• Informacje na temat:

  poradnik do kingdom hearts 3d: dream drop distance

Artykuły na temat: poradnik do kingdom hearts 3d: dream drop distance
 • Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance - Nowe światy

  Jeśli na 3DS-a wciąż będą powstawać tak ciekawie zapowiadające się gry, to chyba będę mieć powód, by zwlekać coraz mniej z jego zakupem. Nowy zwiastun Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance we wciągający sposób prezentuje nowe światy Disneya , do których trafimy w nowej odsłonie słynnej serii.

 • Mario+Rabbids Kingdom Battle dostępne na Nintendo Switch

  Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Mario + Rabbids Kingdom Battle jest już dostępna, wyłącznie na Nintendo Switch.

 • Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance - Zwiastun premierowy... wow!

  Wiecie co? W sumie jednak nie lubię trailerów Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance . Nie lubię, bo w momencie, kiedy teoretycznie powinienem dorośle patrzeć na świat, te zwiastuny mówią, że lepiej bym się czuł nigdy nie dorastając, bo wtedy mógłbym się nimi zachwycać bez dyskomfortu bycia "za dużym". Zobaczcie, przecież to się nie może nie spodobać.

 • Drop II CD/MP3 Player Boombox - jak za lat 90.

  Firma Manta postanowiła przypomnieć czasy świetności boomboksów, wprowadzając na rynek Drop II CD/MP3 Player Boombox odtwarzacz CD i USB z radiem Drop II CD/MP3 Player Boombox.

 • E3 2012: Kingdom Hearts 3D - Dream Drop Distance: Ulubieńcy sprzed lat

  Jeśli jesteście fanami serii Kingdom Hearts , z pewnością zdążyliście zżyć się z postaciami Sory i Riku . Nowy zwiastun kolejnej, 3DS -owej odsłony cyklu jest poświęcony najbardziej znanym od lat bohaterom.

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

 • Kingdom Hearts 2.8 HD Remix, czyli zapowiedziano idealny wstęp do "trójki"

  Dream Drop Distance HD (grywalny Riku, nowe światy typu Tron: Dziedzictwo czy Dzwonnik z Notre Dame), Kingdom Hearts χ, czyli film wyjaśniający odległą przeszłość serii, a na deser Kingdom Hearts 0.2: Birth By Sleep ~A Fragmentary Passage~, czyli grywalny prequel z Aquą w roli głównej. Ta pełna niesamowitych nazw, trzecia już kolekcja Kingdom Hearts została dziś zapowiedziana na PS4.

 • Wpadka Microsoftu - poradnik dla organów ścigania w internecie

  W internecie pojawił się 22-stronnicowy podręcznik, przygotowany przez firmę Microsoft dla organów ścigania. Jest to przewodnik, jak krok po kroku policja może monitorować internautów.

Wideo na temat: poradnik do kingdom hearts 3d: dream drop distance
Dyskusje na temat: poradnik do kingdom hearts 3d: dream drop distance