• Informacje na temat:

  private pilot for microsoft flight simulator 2000 wymagania techniczne

Artykuły na temat: private pilot for microsoft flight simulator 2000 wymagania techniczne
 • gamescom 2010: Microsoft Flight zapowiedziany, to już nie Simulator

  Z okazji kolońskich targów Microsoft ujawnia szczegóły dotyczące kolejnego ze swoich nadchodzących tytułów. Tym razem koncern uchylił rąbka tajemnicy na temat treści nowego symulatora lotu – Microsoft Flight .

 • Kingston DataTraveler 2000 - szyfrowany pendrive

  Najnowszy pendrive firmy Kingston - DataTraveler 2000 - oprócz podstawowych funkcji oferuje szyfrowanie sprzętowe danych oraz zapewnia ochronę kodem PIN. Użytkownik może wpisać PIN za pomocą zaimplementowanej klawiatury alfanumerycznej. Urządzenie pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku.

 • Microsoft Flight: Nowa odsłona dostępna za darmo wiosną tego roku

  Dwie dobre wiadomości dla graczy czekających na zapowiedziane w 2010 roku Microsoft Flight – nową odsłonę kultowego symulatora lotu od giganta z Redmond. Firma ujawniła nowe informacje o grze wraz z datą premiery, dowiedzieliśmy się też, że produkcja dostępna będzie za darmo.

 • Polski oddział CERT donosi o nowych problemach z bezpieczeństwem aplikacji Microsoft. W edytorze tekstu Microsoft Word wykryto poważną lukę, pozwalającą na zdalne przejęcie systemu. Luka jest już aktywnie wykorzystywana przez konia trojańskiego.

 • Microsoft udzielił licencji na technologię Flight Simulatora. Będą nowe gry

  Microsoft Flight Simulator to seria jednych z najbardziej zaawansowanych symulatorów lotu. Niestety cykl został zawieszony, a jego ostatnią odsłoną było darmowe Flight, nad którym prace przerwano (choć grać można do października tego roku). Na szczęście technologia stojąca za grami giganta z Redmond nie przepadnie – została wykupiona i wykorzystana będzie w innych produkcjach.

 • Koniec wsparcia technicznego dla Visty

  Microsoft poinformował, iż zakończył wsparcie techniczne systemu operacyjnego Windows Vista. W związku z tym, użytkownicy pierwszego wydania systemu powinni uzupełnić go o dodatek Service Pack 2.

 • Flight Simulator X: Steam Edition

  Jest gatunek gier, który ma w sobie tyle seksapilu, co mokra ścierka. Gatunek, który – i owszem – zajmuje umysły, ale bieglejsze od moich. Który – dla przeciętnego zjadacza GTA – tonie w ziewnięciach i wzruszeniach ramion. Prywatnie nie brałbym się z nim za rogi, sęk w tym, że zostałem do tego, by „nad poziomy wylecieć”, niejako przymuszony(*).

 • Darmowe Games for Windows Live

  Na swojej imprezie GameFest 2008 Microsoft poinformował o zniesieniu opłat za korzystanie z usługi Games for Windows Live.

 • Microsoft Flight: Darmowa wersja kultowego symulatora nadleciała

  Dzisiaj swoją premierę ma darmowy  Microsoft Flight - kolejna odsłona sztandarowej serii lotów od Microsoftu . Uczcono to wydarzenie nowym trailerem tej produkcji.

 • Saitek - zbuduj sobie kokpit samolotu

  Impakt wprowadził do sprzedaży kompletny zestaw akcesoriów do symulacji lotów. Saitek Pro Flight Cessna Full Pack zawiera 7 elementów, wśród nich m. in. instrumenty pomiarowe, wolant oraz przepustnica.

Wideo na temat: private pilot for microsoft flight simulator 2000 wymagania techniczne
Dyskusje na temat: private pilot for microsoft flight simulator 2000 wymagania techniczne
 • Microsoft Flight Simulator

  Witam, Mam pewien problem z włączeniem gry Microsoft Flight Simulator(jest to pełna wersja gry. Ściągnąłem ją, gdy zobaczyłem, że jest za darmo). Gra nie chce się włączyć i wyskakuje mi pewien komunikat. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Zamieszczam screena z problemem. @EDIT Proszę o zamknięcie tematu. Udało mi się naprawić mój problem.

 • RE: Microsoft Flight Simulator X

  Mój komp, który spełnia te wymagania spokojnie, nie radził sobie z tą gierką za dobrze (musiałem zmniejszać detale, a wtedy wyglądała ona kiepściutko). Te podane na powyższej stronie są chyba wymagane do tego, żeby gra się na tym w ogóle uruchomiła, bo grać się na takim kompie w to nie da.

 • Microsoft Flight Simulator X

  Mam orginalną angielską wersję Microsoft Flight Simulator X z dodatkiem Acceleration. Moim problemem jest to że niestety po jakimś czasie od instalacji gry zawsze znikają mi podpisy przełączników w kokpicie (te które wyświetlają się po najechaniu myszką). W opcjach gry opcja wyświetlania podpowiedzi jest włączona i ponowne wyłączenie i włączenie nic nie daje. Grze pomaga skasowanie i instalacja od nowa, ale prędzej czy później i tak problem wraca. Czy ktoś się z tym spotkał i ma jakiś sposób...

 • Wirtualny świat Flightgear a Microsoft Flight Simulator

  Witam. Czy wirtualny świat FlightGear to jest ten sam świat (serwery itd), co Microsoft Flight Simulator? Czy też są to osobne gry na osobnych serwerach itd? Albo inaczej - czy we Flightgear mogę się podłączyć do sieci VATSIM?

 • Flight Simulator X

  Okoliczności zmusiły mnie na dłuższy czas do zaprzestania używania komputera, którego używałem dotychczas (masło maślane). Ale że bez FS'a nieco ciężko mi wytrzymać, a posiadam netbook, więc myślę, żeby FSX'a zainstalować tutaj. Wymagania FSX'owe mówią - 1 GHz procka, 32 mb karty graficznej, 256 mb RAM-u dla XP. A co mój netbooczek może ? Asusowy EeePC, procek Intel Atom N270 1,6 GHz XP SP 3 0,99 GB RAM-u 256 mb zintegrowanej, Intelowskiej karty graficznej Tak więc, zakładam , że na...

 • RE: Microsoft Flight Simulator 2004

  Sprawdź w menadżerze urządzeń czy nie ma błędów (żółtych znaków zapytania, wykrzykników).

 • Rebusy II

  Może Microsoft Flight Simulator 2000?

 • RE: Microsoft Flight Simulator 2004

  Sprawdź temperatury w biosie ( najlepiej po dłuższym graniu ) i podaj je. Dodatkowo przydał by się test tym http://www.programosy.pl/program,memtest.html programem.

 • Microsoft Flight

  Microsoft Flight: wasze komentarze

 • RE: microsoft flight simulator x

  Sterowniki najnowsze są ?