• Informacje na temat:

  kody do speedball 2: tournament

Artykuły na temat: kody do speedball 2: tournament
Wideo na temat: kody do speedball 2: tournament
Dyskusje na temat: kody do speedball 2: tournament
 • KOD DO SPEEDBALL @

  Witam bardzo prosze kod do Streetball 2 nie wiem czy pisze w dobrym temacie ale nie wiedzialem gdzie zdobyc serial bo na stronie z serialami pisze ze pytac na forum prosze o odpowiedz /tongue.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":tongue:" border="0" alt="tongue.gif" /> http://forum.cdaction.pl/Rozwiazany-Speedball-2-kod-aktywacyjny-t37742.html - Lord

 • Unreal Tournament 3

  Mam do sprzedania grę Unreal Tournament 3 w serii PLATYNOWA KOLEKCJA. Jest ona używana. Cały komplet generalnie jest w stanie bardzo dobrym - jedynym mankamentem jest lekko uszkodzony kartonik w kilku miejscach. Płyty z materiałami dodatkowymi nie były używane, nośnik z grą nie nosi praktycznie żadnych śladów zużycia. Możliwość zamiany na gry z serii NFS - Porsche, Hot Pursuit 2, Underground lub Carbon. Cena - 13zł + KW (3zł list ekonomiczny, 7zł polecony priorytet), możliwość odbioru...

 • Rozwiązany: Speedball 2

  Witam mam prośbe : Podałby ktoś klucz do Speedball 2 ? Gra z CDA. Szukałem sam kodu ale nie znalazłem . . a jak wpisalem stronke która jest podania w gazecie to nie ma do tej gry kodu.

 • Będzie Speedball 2 Evolution na Androida - przeniesienie

  Wątek został przeniesiony do Śmietniska z przyczyny naruszenia reguł obowiązujących na forum (np. Netykiety, Regulaminu, reguł działu). -- Komunikat został doklejony automatycznie przez mechanizm.

 • Rozwiązany: Speedball 2, kod aktywacyjny

  A na jakiej podstawie twierdzisz, że te kody z CDA są? ;] A np. jakby redakcja dawała klucze do CS i ktoś by też akurat zrobił aukcję z kluczami to też by było, że te klucze z CDA są? ;p Zapoznaj się zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

 • RE: Unreal tournament 3

  Mam oryginalne UT 3 lecz po ostatnich porzadkach wywialo mi ksiazeczke z cdkeyem i zostaly tylk o 2 plyty.. ma ktos nieuzywany oryginalny cdkey wraz z kontem do gry online? jesli ktos nie wierzy moge dac zdjecie z kartka i nickiem

 • Rozwiązany: Speedball 2, kod aktywacyjny

  A na jakiej podstawie twierdzisz, że te kody z CDA są? ;] A np. jakby redakcja dawała klucze do CS i ktoś by też akurat zrobił aukcję z kluczami to też by było, że te klucze z CDA są? ;p Koleś nigdy wcześniej nie sprzedawał tych kluczy, faktycznie "przypadek", że zaraz po opublikowaniu ich przez CDA znajdują się w sprzedaży na allegro. I to za 7.99zł zamiast 20 euro Zapoznaj się zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

 • Będzie Speedball 2 Evolution na Androida

  Od dzisiaj jest w sieci info, Polacy współpracują z Sony Mobile : "W promocji Speedball 2 Evolution w wersji na Androida wspomoże spółkę Sony Mobile. – W ramach tzw. złotego pakietu, Sony gwarantuje nam maksymalne wsparcie PR-owe i marketingowe produktu. Gra przez miesiąc dostępna będzie wyłącznie na urządzenia Sony Mobile- zapowiada Remigiusz Kościelny(Vivid Games)" Później będą też inne wersje, min. iOS i PC (jesień). :brawa:

 • Rozwiązany: Speedball 2

  Ja Ci niestety nie podam tego kodu, bo nie mam, ale aby go otrzymać odwiedź ten adres Klik , ale niestety pisze tam, że nie generuje żadnych kodów czy coś takiego. Ostatecznie napisz pm do użytkownika Speedball2 z prośbą o cd-key Klik

 • RE: Kody do gier

  1. Nie używam, jak byłem mały to czasami, ale rzadko (np. w Vice City). 2. Nie przeszedłem żadnej, bo co to za przyjemnośc:) 3. Kody niekiedy są fajne (kod na czołg w Vice City i zadyma:lol2:). I ogólnie, jak coś śmiesznego jest na kodach, to czasami urozmaica rozrywkę, ale dopiero po przejściu danej gry ;)