• Informacje na temat:

  pacific rift pc

Artykuły na temat: pacific rift pc
 • MotorStorm: Pacific Rift

  MotorStorm: Pacific Rift. Podczas gdy ekipa z Evolution Studios dodała kilka nowych pojazdów (tym razem mamy do dyspozycji nowa klasę - monster truck), to prawdziwym centrum tej gry stanowi 16 kompletnych(...) motocyklem, autkiem buggy czy wielką ciężarówką - można było odnieść wrażenie, jakoby wszystkie te typy pojazdów były na tym samym poziomie. W Pacific Rift wszystko uległo zmianie. Jeśli wybraliśmy...

 • Soundtrack z MotorStorm: Pacific Rift

  Znamy już listę wszystkich utworów, które usłyszymy w czasie grania w MotorStorm: Pacific Rift, czyli drugą odsłonę popularnej wyścigówki na PS3.

 • Pacific AV8R dla miłośników lotów

  Mad Catz, producent akcesoriów "gamingowych" poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kontrolera Pacific AV8R. Od teraz fani symulacji lotniczych i podniebnych bitew będą mogli nabyć kontroler, który wcześniej był tylko dostępny z grą Damage INC. Pacific Squadron.

 • MotorStorm: Pacific Rift - sprzedano milion sztuk!

  Jak widać "gierczany" oddział Sony nie ma się jeszcze tak źle, bo nawet jeśli jedne tytuły zniżkują, inne nadal sprzedają się dobrze. MotorStorm: Pacific Rift to sequel jednej z ciekawszych gier wyścigowych 2007 roku. Zabawa polega na wyścigach motorowych, w których wykorzystuje się najróżniejsze środki transportu, od motocykli, poprzez quady, auta terenowe, aż po auta ciężarowe i monster-trucki...

 • Znamy datę premiery MotorStorm Pacific Rift

  W ostatnich dniach października ma odbyć się premiera gry MotorStorm Pacific Rift, natomiast już niebawem otrzymamy możliwość przetestowania tytułu dzięki wersji demo.

 • Oculus Rift i HTC VIVE - sterowniki NVIDIA 364.72 WHQL

  Firma NVIDIA udostępniła sterowniki wprowadzające pełną obsługę gogli Oculus Rift oraz produkcji VR jak Chronos, Elite Dangerous czy EVE: Valkyrie. Dodatkowo, sterowniki usprawniają obsługę gogli VR HTC Vive.

 • Nowy Motorstorm z regularnymi dodatkami

  Pacific Rift ma kontynuować chlubną tradycję poprzednika. Brytyjskie studio Evolution zapowiedziało na blogu marki PlayStation, że gra Motorstorm: Pacific Rift - najnowsze off-roadowe wyścigi na(...)!). Duża część tych rozszerzeń ma być darmowa. Motorstorm: Pacific Rift premierę w Ameryce miał wczoraj, a Europa dostanie tego exclusive'a PS3 za nieco ponad tydzień - siódmego listopada.

 • MotorStorm: Pacific Rift

 • KONKURS FAQ PC Format – V EDYCJA

  Przygotowaliśmy dla Was powakacyjną edycję konkursu FAQ PC Format! Tym razem do zdobycia jeszcze ciekawsze nagrody.

 • Motorstorm 3 w produkcji

  Seria Motorstorm, przeznaczona wyłącznie na konsolę firmy Sony, jak na razie doczekała się trzech odsłon - dwie z nich (Motorstorm i Motorstorm: Pacific Rift) ukazały się na PlayStation(...): Pacific Rift minęło już półtora roku (gra ukazała się w listopadzie 2008). Warto zaznaczyć, że za stworzenie Motorstorm: Arctic Edge na PS2 i PSP odpowiada Bigbig Studios. Czyżbyśmy zatem wkrótce...

 • Band of Brothers: Pacific zapowiedziane

  Studio Delirious Games podało tytuł swojego tajnego dotychczas projektu. Będzie to Band of Brothers: Pacific, która trafi na PC, X360 i PS3.

 • Komputery współpracujące z goglami Oculus Rift

  Wirtualna rzeczywistość jest już w zasięgu ręki – datę premiery zestawu Oculus Rift wyznaczono na przyszły miesiąc. Osoby zainteresowane VR powinny jednak pamiętać, że nowa technologia wymaga równie nowoczesnej i wydajnej platformy sprzętowej.

Wideo na temat: pacific rift pc
Dyskusje na temat: pacific rift pc