• Informacje na temat:

  poradnik do nancy drew: the haunting of castle malloy

Artykuły na temat: poradnik do nancy drew: the haunting of castle malloy
 • Pecetowe bestsellery w USA (dane z 5.10 - 11.10)

  Na liście najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych nic się prawie nie zmieniło. Spore i Warhammer Online wciąż na czele stawki, z jednym wyjątkiem.

 • D.Va w Heroes of the Storm

  Ostatnia aktualizacja Heroes of the Storm wprowadziła do Nexusa zupełnie nową bohaterkę – do walki dołączyła bohaterka Overwatch, D.Va!

 • Pecetowe bestsellery w USA (dane z 26.10 - 1.11)

  Fallout 3 rządzi w USA - tak wynika z przygotowanej przez nieocenioną NPD Group listy sprzedaży gier pecetowych w USA.

 • SteelSeries - oficjalna mysz i podkładka gry Heroes of the Storm

  SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, wraz z Blizzard Entertainment, przedstawił na trwających właśnie targach Gamescom 2014 w Kolonii, oficjalną mysz i podkładkę gry Heroes of the Storm

 • Pecetowe bestsellery w USA (dane z 19.10 - 25.10)

  W okresie 19-25 października w Stanach zadebiutował drugi Far Cry. Jak ta premiera wpłynęła na sprzedaż gier w Nowym Świecie? NPD odpowiedziało na to pytanie.

 • Lords of the Fallen – premiera polskiej megaprodukcji

  Lords of the Fallen, gra autorstwa polskiego studia CI Games, w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputery PC, trafia dziś na półki sklepów w całej Polsce. Jest to największy do tej pory projekt CI Games, który swoją skalą przewyższa czołówkę produkcji z szeroko pojętego obszaru rozrywki i kultury stworzonych w Polsce w 2014 roku.

 • Pecetowe bestsellery w USA (dane z 2.11 - 8.11)

  Minął kolejny tydzień listopada. Co się działo w tym czasie rynku amerykańskim? Na to pytanie odpowiedziała firma NPD, publikując odpowiednie zestawienie.

 • Heroes of the Storm i StarCraft II na IEM w Katowicach

  Podczas IEM w Katowicach w dniach 3-5 marca gry Blizzarda znajdą się w centrum zainteresowania widzów dzięki dwóm turniejom, w których zmierzą się najlepsi gracze z całego świata w Heroes of the Storm i StarCraft II.

 • Castle of Illusion: Powstanie remake kultowej platformówki z Mikim?

  To może być dobry rok dla fanów gier z bohaterami  Disneya  - niedawno zapowiedziano odświeżoną wersję  DuckTales , a całkiem możliwe, że wkrótce ukaże się remake równie kultowej gry z myszką  Miki .  SEGA  opublikowała tajemniczy teaser nieznanego projektu, ale wiele wskazuje na to, że jest nim nowa edycja  Castle of Illusion .

 • Polska gra Archaica: The Path of Light na Steam Greenlight

  Archaica: The Path of Light - polska gra logiczna potrzebuje waszych głosów na Steam Greenlight. Czym więcej głosów tym większa szansa na to, aby hit krakowskiego studia trafił do dystrybucji na platformie Valve.

Wideo na temat: poradnik do nancy drew: the haunting of castle malloy
Dyskusje na temat: poradnik do nancy drew: the haunting of castle malloy