• Informacje na temat:

  pac-man battle royale

Artykuły na temat: pac-man battle royale
 • Pac-Man szykuje się do powrotu

  Jeden z najbardziej kultowych bohaterów gier, Pac-Man, szykuje, jak się zdaje, swój powrót.

 • Pac-Man szykuje się do powrotu - Namco rejestruje nową markę: Pac-Man: Battle Royale

  Jeden z najbardziej kultowych bohaterów gier, Pac-Man , szykuje, jak się zdaje, swój powrót. Tak przynajmniej można podejrzewać na podstawie znaku towarowego, jaki został zarejestrowany przez firmę Namco Bandai .

 • Zobacz oryginalne szkice gry Pac-Man!

  Duński magazyn Control opublikował dzisiaj unikatowe zdjęcia, przedstawiające autora gry Pac-Man wraz z oryginalnym szkicownikiem, w którym powstał jej zarys.

 • Jaka przyszłość czeka Pac-Mana?

  ..., uwieczniający 30-lecie Pac-Mana. W jego trakcie zostanie zaprezentowana nie tylko historia serii, ale i to, co czeka ją w przyszłości. Być może chodzi o nową, multiplayerową grę pod tytułem Pac-Man Battle Royale. Być może dowiemy się czegoś więcej o Pac-Man Rally Kart. A być może zostanie nam pokazane coś zupełnie innego. Cóż, na konkrety musimy poczekać do czerwca. Pierwszy Pac-Man pojawił się...

 • E3 2012: Playstation All-Stars: Battle Royale - walka międzyplatformowa

  Jednym z ciekawszych elementów Playstation All-Stars: Battle Royale będzie możliwość wspólnej zabawy posiadaczy PS3 i Vity . „ Ficzer ” ten prezentowany był na konferencji Sony na E3 .

 • Pac-Man grasuje po Google Maps

  Z okazji Prima Aprilis, Google przygotowało ciekawy dodatek. Kultowa postać z gier Namco – Pac-Man, może pojawić się w naszym mieście. Wystarczy włączyć Google Maps i wybrać odpowiednią opcję.

 • Playstation All-Stars: Battle Royale - Gwiazdy Sony na nowym, świetnym zwiastunie

  Od kilku dni Sony raczyło nas krótkimi, niewiele mówiącymi teaserami, a gracze zastanawiali się, czego one dokładnie dotyczą. Nowa gra? Nowy spot reklamowy konsol PlayStation ? Już wiemy - były to zajawki trailera bijatyki  Playstation All-Stars: Battle Royale z "żywymi aktorami".Właśnie pojawiła się jego pełna wersja.

 • Google nie uśmierci Pac-Mana

  W związku z ogromną popularnością gry Pac-Man, która została udostępniona na głównej stronie Google kilka dni temu, użytkownikom umożliwiono dostęp do niej na co dzień - podano na oficjalnym blogu firmy.

 • PlayStation All-Stars: Battle Royale po rosyjsku...

  PlayStation All Stars: Battle-Royale nie jest może grą, która cieszy się wśród was sporą popularnością, ale opublikowany nowy film promujący grę jest na tyle ciekawy, że postanowiliśmy wam go pokazać. Sony postanowiło reklamować bijatykę wśród Rosjan w zupełnie inny sposób niż na Zachodzie… Zobaczcie sami!

 • Nowy sterownik NVIDIA Game Ready

  Firma NVIDIA opublikowała sterownik Game Ready dla nowego trybu battle royale w grze Battlefield V. Lista monitorów kompatybilnych z techniką G-SYNC powiększyła się o modele Asus VG258 oraz VG278QR. Sterownik posiada również optymalizacje dla gry Sekiro: Shadows Die Twice, a także trybów NVIDIA DLSS i DXR Ray Tracing w Shadow of the Tomb Raider.

Wideo na temat: pac-man battle royale
Dyskusje na temat: pac-man battle royale