• Informacje na temat:

  najpopularniejsze gry świata

Artykuły na temat: najpopularniejsze gry świata
 • Brytyjski dziennik The Independent publikował listę najlepiej sprzedających się serii gier na świecie. Z publikacji wynika, że Stany Zjednoczone nie zdominowały świata gier tak bardzo, jak się wielu ludziom wydaje. Spis obejmuje wszystkie wydane w historii branży elektronicznej rozrywki gry wideo. Według autorów raportu, tylko 6 z 20 najpopularniejszych na globie serii pochodzi ze Stanów...

 • Najpopularniejsze gry na X360

  Niedawno opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych gier na pecety minionego roku. Tymczasem Larry Hryb z MS przygotował taką listę w odniesieniu do X360.

 • Producent gier, firma Blizzard podpisała umowę z First National Bank of Omaha, dzięki której pojawi się karta Visa przeznaczona dla fanów gry World of Warcraft. Dzięki zakupom dokonywanych tą kartą, gracz będzie „zarabiał” czas grania w sieci. Każdy zakup będzie doładowywał abonament 1% wartości transakcji, co oznacza, że typowy gracz będzie musiał wydać około 1500$, aby przedłużyć grę o miesiąc.

 • USA: Najpopularniejsze gry 2011 roku

  ...w wielu innych krajach - Call of Duty: Modern Warfare 3. W pierwszej trójce znalazły się także Just Dance 3 oraz The Elder Scrolls V: Skyrim. W zestawieniu nie zabrakło także gry, w którą gra się głównie w tamtej części świata, Madden NFL 12. Poniżej przedstawiamy pierwszą dziesiątkę: 1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (360, PS3, Wii, PC) 2. Just Dance 3 (Wii, 360, PS3) 3. Elder Scrolls V: Skyrim...

 • Minecraft: Wersje konsolowe najpopularniejsze

  Znak czasów? Chyba tak – Minecraft zadebiutował na PC i to właśnie ta wersja była dotąd najpopularniejszą. Ale już nie jest. Przedstawiciele studia Mojang ujawnili, że wydania konsolowe gry sprzedały się w sumie lepiej niż edycja komputerowa. Tyle, że nie jest to takie proste, jak się wydaje.

 • Najpopularniejsze zestawy głośnikowe

  Prymat notebooków na rynku IT wyraźnie wpływa na sprzedaż głośników komputerowych - wynika z danych Komputronik SA. Najnowszy ranking sprzedaży wskazuje, że niezmienną popularnością cieszą się zestawy głośnikowe 2.1 i 2.0. Specjaliści wskazują, że takie właśnie komplety są niezbędnym dodatkiem do laptopów, które bez tego najczęściej nie gwarantują odpowiedniej jakości dźwięku.

 • Dwie polskie drużyny na mistrzostwach świata Counter Strike Global Offensive

  Francuskie ESWC 2016 PGW to jeden z większych światowych turniejów e-sport. Od 2003 roku mierzą się w jego ramach najlepsze drużyny z całego globu, grając w najpopularniejsze tytuły e-sportowe.

 • Najpopularniejsze pecetowe gry 2008 roku

  Firma Nielsen zajmująca się badaniem rynku opublikowała zestawienie tytułów, w które pecetowcy grali najwięcej w ubiegłym roku.

 • „Save the Light” – nowa gra ze świata „Steven Universe”

  Cartoon Network prezentuje „Save the Light”, kolorową grę RPG na podstawie serialu „Steven Universe”. Produkcja jest dostępna dla użytkowników PlayStation 4 i można ją kupić w PlayStation Store.

 • Najpopularniejsze gry na konsole w 2012 roku

  Jak dowodzi najnowszy raport Cenego.pl, wśród gier na konsole w 2012 roku prym wiodły gry na PlayStation i Xboxa.

 • Najpopularniejsze konsole i gry w Polsce w serwisie Nokaut.pl

  Zajmujący się porównywaniem cen serwis Nokaut.pl udostępnił ciekawe zestawienie najpopularniejszych konsol i gier w minionych sześciu miesiącach w Polsce. W co i na czym grali Polacy przez ostatnie pół roku?

 • Oto najpopularniejsze szkodliwe programy grudnia 2009

  Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, prezentuje listę szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w grudniu 2009 r.

Wideo na temat: najpopularniejsze gry świata
 • Unreal Engine w japońskiej wersji

  czapeczki ani wąsa pod nosem, a całość jest generowana w czasie rzeczywistym. I pozytywnie nastraja do całego świata, nawet jeśli jest akurat barbarzyńska godzina w środku tygodnia. Anyway - filmik poniżej

 • Far Cry 2 - Immersion

  Twórca gry tłumaczy, w jaki sposób osiągnięto złudzenie przeniknięcia gracza do świata Far Cry'a 2

 • Nieujawniona gra Black Rock Studio

  Zajawka nieogłoszonej jeszcze gry twórców Pure'a

Dyskusje na temat: najpopularniejsze gry świata