• Informacje na temat:

  poradnik do panzer general: allied assault

Artykuły na temat: poradnik do panzer general: allied assault
 • Panzer General Online: Kolejna marka Ubisoftu trafia do sieci

  Ubisoft ogłosił właśnie Panzer General Online , czyli kolejną grę sieciową na bazie znanej marki. Gra zawierać będzie elementy karcianki i strategii turowej. Uruchomiona została rejestracja do zamkniętej bety, na zachętę dostaliśmy zaś trailer.

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

 • Poradnik podróżnika

  Dla wielu graczy, którzy wpadną do nas na osiemnastkę, wycieczka do Wrocławia to poważniejszy wypad, który trzeba dobrze zaplanować. Dla części może i pierwsza tak daleka podróż w życiu. Doradzamy, jak dojechać i wrócić, a w międzyczasie przenocować, by o niczym nie zapomnieć i bez zmartwień bawić się w Hali Stulecia.

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

 • Mortal Kombat: Pobierz darmowy poradnik

  Choć w Mortal Kombat dostępna jest lista ciosów, zaglądanie do niej co chwila może być – dla niektórych – uciążliwe. Rozwiązaniem tego problemu może być elektroniczna wersja poradnika od Prima Games , dostępna jest za darmo.

 • Wpadka Microsoftu - poradnik dla organów ścigania w internecie

  W internecie pojawił się 22-stronnicowy podręcznik, przygotowany przez firmę Microsoft dla organów ścigania. Jest to przewodnik, jak krok po kroku policja może monitorować internautów.

 • Ace Combat: Assault Horizon - Metal też człowiek

  W piątek desantu na europejskie sklepy dokona  Ace Combat: Assault Horizon . Z okazji zbliżającego się debiutu Namco Bandai opublikowało nowy, " premierow y" trailer produkcji, który namawia do tego, aby sprawic, żeby " metal krwawił ".

 • Poradnik: jak zrobić dobre zdjęcia w Sylwestra?

  Za chwilę skończy się stary rok. Bez znaczenia, czy będziesz go żegnał na balu, na stoku narciarskim, czy w centrum miasta, warto utrwalić ostatnie sekundy AD 2010 na zdjęciu. Przedstawiamy kilka rad, jak stworzyć naprawdę piękne sylwestrowe fotografie!

 • Ace Combat: Assault Horizon - płatne Tokio

  Choć premiera  Ace Combat: Assault Horizon zaplanowana jest na 14 października , Namco Bandai już teraz opublikowało zwiastun jednego z pierwszych dodatków DLC do gry. Przyniesie on ze sobą nową mapę do zabawy w sieci osadzoną w Tokio . Trailer zdradza też, że w drodze jest znacznie więcej rozszerzeń.

 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

Wideo na temat: poradnik do panzer general: allied assault
Dyskusje na temat: poradnik do panzer general: allied assault
 • Panzer elite action

  Mam problem z grą "Panzer Elite Action". Otóż gdy po odpaleniu wszelkich reklamówek i intra z gry pojawiają mi się koła zębate (sygnalizujące ładowanie się gry), nagle na ekranie wyświetla mi się taki błąd -->> http://img521.imageshack.us/my.php?image=beztytuuor0.jpg . Wciskam "Exit", ale po tym wszystkim wywala mnie z powrotem do Windy - i nici z grania. Może mi ktoś wyjaśnić o co biega :?:

 • RE: Prototype vs. MoH Pacific Assault vs. MoH Allied Assault

  O prototype na bardzo wysokich, czy wysokich detalach zapomnij. Prototype - gra dobra tylko do "rozpierduchy", później robi się nudna.

 • Panzer elite action

  CYTAT(BroVaR87) Mam problem z grą "Panzer Elite Action". Otóż gdy po odpaleniu wszelkich reklamówek i intra z gry pojawiają mi się koła zębate (sygnalizujące ładowanie się gry), nagle na ekranie wyświetla mi się taki błąd -->> http://img521.imageshack.us/my.php?image=beztytuuor0.jpg . Wciskam "Exit", ale po tym wszystkim wywala mnie z powrotem do Windy - i nici z grania. Może mi ktoś wyjaśnić o co biega :?: mam to samo http://img521.imageshack.us/my.php?image=beztytuuor0.jpg :x A...

 • RE: Medal of Honor Allied Assault się wyłącza

  ale co gra się wyłącza czy komputer ? a używasz jakiegos prog do czyszczenia rejestru ?

 • Panzer elite action

  Konfiguracja: 1) Win XP Pro SP2 (wszystkie aktualizacje) płyta Gigabyte K8NXP-9 AMD Athlon™ 64 Processor 3200+ ATI Radeon X800 GTO 256 MB (6.14.10.6727) audio Creative Audigy 2 ZS (5.12.0001.1196) 2x1024 MB RAM (400, dual) DirectX: DirectX 9.0c (4.09.0000.0900) 3) Zone Alarm NOD32 antivirus Peerguardian Creative volume control Wszelkie napędy wirtualne odinstalowane, powyższe programy wyłączane oddzielnie i razem. Z oględzin forów angielskich, niemieckich oraz włoskich nic nie...

 • Medal of Honor Allied Assault

  Cześć chciałem trochę pozapominać tą gierkę jednak przy instalacji dokładnie zawsze 13% wywala mi Component: Data Files Minimal File Group: Data Files Minimal File: F:\data2.cab Error: Btad danych (CRC). czy coś jest nie tak z płytą ?? Jeżeli pamiętam to już instalowałem tą gierek i poszła bez problemu tylko wtedy miałem nividie 9300ge 256mb a tera mam Radeona hd5770 1024mb reszta sprzętu w profilu

 • Panzer elite action

  Tam mam chyba cały profil zapisany, więc byś miał dostęp do wsyztskich misji.

 • RE: Medal of Honor Allied Assault

  Tak, jest coś nie tak z płytą. Błąd CRC.

 • Panzer elite action

  Na początku wszystko ok, jak dojezdżam do mostu ten sam błąd.... Btw. instalowaliście na C czy na innym dysku?

 • RE: Medal of Honor Allied Assault

  nie dardy naprawić ??