• Informacje na temat:

  my frogger toy trials wymagania techniczne

Artykuły na temat: my frogger toy trials wymagania techniczne
 • WWWeekendowe retro granie: Frogger

  Hop hop hop. Ciężki jest los żaby. Szczególnie takiej, która chce przejść przez ulicę. Zobacz - albo przypomnij to sobie - sam!

 • WD My Passport X - 2 TB dodatkowej pamięci dla Xbox One

  Marka WD zaprezentowała nowy przenośny dysk dla graczy - My Passport X. Po podłączeniu do Xbox One lub komputera PC, dysk ten zapewnia dodatkową przestrzeń dyskową, tak bardzo potrzebną wszystkim graczom.

 • E3 2011: Frogger 3D: Żaba w Nowym Jorku

  Kultowy Frogger za sprawą Konami pojawi sie już na jesień tego roku na 3DS-ie . Pojawią się w nim między innymi nowi towarzysze, którzy pomogą żabie przejść na drugą stronę jezdni, sześć światów do wyboru, całkowicie nowe zagrożenia i przeszkody - a wszystko to w trójwymiarze.

 • Koniec pomocy technicznej dla Windows XP

  8 kwietnia 2014 r. kończy się oficjalna pomoc techniczna dla systemu Windows XP. Podobny los czeka pakiet MS Office 2003. Co to oznacza dla jego użytkowników?

 • BioShock 2: Dwa ostatnie DLC - Protector Trails i Minerva´s Den - jednak trafią na PC

  Cuda (czasem) się zdarzają. Pokazuje to przykład BioShocka 2 i PC-towych wersji dodatków Protector Trials i Minerva’s Den , które miały się nie ukazać. 2K Games poinformowało jednak, że "problemy techniczne" udało się rozwiązać, i także PC-towcy zagrają w singlowe rozszerzenia do BioShocka 2 .

 • Wymagania sprzętowe GTA 4

  Choć oficjalna data premiery wersji na PC najnowszego szlagieru studia Rockstar Games zapowiedziana jest dopiero na 18 listopada, już dziś możemy poznać wymagania sprzętowe tej gry. Warto zacząć zbierać na upgrade sprzętu, gdyż wymagania nie są małe.

 • Pudełkowy pakiet z Limbo, Trials HD i Splosion Man - w maju

  Limbo , Trials HD oraz Splosion Man to jedne z najlepszych produkcji niezależnych dostępnych w usłudze Xbox Live Arcade . Dla osób, które mają alergię na cyfrową dystrybucję, Microsoft przygotował nie lada okazję – jak poinformowali przedstawiciele firmy, w maju zostanie wydany pudełkowy zestaw zawierający wszystkie trzy gry.

 • Wiedźmin 3 - wymagania sprzętowe

  Studio CD Projekt RED, twórcy Wiedźmina 3, podali oficjalne wymagania sprzętowe kolejnej odsłony wiedźmińskiej sagi. Czy wasz komputer da sobie radę?

 • Limitowana edycja dysków My Passport

  Aby upamiętnić 10. rocznicę rozpoczęcia sprzedaży serii My Passport, WD wprowadza na rynek nowe wzory tych popularnych dysków twardych. W ciągu ostatnich 10 lat sprzedano ponad 60 milionów napędów My Passport, które łącznie zapewniły użytkownikom około 42 000 petabajtów chronionej przestrzeni dyskowej.

Dyskusje na temat: my frogger toy trials wymagania techniczne
 • Frogger (3DS)

  Frogger (3DS): wasze komentarze

 • childrens toy organizer

  Thanks for making me to achieve new suggestions about pc's. I also contain the belief that one of the best ways to maintain your mobile computer in excellent condition is to use a hard plastic material case, and also shell, that suits over the top of one's computer. Most of these protective gear are generally model specific since they are manufactured to fit perfectly above the natural covering. You can buy these directly from owner, or from third party sources if they are available for your...

 • Frogger: Hyper Arcade Edition

  Frogger: Hyper Arcade Edition: wasze komentarze

 • toy organizer with storage bins 486

  Toys are a spacious way to entertain and educate. In most homes, kids partake of lots of toys. After stake, it is leading to procure a clever bagatelle storage system to consign away and hold the toys. It is not needful to drink up lots of storage organize to assemble toys, or spend tons of folding money to build up toy storage options. Here are some cheap and leisurely dwarf storage ideas which inclination avoid you to department store your toys neatly and efficiently. 1. Laundry Hampers...

 • Trials Evolution

  Trials Evolution: wasze komentarze

 • Laptop na studia techniczne

  Witam, Szukam porad w wyborze laptopa. Zawsze korzystałem z PC a laptopy były "na uboczu" wiec nie mam pojęcia co wybrać. Na wstępne pragnę zaznaczyć, że przeglądałem inne tematy tego typu, jednak albo są już nieaktualne, albo nie odpowiadają moim wymaganiom. A więc do rzeczy- tak jak w temacie- laptop na studia techniczne. Założenia: Laptop ma być na studia- ma, więc płynnie obsługiwać programy CAD'owskie 3D. Na komputerach raczej nie gram, za to lubię oglądać filmy, seriale- więc obraz...

 • Urban Trials

  Urban Trials: wasze komentarze

 • Nowinki techniczne

  Proponuję wrzucać tutaj, pojawiające się techniczne nowinki, próbę ich oceny, przydatności jak i ewentualnej surowej krytyce.:> Na początek: http://pcarena.pl/a-430.html

 • Trials Fusion

  Trials Fusion: wasze komentarze

 • RE: My homepage

  1. Banner skromny i nie za bardzo pasuje do reszty strony (lub na odwrót). 2. Kolorystyka nie najgorsza. 3. Używaj stylów. Ułatwi ci to orientację w kodzie i go zoptymalizuje ;) Dla przykładu: :: Patryk Cz.                     Portfolio :: Po co tyle razy to powtarzać jeżeli można to zdefiniować w stylach. 4. Popracuj nad tymi krzaczkami koniecznie. 5. Na razie mało treści, ale myslę, że to się wkrótce zmieni. 6. Nieciekawy układ strony. Mógłbyś jakoś lepiej...