• Informacje na temat:

  punkty bioware jak zdobyć

Artykuły na temat: punkty bioware jak zdobyć
 • Mass Effect 3: Retaliaton - największe darmowe DLC

  BioWare zapowiedziało nowe DLC do Mass Effecta 3. W przeciwieństwie do ostatnich, "singlowych" dodatków, rozszerzenie Retaliaton będzie darmowe i skoncentruje się przede wszystkim na multiplayerze.

 • BioWare Bazaar: Na razie tylko dla "Amerykańców", ale ?nie taki był plan?. BioWare przeprasza!

  Uruchomiona w poniedziałek akcja BioWare Bazaar pozwala fanom tego kanadyjskiego studia zdobyć setki unikatowych przedmiotów, sprzedawanych w aukcjach, za wirtualne punkty, uzyskiwane za udział w konkursach wiedzowych. Bawić mogą się jednak tylko Amerykanie. To ma się zmienić.

 • Jak zdobyć klucz do bety Battlefield Heroes

  Heroes to w założeniach pierwsza darmowa gra z serii Battlefield, która wojnę ma ukazać w żartobliwej komiksowej formule. Po kolejnych przesunięciach daty premiery przyszła pora na testy beta.

 • Konkurs: Mass Effect - wygraj książki!

  ...jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa: 1. Z ilu części składa się wyprodukowana przez BioWare seria gier Mass Effect? 2. Czy uniwersum Mass Effect ma szansę stać się równie popularne(...) Sanders. Na jej drodze pojawiają się także Paul Grayson, Anderson i Aria T'Loak oraz samozwańczy obrońca ludzkości lub - jak twierdzi Przymierze - terrorysta, Człowiek Iluzja. Jak potoczą się losy...

 • BioWare rezygnuje ze swojej wirtualnej waluty na PC

  Wiadomość, która powinna zainteresować fanów BioWare i ich gier. Przedstawiciele studia ujawnili, że wraz z premierą Dragon Age: Inkwizycji w odstawkę pójdą punkty – nabywana za prawdziwe pieniądze i będąca odpowiednikiem punktów Microsoftu wirtualna waluta służąca do kupowania dodatków DLC na PC.

 • Bezprzewodowe i darmowe ładowanie telefonu? Są już pierwsze punkty

  Właśnie pojawiły się bezpłatne punkty, które oferują bezprzewodowe ładowanie wszystkich telefonów. Jak to działa i jak odnaleźć takie miejsca?

 • E3 2012: Konferencja Electronic Arts

  ...! Nowości? Autolog będzie teraz mierzył (i porównywał z naszymi znajomymi) niemal wszystko - czasy, kraksy, zdobyte punkty, itd. Zgodnie z oczekiwaniami - jak i w ostatnich latach - dostaliśmy też(...) amerykańskiego w EA - zwraca uwagę na Infinity Engine, nowy silnik fizyczny, podobny do tego, zastosowanego rok temu w serii FIFA : dzięki niemu animacje graczy są tak realistyczne, jak nigdy dotąd...

 • Armored Warfare - jak zdobyć kod - UPDATE

  Do zdobycia kodu "Lord fo War" o wartości 65 euro, do gry Armored Warfare potrzebny będzie aktualny numer naszego magazynu oraz aparat fotograficzny lub jakieś inne urządzenie potrafiące wykonywać zdjęcia. Mamy tylko 30 kodów - kto pierwszy, ten lepszy!

 • Nowe punkty dostępowe SonicWALL na polskim rynku

  SonicPoint Ni oraz SonicPoint Ne to dwa nowe punkty dostępowe marki SonicWALL, które trafiły do oferty RRC. Urządzenia dysponują radiem typu Dual-band i wspierają standard IEEE 802.11n oraz 802.11 a/b/g.

 • Freeware: Jak zdobyć sławę i kobiety

  Chyba każdy chciał w dzieciństwie zostać super bohaterem. Joe postanowił, że się nie podda, jadł danonki i udało mu się! Teraz jest super żołnierzem i ratuje świat.

 • OneDrive - jak otrzymać 15 GB darmowego miejsca i zdobyć kolejne 15 GB

  Microsoft nie wycofa się jednak z oferowania 15 GB darmowego miejsca w usłudze dysku w chmurze OneDrive. Aby jednak zachować tyle miejsca - musimy wyrazić na to zgodę przy pomocy specjalnego formularza.

Wideo na temat: punkty bioware jak zdobyć
Dyskusje na temat: punkty bioware jak zdobyć
 • Punkty BioWare i Origin

  Witam serdecznie. Mam takie pytanie odnośnie Punktów BioWare. Jak wgrać punkty BioWare zakupione np w empiku do konta Origin ?? Chciałbym kupić dodatki do Mass Effect 3 i nurtuje mnie to pytanie, gdyż nie che zmarnować ok 60 zł . Z góry thx za informacje. Zapoznaj się z zasadami zakładania tematów w Pomocnej Dłoni. Temat przenoszę do właściwego działu.- Bronek

 • Punkty w sygnaturze - strona

  Witajcie, mam pytanie może ktoś z was kojaży stronę w której ludzie klikając na Button czy inny przycisk dawali danej osobie "internet" do sygnaturki wyglądało to w ten sposób że przykładowo 30 osób nacisnęło przycisk na stronie (bądź w sygnaturze) i na sygnaturze wyskakiwała liczba klikniętych przycisków przykład: Jack have 30 internets! i na dole pisało by pomóż jack'owi zdobyć jak najwięcej 'internetu/ów' Mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłem, widziałem to może z 2/3 lata temu na...

 • Rozwiązany: Mass Effect - jak zdobyć punkty dla załogi?

  Punkty umiejętności zdobywa się awansując na wyższe poziomy doświadczenia.

 • RE: Jak zdobyć dyplom

  ale jak go zdobyć gdzie na taki test pójść by go zdobyć.

 • Rozwiązany: Mass Effect - jak zdobyć punkty dla załogi?

  Wyłączyłeś automatyczne rozdzielanie punktów? I sprawdź czy przy awansie Garrus sam sobie rozdaje punkty czy w ogóle ich nie przybywa.

 • Jak zdobyć PageRank?

  Prowadzę stronę http://www.vkomp.boo.pl i jak się na nią wchodzi to PageRank w ogóle nie jest aktywny. czy jego się jakoś gdzieś aktywuje aby się wyświetlał i jak mogę go zdobyć aby był wyższy i co podwyża PageRank?

 • Rozwiązany: Mass Effect - jak zdobyć punkty dla załogi?

  Mam ważne pytanie. Skąd wziąść w MassEffect jedynce punkty dla zalogi? Bo muszę mieć u Garrusa elektronikę bo nie moge zrobić misji na planecie-pustyni ;/

 • Problem z zalogowaniem się na stronę BioWare.

  Witam, tak jak w temacie, nie mogę się zalogować używając danych z konta EA na stronę Bioware. Wcześniej już to robiłem, a teraz jest napisane, że ten login jest zajęty i że błędne dane podaję.

 • Rozwiązany: Mass Effect - jak zdobyć punkty dla załogi?

  Albo po prostu od czasu Twojego awansu, Garrus jeszcze nie zdobył poziomu. Na początku chyba na poziom są 4 punkty umiejętności, potem sukcesywnie się zmniejszają, więc zakładam, że Garrusa masz od niedawna i może turianin nie "wbił" żadnego poziomu pod Twoja komendą?

 • Jak zdobyć złoto

  Niesłabnąca popularność gier sieciowych sprawiła, że wirtualne pieniądze i przedmioty występujące w grach nabrały realnej wartości. Handel nimi, choć może naruszać licencję gry, to obecnie biznes przynoszący niemałe zyski nawet początkującym przedsiębiorcom. http://www.pcformat.pl/Jak-zdobyc-zloto,a,1403