• Informacje na temat:

  najlepsze platformówki 2011

Artykuły na temat: najlepsze platformówki 2011
 • 10 najlepszych gier wideo 2015 roku

  Zbliża się koniec roku, toteż czas na podsumowania. Dziś zestawiliśmy najlepsze gry mijających 12 miesięcy. Ponieważ przygotowanie takiego podsumowania...

 • Najlepsze gry 2011 - Najlepsza platformówka

  Niektórzy uważają, że platformówki to gatunek, który jest w odwrocie. Patrząc na gry, które ukazały się w tym roku, można jednak stwierdzić, że są w błędzie. Oto kandydaci do Najlepszej platformówki 2011 roku .

 • Rusza Adobe Design Achievement Awards 2011

  1 grudnia rusza kolejna edycja międzynarodowego konkursu Adobe Design Achievement Awards 2011.

 • Najlepsze gry 2011 roku

  To był naprawdę udany rok dla branży gier wideo. Do sklepów trafiło wiele tytułów, które można uznać za przeboje. Dziś przedstawiamy najlepsze z najlepszych!

 • Najlepsze gry 2011

  Koniec roku to okres podsumowań – także i u nas. Po raz kolejny wraz z wami wybierzemy najlepsze gry mijających dwunastu miesięcy. Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie na Grę Roku 2011 cdaction.pl !

 • Wybrano najlepszy telefon roku

  Na targach Mobile World Congress 2011, które odbyły się w Barcelonie, przyznano nagrodę dla najlepszego urządzenia mobilnego. Kogo doceniono w tym roku?

 • Najlepsze gry na gwiazdkowy prezent

  .... Poszukiwanie przygód wyreżyserowano iście hollywoodzko, więc od ekranu nie mogą odejść nawet ci, którzy patrzą z boku na rozgrywkę. F1 2011 (ok. 160 zł) Kubica wciąż nie wrócił na tor, ale to nie(...) złoża nostalgii i tęsknoty za dzieciństwem. Jeśli rozglądasz się za grami na Wii Xenoblade Chronicles (ok. 170 zł) Xenoblade Chronicles to najlepsze jRPG od czasów Final Fantasy IX. Jeżeli nigdy...

 • Najlepsze gry 2011 według czytelników cdaction.pl - wyniki!

  Zakończyliśmy już głosowanie na najlepsze gry minionego roku i znamy już zwycięzców. Jakie gry okazały się najlepszymi produkcjami 2011 według czytelników cdaction.pl ?

 • Najlepsze aplikacje

  Liczba aplikacji w sklepie Google Play już dawno przekroczyła liczba 1,4 miliona. Czy jakikolwiek człowiek ma szansę choćby pobieżnie zapoznać się nawet z ich niewielką częścią? Bez skutecznych wskazówek co warto wypróbować, a czego nie – nigdy.

 • E3 2011: Konferencja Nintendo

  Po zakończonej relacji Nintendo zbieraliśmy szczęki z podłogi. Co zaprezentowano?

 • Najlepsze gry 2011 - Najlepszy scenariusz

  Historie opowiedziane w tegorocznych produkcjach przykuwały do ekranów monitorów i telewizorów. Ale która była tą najlepszą? Oto kandydaci do Najlepszego scenariusza 2011 .

 • Kaspersky Internet Security 2011 z prestiżowym certyfikatem

  Kaspersky Internet Security 2011 zdobył najwyższe wyróżnienie w testach przeprowadzonych w czwartym kwartale 2010 roku przez AV-Test.org, prestiżowe niemieckie centrum badawcze.

Dyskusje na temat: najlepsze platformówki 2011
 • Najlepsze gry 2011 - Najlepsza platformówka

    Niektórzy uważają, że platformówki to gatunek, który jest w odwrocie. Patrząc na gry, które ukazały się w tym roku, można jednak stwierdzić, że są w błędzie. Oto kandydaci do Najlepszej platformówki 2011 roku.

 • Tytuł starej platformówki. :

  Nie pamiętam tytułu starej platformówki. Wyszła w koło roku 2005. Grało się w max 2 osoby na jednej klawiaturze i przemalowywało okna w bloku jeden gracz niebieski, drugi zielony, w pierwszym świecie przeciwnicy malowali na różowo, boss był na motorze, w drugim świecie na żółto, więcej nie pamiętam :/ gra była w 2D i chyba była w jakiejś cybermysze,ale jako freeware. Mogła też być w zestawach "5 gier za 5zł" Mam nadzieję, że ktoś zna tytuł tej gry bo z chęcią znowu bym w nią pograł :>

 • Najlepsze gry 2011 - Najlepsza platformówka

  @lubro o matko jak ja nie lubię takich ,,wszechwiedzących&039;&039;. głos oddaję na Alicję. i tu cię zmartwię- grałam we wszystkie trzy platformówki.

 • Szukam starej platformówki 3D

  Mam pytanie do wszystkich fanów starych gier na PC. Była kiedyś gra, w której można było chodzić (jeździć?) po domu/pokoju jako bardzo mała osoba (wnioskuję po tym, że wszystko widziało się z dołu). Chodziło się po półkach, oknach, można było się schować pod meblami etc. i coś się zbierało. (możliwe że był taki jeden poziom lub cała gra taka była, ale raczej cała). Na pewno była to gra 3D z gatunku platformówek. Od dłuższego czasu to chodzi mi po głowie, wiem że była ta gra popularna ok roku...

 • Najlepsze gry 2011 - Najlepsza platformówka

  Ejże, a gdzie się podziała jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat - Trine 2 ?

 • RE: Tytuł starej platformówki. :

  Niestety, nikt takiej gry nie zna, nikt nie odpowiada, więc temat do zamknięcia :/ Jeśli bardzo ci zależy możesz poszukać na innych stronkach :P Pozdrawiam, temat do zamknięcia.

 • Najlepsze gry 2011 - Najlepsza platformówka

  W kilku kategoriach brakuje kandydatów! W platformówkach powinno być jeszcze Trine 2. A tak sami sobie głosujcie. Co ja pacze w ogóle.

 • RE: Tytuł starej platformówki. :

  Niestety, nikt takiej gry nie zna, nikt nie odpowiada, więc temat do zamknięcia :/ Jeśli bardzo ci zależy możesz poszukać na innych stronkach :P Pozdrawiam, temat do zamknięcia. A ty co, admin, moderator i wróżbita w jednej osobie? Skąd wiesz czy nikt nie wie? Jak niby chcesz zamknąć temat?

 • Najlepsze gry 2011 - Najlepsza platformówka

  Kulejąca pod wzgledem gameplaya (choć ze świetnym designem i porządną historią) Alicja prowadzi w kategorii &039;&039;Najlepsza platformówka&039;&039; mając za konkurencję dwie zdecydowanie lepsze gry. Kolejna kategoria, w której użytkownicy głosują na gry z PC nie mając innego wyboru. :>

 • RE: Tytuł starej platformówki. :

  Siłą woli. @autor - poszukam, miałem gdzieś spis gier platformowych. Jak znajdę to się odezwę choć szanse małe - pewnie jakaś niszowa gra.