• Informacje na temat:

  pacific fighters poradnik

Artykuły na temat: pacific fighters poradnik
 • J.A.S.F. Jane´s Advanced Strike Fighters - Cieszyć się czy płakać? Powraca Jane´s..., ale jako zręcznościówka

  Trudno powiedzieć, czy to wiadomości dobre czy złe: ogłoszono nową grę z serii Jane's... - J.A.S.F. Jane's Advanced Strike Fighters - która jednak, właściwie wbrew tytułowi, będzie nie symulatorem o zręcznościówką.

 • Pacific AV8R dla miłośników lotów

  Mad Catz, producent akcesoriów "gamingowych" poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kontrolera Pacific AV8R. Od teraz fani symulacji lotniczych i podniebnych bitew będą mogli nabyć kontroler, który wcześniej był tylko dostępny z grą Damage INC. Pacific Squadron.

 • Fighters Uncaged: Bijatyka bez pada

  Ubisoft opublikował nowy zwiastun gry Fighters Uncaged - jednej z pierwszych bijatyk szykowanej z myślą nowym kontrolerze Xboksa 360 , Kinect . Nowy trailer koncentruje się na tym, w jak różny sposób można okładać się tu po gębach.

 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

 • Fighters Uncaged: Zabójcze kombosy - bez pada!

  Ubisoft opublikował nowy trailer gry Fighters Uncaged - pierwszej bijatyce na Kinecta . Filmik próbuje udowodnić, że zabójcze kombosy można wykonywać nawet bez starego, poczciwego pada w ręku. Próbuje... czujesz się przekonany?

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

 • Battlestations: Pacific w maju

  Fani symulacji i cyklu Battlestations powinni być zadowoleni. Firma Eidos podała oficjalną datę debiutu Battlestations: Pacific.

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

 • Pierwsze informacje o Battlefield 1943: Pacific

  Podczas trwającej właśnie w Nowym Jorku imprezie Comic Con zaprezentowano zapowiedzianą przedwczoraj grę Battlefield 1943: Pacific.

 • Wpadka Microsoftu - poradnik dla organów ścigania w internecie

  W internecie pojawił się 22-stronnicowy podręcznik, przygotowany przez firmę Microsoft dla organów ścigania. Jest to przewodnik, jak krok po kroku policja może monitorować internautów.

Dyskusje na temat: pacific fighters poradnik