• Informacje na temat:

  nightbreed: the action game

Artykuły na temat: nightbreed: the action game
 • Game Over?

  W 2003 roku nikt nie wierzył jeszcze, że coś takiego, jak Steam odniesie sukces, a Half-Life 2 nie był kultową produkcją, na której kontynuację czekamy już, no, długo. W grudniowym numerze CD-Action , właśnie w 2003, sporo miejsca poświęcono problemowi, który trafił się Valve - kradzieży kodu źródłowego tej gry. A skoro już w ten weekend zajmujemy się piratami, to warto go przypomnieć.

 • Wiedźmin 3: Dziki Gon najlepszą grą roku na The Game Awards 2015

  CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, pragną poinformować, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobył dwie nagrody podczas tegorocznej gali The Game Awards w Los Angeles.

 • Konami nie pozwoliło Kojimie polecieć na The Game Awards

  Podczas The Game Awards nagrodę za „najlepszą grę action-adventure” za Hideo Kojimę odebrał Kiefer Sutherland. Po chwili dowiedzieliśmy się z ust Geoffa Keighley, że Kojima nie mógł przylecieć na rozdanie, bo Konami mu zabroniło.

 • CD-Action ma już 11 lat!

  Jak zawsze z okazji urodzin czasopismo CDA przygotowało dla swych czytelników dodatkowe atrakcje. Oprócz 8 dodatkowych stron, recenzji najnowszych hitów...

 • Game Industry Trends 2012 - Dzień drugi

  Dziś drugi – i ostatni – dzień konferencji Game Industry Trends 2012 , jedynej takiej imprezy poświęconej polskiej branży gier. Jakie atrakcje znalazły się w dzisiejszym programie? 

 • Poznań Game Arena 24-26.10.2014

  Już w ten piątek, 24 października 2014, rozpoczną się długo oczekiwane przez entuzjastów gier komputerowych targi - Poznań Game Arena.

 • Game of Thrones: Gra o tron ? recenzja CD-Action

  W drugim podejściu do stworzenia gry na podstawie prozy George’a R. R. Martina Cyanide Studios napisało własną historię osadzoną w świecie znanym z kart powieści, a całość ubrało w szaty rasowego RPG . Udało się, chociaż nie bez potknięć. Tako rzecze martin .

 • Sterownik NVIDIA Game Ready dedykowany Call of Duty: WWII

  Premiera gry Call of Duty: WWII zaplanowana jest na 3 listopada, a gracze wyposażeni w karty graficzne GeForce już od dzisiaj są gotowi do wojennych potyczek dzięki wydanemu właśnie sterownikowi Game Ready.

 • Game Industry Trends 2012 - dziś start!

  Dziś startuje tegoroczna edycja konferencji Game Industry Trends , jedynego takiego wydarzenia w rodzimym kalendarzu branży gier. To spotkanie przedstawicieli czołowych firm i organizacji zajmujących się  interaktywną rozgrywką, którzy dyskutują na temat przyszłości branży, w trakcie swoich prelekcji dzieląc się zdobytymi doświadczeniami.

 • Nowy sterownik Game Ready od firmy NVIDIA

  Wraz z premierą kart GeForce GTX 1080 Ti, firma NVIDIA udostępnia nowy sterownik Game Ready, który przede wszystkim zwiększa wydajność kart GeForce w środowisku DirectX 12.

Wideo na temat: nightbreed: the action game
Dyskusje na temat: nightbreed: the action game
 • LOST The Game

  W CDA to było bodajże rok temu w numerze grdzień 2010. Ile zajmuje ukończenie gry? Według mnie coś około 10-15 godzin (o ile dobrze pamietam). Gre zainstalowałem z krążka cd-action. Ukończyłem ją, i muszę powiedzieć, że to dobra gra i nic więcej. Po pierwszym uruchomieniu gry, troszke sie rozczarowałem, gdyż spodziewałem sie czegoś więcej. Tytuł jak najbardziej polecam, całkiem przyjemnie się gra. Zadania są w miarę ciekawe, fabuła w porządku. Śmiało można zagrać /biggrin.gif"...

 • The way to select Lottery game Digits That the majority of Beat the game Including 5 Tips to Win The Lottery

  How could you find inside poker? May be the luxury mistrust this provides the Ultimate goal for the purpose of difficult texas holdem companies. Lucrative in the holdem poker definitely isn't that intense, supplied by we remain faithful to a very simple set of rules, and as well , realise that 'winning via the internet poker' basically succeeding at almost every pass, tourney and money on the net game someone fun Is who is undoubtedly unlikely. Obtaining victory in Holdem poker is about the...

 • Game/ The Game

  Gdyby ktoś jeszcze nie widział, to proszę - teledysk do Pot of Gold . The Game - Pot Of Gold ft. Chris Brown

 • Avatar The Game - kupować??

  Elo elo czy ktoś z Was grał może w Avatara the game? bo chce sobie kupić, ale nie wiem czy warto. Plis, doradźcie mi, czy waszym zdaniem ta gra jest godna kupna.

 • Volvo - The Game

  Volvo - The Game: wasze komentarze

 • Jackass the game

  Słyszał ktoś o Grze Jackass? Znalazłem (tzn na joemonster było) na YT trailer http://www.youtube.com/watch?v=IL8K7UNIld0 Ktoś wie więcej o tym?

 • Avatar: The Game

  Avatar: The Game: wasze komentarze

 • Transformers the game

  Mój kolega kupił sobie wyżej wspomnianą gierkę. (Nie polecam, dziadostwo). Zainstalowałem sobie od niego, chwilę pograłem i doszedłem jak mam pokonać Primem Megatrona. jest to praktycznie niemożliwe, bo wszystkie ataki kończą się na niczym. jak ktoś w to grał to proszę o pomoc. musi być jakiś specjalny sposób pewnie. tylko nie wiem jaki.

 • 1979: The Game

  1979: The Game: wasze komentarze

 • game booster

  witam potrzebuje pomocy z programem Game Booster,gdy owy chciałem zainstalować pojawił się bląd "the operating system is not adequate for running razer game booster" nie wiem o co chodzi. System windows xp 2002 home edition