• Informacje na temat:

  power rangers

Artykuły na temat: power rangers
 • Power Rangers otrzyma własną bijatykę

  ...​Wszyscy fani kolorowych wojowników będą mogli wkrótce własnoręcznie rozprawić się z "kitowcami" na polu walki. Na kwiecień zaplanowano bowiem premierę bijatyki pod interesującym tytułem Power Rangers: Battle for the Grid. Platformy docelowe to PC, PS4, Xbox One oraz Switch.

 • Power Rangers MMO: Sieciówka z kitowcami

  Na rynku jest wiele gier MMO opartych na różnych markach. Nowa sieciówka koreańskiego studia Ntreev Soft powinna zainteresować miłośników wojowników w lateksowych kombinezonach – Power Rangers .

 • Power banki Lark

  Marka Lark przedstawiła nowe modele power banków, które mimo niewielkich gabarytów kryją w sobie pokaźną moc.

 • Zapowiedziano nastawioną na zabawę sieciową mobilną grę z Power Rangers

  ...​W trakcie trwającego obecnie w San Francisco zjazdu twórców gier (Game Developers Conference) studio nWay ujawniło, że pracuje nad Power Rangers: Legacy Wars - mobilną produkcją ze słynnymi wojownikami mocy w roli głównej.

 • World of Tanks: Dziwne okoliczności dyskwalifikacji polskiej drużyny  Sprawa rozwiązana

  W trakcie rozgrywek w World of Tanks pod banderą Electronic Sports League doszło do zdarzenia - co najmniej - dziwnego. Zdyskwalifikowani we wczesnym etapie Rosjanie z klanu VirtusPRO wskoczyli do finałowej szesnastki turnieju numer 137 w miejsce polskiego Gogo Power Rangers , które przechodziło kolejne rundy "fair and square". Sprawa rozwiązana.

 • Power Bank Intenso

  Sytuacja, w której przez długi czas nie można nigdzie podładować telefonu wydaje się w dzisiejszych realiach czymś niewyobrażalnym. Nie wszyscy jednak mają ochotę w razie potrzeby na szukanie gniazdka, z którego można skorzystać. Rozwiązaniem problemu może być zainwestowanie w Power Bank.

 • Power Rangers Dash debiutuje na urządzeniach mobilnych

  Goście w kolorowych wdziankach i ogromne roboty. Power Rangers zna najprawdopodobniej wielu z was. Serial o przygodach grupy nastolatków w wolnym czasie...

 • Space Rangers HD: A War Apart - Odświeżona "dwójka" już w przyszłym tygodniu

  Space Rangers to kultowa w pewnych kręgach mieszanka symulatora kosmicznego z RTS-em. Ponad rok temu zapowiedziano odświeżoną wersję „dwójki” – Space Rangers HD: A War Apart . Od tamtego czasu było jednak o niej cicho, ale dzisiaj niespodziewanie ujawniono konkretną datę premiery produkcji. Bliziutką.

 • NTT Power - polski powerbank

  NTT System, producent i dystrybutor sprzętu komputerowego, wprowadził na rynek nową markę NTT Power, którą oznaczone będą urządzenia NTT System przeznaczone do zasilania.

 • Przybliżona data premiery Chroma Squad - gry inspirowanej Power Rangers

  Niech moc będzie z nami. Power Rangers to serial, który bez wątpienia można określić mianem kultowego - produkcję oglądało wielu dzisiejszych dwudziestoparolatków....

 • Borderlands 2: Reklama telewizyjna z aktorami. "Tandeciarska"

  Gearbox Software pozazdrościło konkurencji reklam z żywymi aktorami i  Borderlands 2 promuje spotem telewizyjnym, w którym wystąpili prawdziwi ludzie. Całość to całkiem niezła zabawa konwencją - wygląda podobnie do serialu " Power Rangers ", który przez wielu uznawany jest za szczyt tandety.

 • Power bank firmy Maxell

  Firma Maxell przedstawia nowy power bank o pojemności 10000mAh. Pełny akumulator pozwoli naładować iPada do 100%, natomiast baterię smartfonu napełni nawet pięciokrotnie.

Dyskusje na temat: power rangers