowych i jak je...