• Informacje na temat:

  monitor inny niż pnp

Artykuły na temat: monitor inny niż pnp
Dyskusje na temat: monitor inny niż pnp
 • Rozwiązany: Monitor wykrywany jako inny niż PnP...

  Jak w temacie, monitor iiYama 2202 WS-V, kiedyś załamał mi się oryginalny kabel d-sub, więc kupiłem tani zamiennik za 15zł, od tego czasu monitor ma rozmazany obraz i wykrywany jest jako "rodzajowy monitor inny niż plug & play" oraz nie pracuje w swojej rozdzielczości, 1600x1200 zamiast 1680x1050, można wymusić zmianę ale wtedy ekran jest ucięty. Kupiłem oryginalny kabel do tego monitora i problem jest dalej. Czytałem coś o jakimś EDID ale to jest dla DVI chyba?

 • Monitor inny niż PNP?

  Witam, otóż mam problem mianowicie 2 dni temu znikły mi rozdzielczości panoramiczne chodzi mi tu głownie o 1680x1050 czy to w grach czy na pulpicie. Odinstalowywałem sterowniki, instalowałem nowe i stare dalej nic. Szukałem czegoś w Google ale nic nie znalazłem co by pomogło. Chciałem dodać, że jak kliknę PPM>Rozdzielczość ekranu to zamiast pisać "monitor plug and play" pisze monitor inny niż PNP. Macie może jakieś pomysły?

 • Rozwiązany: Monitor wykrywany jako inny niż PnP...

  a kabel zlamal sie podczas wyswietlania? moze to uszkodzilo monitor sprobuj u kumpla jego kablem swoj monitor podlaczyc

 • Nie wykrywa monitora jako PnP tylko Inny niż PnP

  Witam Ostatnio wymieniłem karte graficzna wczesniej mialem nvidia geforce 7300 gt obecnie mam Radeon HD 4850 , zrobilem formata mam Win 7 , sterowniki oczywiscie do karty graficznej zainstalowane , po zainstalowaniu Windowsa 7 nie wykrywa monitora jako "Rodzajowy monitor PnP" tylko "Rodzajowy monitor inny niż PnP". W ustawieniach rozdzielczości ekranu pokazują się rozdzielczości, których nigdy wcześniej nie miałem np 1600x1200 chociaz moj monitor obsluguje max 1260x1024 , dodam jeszcze ze...

 • Rozwiązany: Monitor wykrywany jako inny niż PnP...

  Nie masz możliwości podłączyć przez kabel DVI cyfrowo ?

 • RE: Nie wykrywa monitora jako PnP tylko Inny niż PnP

  W czym jest problem? "nie wykrywa monitora jako "Rodzajowy monitor PnP" tylko "Rodzajowy monitor inny niż PnP"." - czy to w jakikolwiek wpływa na komfort korzystania z komputera/monitora? Nie możesz ustawić niższej rozdzielczości?

 • Rozwiązany: Monitor wykrywany jako inny niż PnP...

  Sprawa załatwiona, przy okazji formata udało mi się załadować sterowniki ściągnięte ze strony producenta. Jakość obrazu i rozdzielczość wróciły do normy chociaż w menadżerze wyświetla jako "urządzenie wyświetlające VGA" . Temat do zamknięcia.

 • RE: Nie wykrywa monitora jako PnP tylko Inny niż PnP

  W czym ci przeszkadza to, że "nie wykrywa monitora jako "Rodzajowy monitor PnP" tylko "Rodzajowy monitor inny niż PnP"? Używasz przejściówki, mogą dziać się różne rzeczy, ale skoro wszystko jest OK, rozdzielczość prawidłowa to nie ma czym się przejmować.

 • Rozwiązany: Monitor wykrywany jako inny niż PnP...

  Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

 • RE: Monitor inny niż PNP?

  Jakim kablem masz podłączony monitor do karty graficznej? DVI? D-sub? HDMI?