• Informacje na temat:

  pac-man fever ps3

Artykuły na temat: pac-man fever ps3
 • Wybierz najlepsze gry z PSN

  ...powiązany z daną produkcją. Laureaci zostaną ogłoszeni w trakcie wiosennej akcji PlayStation Store Spring Fever. Mało tego - w jej czasie zwycięskie gry będzie można nabyć z 30-procentową zniżką. A oto nominowani: Najlepsza gra na PS3 rozprowadzana cyfrowo: - Castle Crashers - Costume Quest - DeathSpank - Pac-Man Championship Edition DX - Scott Pilgrim vs. The World: The Game Najlepsza gra na PSP...

 • Pac-Man and the Ghostly Adventures: Pac-Man powraca!

  Pac-Man  powraca!  Namco Bandai , właściciel praw do marki, zapowiedziało zupełnie nową odsłonę przygód żółtego pożeracza kulek. Problem w tym, że chyba nie całkiem tego się spodziewaliśmy...

 • Zobacz oryginalne szkice gry Pac-Man!

  Duński magazyn Control opublikował dzisiaj unikatowe zdjęcia, przedstawiające autora gry Pac-Man wraz z oryginalnym szkicownikiem, w którym powstał jej zarys.

 • Street Fighter X Tekken: Masz PS3 i Vitę? Skopiesz tyłek Pac-Manowi!

  Wojownicy ze Street Fightera i Tekkena powinni zacząć się bać. W  Street Fighter X Tekken na PS3 i Vicie będą bowiem musieli zmierzyć się z hardkorem ostatecznym - samym Pac-Manem . Zjadacz kulek będzie jedną z kilku - obok MegaMana , Cole'a McGratha i maskotek Toro oraz Kuro - postaci dostępna tylko na konsolach Sony .

 • Pac-Man grasuje po Google Maps

  Z okazji Prima Aprilis, Google przygotowało ciekawy dodatek. Kultowa postać z gier Namco – Pac-Man, może pojawić się w naszym mieście. Wystarczy włączyć Google Maps i wybrać odpowiednią opcję.

 • Pac- Man... z portalami. Za darmo!

  Z generatora portali prócz Chell i robotów testowych korzystał - w różnych fanowskich produkcjach - m.in. Mario . Do grona użytkowników tego niecodziennego urządzenia dołączył także Pac-Man . Jeden z rosyjskich fanów stworzył nową wersję kultowej gry ze zjadaczem kulek, w której można posługiwać się portalami.

 • Google nie uśmierci Pac-Mana

  W związku z ogromną popularnością gry Pac-Man, która została udostępniona na głównej stronie Google kilka dni temu, użytkownikom umożliwiono dostęp do niej na co dzień - podano na oficjalnym blogu firmy.

 • E3 2011: Pac-Man & Galaga Dimensions: Sześć gier w jednej - i to w 3D

  Pac-Man & Galaga Dimensions to tworzony przez Namco Bandai zestaw sześciu gier przeznaczonych na 3DS-a , a przynajmniej tak go reklamują. Tak naprawdę: to w większości po prostu klasyczne produkcje spod sztandardu żółtej kulki zjadającej inne kulki, ale przerobione w 3D. Mimo wszystko jednak: to się po prostu nie nudzi..

 • Gamepad Bluetooth dla użytkowników konsol PS3

  Natec Genesis PV66 to bezprzewodowy gamepad przygotowany dla użytkowników konsol PS3.

 • Pac-Man and the Ghostly Adventures: Pierwszy zwiastun... platformówki. Czy to się może udać?

  Porzucenie klasycznej zabawy w zjadanie kulek w labiryncie na rzecz trójwymiarowej platformówki wydaje się być pomysłem co najmniej szalonym. Ale w tym szaleństwie jest być może metoda - pierwszy zwiastun zapowiedzianego niedawno  Pac-Man and the Ghostly Adventures daje nadzieję, że dostaniemy całkiem sensowną odsłonę przygód Pac-Mana .

 • Gioteck - gamepad dla użytkowników PS3

  Gioteck, producent akcesoriów dla graczy zaprezentował nowy, bezprzewodowy gamepad dla użytkowników konsoli PS3.

Wideo na temat: pac-man fever ps3
Dyskusje na temat: pac-man fever ps3