• Informacje na temat:

  m&m's kart racing poradnik

Artykuły na temat: m&m's kart racing poradnik
 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

 • Poradnik podróżnika

  Dla wielu graczy, którzy wpadną do nas na osiemnastkę, wycieczka do Wrocławia to poważniejszy wypad, który trzeba dobrze zaplanować. Dla części może i pierwsza tak daleka podróż w życiu. Doradzamy, jak dojechać i wrócić, a w międzyczasie przenocować, by o niczym nie zapomnieć i bez zmartwień bawić się w Hali Stulecia.

 • Wrocławskie studio T-Bull prezentuje nową grę

  Ekipa z Wrocławia specjalizująca się w grach wyścigowych przygotowała kolejną produkcję. Nitro Racing GO to pierwszy tytuł zrealizowany w zupełnie nowym, innowacyjnym gatunku idle racing.

 • Titanfall: poradnik dla młodego pilota

  Tempo akcji w Titanfallu jest bardzo duże. To gra, która prędkością rozgrywki przypomina starsze tytuły, jak chociażby Unreal Tournament 3 czy nawet Quake'a 3 Arena, co początkującym może sprawić problemy. Oto jak grać, by pożyć trochę dłużej.

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

 • Blur będzie jak Mario Kart Wii. Tyle że dla dorosłych! I na PC. A EA na to: "Niemożliwe..."

  Zastanawialiście się, co zainspirowało studio Bizarre Creations do rozpoczęcia prac nad ich najnowszym dziełem? Odpowiedź może być zaskakująca. Inspiracją bowiem była? Mario Kart Wii.

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

 • Dragon Age II: Wideo-poradnik wyjaśniajacy zasady rozgrywki

  Polski oddział Electronic Arts przygotował wideo-poradnik wyjaśniający mechanizmy rozgrywki gry Dragon Age II na przykładzie jednej z misji. Jeśli ktoś wciąż nie wie, jak się w to gra (są tacy?) - czas nadrobić zaległości.

 • Wpadka Microsoftu - poradnik dla organów ścigania w internecie

  W internecie pojawił się 22-stronnicowy podręcznik, przygotowany przez firmę Microsoft dla organów ścigania. Jest to przewodnik, jak krok po kroku policja może monitorować internautów.

Wideo na temat: m&m's kart racing poradnik
Dyskusje na temat: m&m's kart racing poradnik
 • Krazy Kart Racing

  Krazy Kart Racing: wasze komentarze

 • Racing

  Hej znacie może jakąś gre typu need for speed undergund , Szukam takiej w której mam bardzo dużo mozliwości ulepszania swojego auta :D Ogólnie takich gier jest multum tylko ciężko znależć taką na mój pc . Moje parametry 1,53 Ghz 640 ram Gf4

 • Street Racing Syndicate

  CYTAT(Firekage) A co do NISSANOW SKYLINE. Polecam specyfikacje GTRVSpecII(znany z Gran Tourismo z PSX/PS2). Dajcie mu max tunuing i majac 970HP zostawiacie wszystko w tyle. AHUAHUAHUA nie zdziw się jak wezmę Cię zwykłym GT-R ;D Mój GT-R ma 961HP, za to waży trochę mniej zapewne niż V-Spec Nur II ;D p.s. a powiedz mi Firekage, czy zainstalowałeś w swoim Skyline jakiś spojler oprócz standardowego oraz body kit? Bo jeśli tak to zostawiam Cię w tyle, bo masz mniejsze top speed o 5 -...

 • RE: m&m's zamiast emotek w gg

  niestety gg ma coraz głupsze pomysły... mówię tutaj o TV w komunikatorze czy usłudze "ludzie" a te m&m's to totalna porażka, dobrze że można to łatwo maprawić GG schodzi jak naszaklasa.pl więc zostaje tylko tlen.pl i facebook.com:E

 • Street Racing Syndicate

  błagam o odpowiedz jeśli udało wam sie przejsc dalej prosze powiedzcie jak?Jeśli macie jakiś poradnik do tego dajcie prosze!

 • RE: m&m's zamiast emotek w gg

  niestety gg ma coraz głupsze pomysły... mówię tutaj o TV w komunikatorze czy usłudze "ludzie" a te m&m's to totalna porażka, dobrze że można to łatwo maprawić GG schodzi jak naszaklasa.pl więc zostaje tylko tlen.pl i facebook.com:E I Skype. :oczy: A nawet nie patrzałem- co zmienili?

 • Street Racing Syndicate

  Aha, co do kart muzycznych i problemów o dźwięk: spróbujcie najpierw wejść w CP (panel sterowania), multimedia, na pierwsze 'zaawansowane właściwości' i oba suwaki do końca na lewo. Aha, to na 98SE ;] bo na XP to nie wiem.

 • RE: m&m's zamiast emotek w gg

  niestety gg ma coraz głupsze pomysły... mówię tutaj o TV w komunikatorze czy usłudze "ludzie" a te m&m's to totalna porażka, dobrze że można to łatwo maprawić GG schodzi jak naszaklasa.pl więc zostaje tylko tlen.pl i facebook.com:E I Skype. :oczy:

 • Street Racing Syndicate

  Żeby znaleźć garaż, wciskasz klawisz M i wyświetal ci mapę, jeden z trzech niebieskich punktów to garaż. A co do naprawiania to w garażu:p

 • RE: Komentarze do: "Podkręcanie kart graficznych. Jak podkręcić kartę. (Poradnik)"

  Proszę o uzupełnienie w nagłówku i tytule jakich serii kart dotyczy poradnik. Jak to uzupełnisz to przykleję i zamknę. Proponuję innym fanom OC kart graficznych stworzenie poradnika innych metod podkręcania konkurencyjnych kart graficznych.