• Informacje na temat:

  kupić vita

Artykuły na temat: kupić vita
 • Niestety, Sony nie tworzy żadnych gier na PS Vita

  W jednym z wywiadów Masayasu Ito, jeden z szefów firmy Sony, zdradził plany dotyczące konsoli PlayStation Vita.

 • PlayStation Vita ? warto kupić?

  Dziś swoją amerykańską i europejską premierę ma konsola PlayStation Vita . Od dłuższego czasu budzi kontrowersje – oczywiście to sprzęt z najwyższej półki, dający ogromne możliwości, ale też urządzenie drogie, a przecież pojawia się w momencie, w którym zasady w mobilnym graniu ustala Apple i producenci smartfonów. Jaka Vita jest naprawdę?

 • PS Vita 3G w ofercie sieci PLAY

  Sony Computer Entertainment Polska i PLAY ogłosiły strategiczne partnerstwo, które da sieci Play pozycję głównego dostawcy łączności 3G dla PlayStation Vita w Polsce.

 • E-dystrybucja – gdzie i jak można kupić grę w sieci

  ...wymieniane są na gry. Podobny proces zachodzi w Polsce - na stojakach w salonach prasowych obok tzw. kart pre-paid do usług Spotify można kupić doładowania wirtualnych portfeli do cyfrowych sklepów (np. PS Store) lub konkretnych gier na PC. Stąd pobierzesz gry Sieć pełna jest miejsc, w których można kupić gry w formie cyfrowej - poszczególne platformy ciągle konkurują ze sobą o klientów, oferując...

 • PlayStation Vita: Znamy operatora komórkowego, który zaoferuje wersję 3G

  Vita pojawi się w Europie – a wiec także i w Polsce – 22 lutego . Nową konsolkę Sony będzie dostępna w naszym kraju w dwóch wersjach – z samym modułęm WiFi , a takze z WiFi i 3G . Tę drugą będzie można kupić w ofercie z planem taryfowym na dane przesyłane przez sieć. U którego operatora?

 • Final Fantasy X HD Remaster sprawia, że kupno Playstation Vita ma sens

  Trzeba szczerze sobie przyznać, że Playstation Vita nie jest najbardziej udaną konsolą Sony. Handheld ten na rynku jest już od ponad dwóch lat i przez ten czas nie zdobył zainteresowania twórców gier i klientów. Teraz to jednak się zmienia. Sprzedaż przenośnej konsoli Sony zaczyna rosnąć i jest to zasługa... konsoli Playstation 4 i starych gier.

 • PlayStation Vita: Test nowej konsoli Sony

  Doskonale znane graczom na całym świecie hasło "It only does everything", które do tej pory zarezerwowane było dla spotów promujących stacjonarną konsolę PlayStation 3, z powodzeniem mogłoby teraz reklamować najnowsze dzieło Sony - przenośną konsolę PlayStation Vita.

 • PlayStation Vita: Sony ogłasza ostre obniżki cen, na razie tylko w Japonii

  Co prawda informacja ta dotyczy na razie wyłacznie rynku japońskiego, ale niemal pewne jest, że wkrótce stanie się faktem również w Ameryce i - co dla nas ważniejsze - w Europie. Sony ogłosiło poważne obniżki cen konsoli PlayStation Vita . Jak duże?

 • PlayStation Vita 28 października?

  Wszystko wskazuję na to, że tak. Użytkownik serwisu IGN, zeskanował ulotkę znanego brytyjskiego sklepu Blockbuster. Patrząc na premiery tytułów można wywnioskować, że długo wyczekiwana następczyni PlayStation Portable ujrzy światło dziennie już 28 października tego roku.

 • Czy warto kupić konsole nowej generacji?

  ...więc do wyboru PlayStation 4, Wii U oraz Xbox One, natomiast w handheldach - Nintendo 3DS i PlayStation Vita. Sprawdźmy, jakie są ich mocne i słabe cechy. Konsole stacjonarne Gdybyśmy mieli dokonać(...) dłuższego czasu nie próbuje udawać, że PlayStation Vita będzie jeszcze traktowane jak pełnoprawny handheld i coraz częściej ukazywane jest jako urządzenie współpracujące z PlayStation 4. Można dzięki niemu...

 • Vita bez blokady regionalnej

  Choć wciąż nie wiadomo, kiedy Vita ukaże się na Zachodzie, Amerykanie i Europejczycy będą mogli sprowadzić sobie konsolkę z Japonii, gdzie pojawi się ona w grudniu. Nie będzie przy tym trzeba obawiać się o ewentualną blokadę regionalną – Sony poinformowało bowiem, ze nowe urządzenie firmy nie będzie jej posiadało.

 • YouTube - kliknij, aby kupić

  Nagrania i produkty takich firm, jak Universal Music Group, EMI Music oraz Electronic Arts, będzie można kupić na YouTube. Nowa usługa click-to-buy ma być realizowana m.in. za pomocą sklepu Amazon.com.

Dyskusje na temat: kupić vita
 • Re: PlayStation Vita bez następcy

  Co ten partacz za bzdury pociska?! PS Vita jak i Vita TV to świetne konsole z dużym potencjałem. Sony nie będzie ich wspierać bo nie udaje im się zdzierać gigantycznej kasy za minimum wysiłku. Jak(...) mini-gierki, które w apple store i google play można kupić dużo taniej.

 • PlayStation Vita – warto kupić?

  a w playstation vita muszę sformatować baterię?

 • PS Vita - hit czy niewypał?

  Tutaj możemy prowadzić dyskusję o nowym "dziecku" Sony - PS Vita. Jak wiadomo kilka dni temu była premiera w Polsce. Ma ktoś już? Plusy, minusy? Warto kupić?

 • Re: PlayStation Classic - test konsoli

  Sony vita ze starym systemem, wrzucamy hack i ze stałym henkaku mamy wszystkie gry z ps1 za darmo. Jak ktoś kubi na tv, to może vita tv kupić, adrenalina mamy wszystko z psp, emulator amigi, atari, c64, snes i innych, 660 tytułów w pgkj dościągnięcia na zawołanie, przy tym porty z pc, doom, quake, halflife, hexen, counter strike i inne.

 • PlayStation Vita – warto kupić?

  Mam już Game Boy&039;a po co mi Vita.

 • RE: PlayStation Vita 28 października?

  Nareszcie! ;) Doczekałem się PSP o jakim zawsze marzyłem. Teraz tylko czekać jak wejdzie i na Boże Narodzenie kupić. Ja być może dostanę na Gwiazdkę, ale tę zwykłą "PlayStation Portable" , bo nie sądzę, żeby "Vita" kosztowała poniżej 600 zł ;).

 • Re: PlayStation Classic bazuje na darmowym emulatorze

  Po co to komu? Nie lepiej kupić sobie sony vita w dobrym stanie, wrzucić hack i mamy emulatorów od kija, do tego homebrew robi port'y klasyków, takich jak quake (123), half life itd... Do tego remote play, więc z dobrą siecią można popykać we wszystko.

 • PlayStation Vita – warto kupić?

  A czy można grać na VITA w gry z poprzedniego PSP?

 • RE: PlayStation Vita 28 października?

  Nareszcie! ;) Doczekałem się PSP o jakim zawsze marzyłem. Teraz tylko czekać jak wejdzie i na Boże Narodzenie kupić. Ja być może dostanę na Gwiazdkę, ale tę zwykłą "PlayStation Portable" , bo nie sądzę, żeby "Vita" kosztowała poniżej 600 zł ;). Ta też mi się podoba. Zobaczę jak kwestie finansowe się potoczą :).

 • Re: PlayStation 4: Dlaczego warto kupić nową konsolę Sony?

  Coś gdzieś usłyszałeś resztę dopowiedziałeś i piszesz bzdury. Granie w Singla jest offline. Internet jest potrzebny tylko do multiplayera i aktualizacji. By grać online na PS4 trzeba mieć wykupionego PS+ ale w tej usłudze dostaje się też darmowe gry na PS4, PS3 i PS Vita, oraz zniżki na gry (te dupy nie urywają ale zawsze coś) i możliwość przechowywania danyvh w chmurze, oraz automatyczne

 • PlayStation Vita – warto kupić?

  @akk - Jedno drugiemu nie przeszkadza. Vita ma właśnie tę zaletę że oferuje gry i mechanikę ze smartfonów oraz konsol stacjonarnych.

 • RE: PS Vita - hit czy niewypał?

  Jak ci dobrze licytacja pójdzie to się uda kupić żywego SGSII za 999zł. Mojemu koledze się udało. Jak ci dobrze licytacja pójdzie to się uda kupić żywego SGSII za 999zł. Mojemu koledze się udało.