• Informacje na temat:

  nie moge zamknac procesu

Artykuły na temat: nie moge zamknac procesu
 • Split/Second: Czy twórcy gry wylecą na bruk?

  Krążące od pewnego czasu plotki dotyczące zamknięcia studia Black Rock prawdopodobnie staną się faktem. Disney zwalnia pracowników podległego studia i chce całkowicie je zamknąć.

 • Premier zawiesza proces ratyfikacji ACTA!

  Wygląda na to, że opór społeczny i protesty w sprawie ratyfikacji i przyjęcia przez Polskę umowy handlowej ACTA przyniósł skutek. Na dzisiejszej konferencji prasowej premier Donald Tusk poinformował o zawieszeniu procesu ratyfikacji dokumentu .

 • Urzędnicy odpowiedzą na pytania ws. procesu cyfryzacji

  Ministerstwo Infrastruktury to pierwszy organ rządowy, który zdecydował się na wprowadzenie bezpłatnego kanału komunikacji o nazwie VoiceLink. Nowe rozwiązanie dostępne jest dla odwiedzających stronę internetową poświęconą procesowi przechodzenia z nadawania analogowego na cyfrowe w telewizji naziemnej (www.cyfryzacja.gov.pl).

 • Zabił matkę i postrzelił ojca

  ...16-letni Daniel Petric zamordował swoją matkę i postrzelił ojca. Powodem zbrodni był zakaz gry w Halo 3 nałożony na chłopaka przez jego rodziców, który wywołał wściekłość w zabójcy.

 • The War Z: Twórcy mają sposób na oszustów. Chcą ich zamknąć na osobnych serwerach

  Oszuści to zmora większości gier sieciowych, a walka z nimi jest dla developerów żmudnym zajęciem. Na ciekawy pomysł wpadli nie grzeszący do tej pory oryginalnością twórcy The War Z , którzy postanowili zamknąć „cziterów” na jednym serwerze… i eksperymentować na nich.

 • Co Polacy wiedzą o procesie cyfryzacji?

  Polacy deklarują chęć korzystania z takich usług, jak np. Multiroom czy PVR, nawet jeśli wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami - wynika z sondy przeprowadzonej pod koniec września na zlecenie CYFRY+. Jednak wiedza nt. nowoczesnych technologii i procesu cyfryzacji wciąż jest niewystarczająca.

 • PlayStation 3: Nie aktualizuj, możesz zepsuć konsolę!

  Jeżeli posiadacie PlayStation 3 i nie spaliście w nocy w oczekiwaniu na kolejną łatkę systemu, to wstrzymajcie się i uważajcie: aktualizacja 4.45 może zepsuć wam konsolę!

 • The Pirate Bay - szansa na nowy proces

  Sprawa The Pirate Bay wchodzi w kolejne zakręty. Jak się okazuje, w Szwecji ciężko jest znaleźć sędziego, który w żaden sposób nie byłby powiązany z różnego rodzaju fundacjami na rzecz ochrony praw autorskich. Po pierwszym wyroku okazało się, że sędzia prowadzący proces Tomas Norström działa w organizacji antypirackiej.

 • Minecraft na PS4 nie przeszedł certyfikacji Sony. Premiera nieprędko?

  Minecraft w wersji na PS4 miał pojawić się w tym miesiącu, ale najprawdopodobniej posiadaczom konsoli Sony przyjdzie jeszcze trochę poczekać na grę Notcha. Produkcja nie przeszła bowiem procesu certyfikacji – wykryto kilka błędów, które muszą zostać naprawione.

 • Polacy nie są gotowi na proces cyfryzacji?

  O wyłączeniu w 2013 roku naziemnego analogowego sygnału telewizyjnego wciąż nie słyszała blisko połowa Polaków, jednocześnie atuty technologii cyfrowej, dostępne obecnie m.in. za pośrednictwem platform satelitarnych , cieszą się dużym zainteresowaniem wśród telewidzów.

Wideo na temat: nie moge zamknac procesu
Dyskusje na temat: nie moge zamknac procesu
 • Rozwiązany: Nie moge zakonczyc żadnego procesu

  No wiec ost zauwazylem ze na moim lapku (Dell D600) nie moge zabic zadnego procesu "Operacja nie moze byc zakonczona. Odmowa dostepu". Czy to firefox czy explorer cokolwiek. Konto administratorskie, mam zainstalowane COMODO (antywirus, firewall itd. wszystko wlaczone) i wlasnie robie pelny skan Malwarebytes.

 • RE: Jak zamknąć proces w trybie tekstowym ubuntu

  Cały czas nie mogę tego znaleźć... może wiecie pod jaką nazwą, czy pod nazwą jakiego procesu kryje się instalator pakietów??

 • Rozwiązany: Nie moge zakonczyc żadnego procesu

  Czysto. Wyłącz Piaskownicę w Comodo Internet Security i zobacz, czy nadal jest to samo. Możesz też spróbować przywrócić domyślne zasady zabezpieczeń. Tu masz opisane jak to zrobić.

 • RE: Jak zamknac post

  sam tego nie zrobisz :p tylko prowadzący i admin

 • Rozwiązany: Nie moge zakonczyc żadnego procesu

  W logach z OTL nie widać śladów infekcji. W logu z GMERa nic nie widać, bo nie została prawidłowo wyłączona emulacja napędów. Tym razem wyłącz ją i dopiero wtedy przeprowadź skan. Z innych rzeczy, które widać - masz strasznie nieaktualny system. Dotyczy to tak samego systemu, jak i dodatkowego oprogramowania typu Adobe Reader, czy Adobe Flash. Wypada coś z tym zrobić. Jeśli chodzi o problem, to proponuję spróbować przywrócić domyślne ustawienia zabezpieczeń za pomocą secedit .

 • RE:  Zamykanie wybranego procesu...

  A nie możesz pobrać ID procesu na dany uruchomiony program i potem: BOOL WINAPI TerminateProcess( __in HANDLE hProcess, __in UINT uExitCode );

 • Rozwiązany: Nie moge zakonczyc żadnego procesu

  Poza logiem z Malwarebytes' daj też logi z OTL oraz GMERa (jeśli masz system 32-bitowy). Jeśli chodzi o logi, to tak: 1. Uruchom program OTL . W OTL pozaznaczaj opcje Infekcja LOP - Sprawdzanie oraz Infekcja Purity - Sprawdzanie , Skanuj wszystkich użytkowników (resztę zostaw bez zmian), poza tym we wszystkich sekcjach zaznacz opcję Użyj filtrowania i kliknij Skanuj . Jeśli masz system 32-bitowy, to wykonaj dwa kolejne kroki. 2. Jeśli masz jakieś programy emulujące napędy, to...

 • RE: Jak zamknąć proces w trybie tekstowym ubuntu

  nie, nie nie chodzi mi o wszystkie które były wykonane :D. Głównie chodzi o to żeby pokazało jakie procesy mam uruchomione, żeby np. jak zwiesi mi się instalator, żebym znał jego nazwę i mógł go łatwo wyłączyć.

 • Rozwiązany: Nie moge zakonczyc żadnego procesu

  MBAM nic nie wykrył. OTL: CODE OTL Extras logfile created on: 2011-04-14 18:45:14 - Run 1 OTL by OldTimer - Version 3.2.22.3 Folder = C:\Documents and Settings\Admin\Moje dokumenty\Pobieranie Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180) Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 1 023,00 Mb Total Physical Memory | 446,00 Mb Available Physical Memory |...

 • Nie mogę zamknąć reklam flash

  Ostatnio ściągnąłem Mozillę RC 3.0 zainstalowałem i nadal mam czerwone "przyciski" dlaczego ? Czy to coś ma wspólnego że nie mogę zamknąć każdej reklamy flashu i ogólnie flashu ? Muszę klikać ppm a następnie lewym by coś zamknąć/ uruchomić Mogę to jakoś naprawić ?