• Informacje na temat:

  recenzja symulator jazdy 2

Artykuły na temat: recenzja symulator jazdy 2
 • The Crew 2 - recenzja

  ...z symulatorem, tylko ze zręcznościówką, której zadaniem jest dać nam jak najwięcej frajdy w jak najkrótszym odstępie czasu. Patrząc przez ten pryzmat, model jazdy i pływania należy ocenić w stu procentach(...). Z początku większość z nich jest niedostępna, ale z czasem, zdobywając coraz większą popularność, odblokowujemy zarówno kolejne pojazdy, jak i kolejne konkurencje. I kolejne, i kolejne... Zawartości w The Crew...

 • Test Drive Unlimited 2 - Zawodowy kierowca: "model jazdy jest podobny do rzeczywistości". "Oczywiście, muszę tak mówić"

  Na niedawnej imprezie promującej Test Drive Unlimited 2 w Australii, Atari zaprosiło zawodowego kierowcę  Johna Bostona , który udzielał wywiadów obecnym na miejscu mediom. Chwalił model jazdy gry, mówiąc, że " jest bardzo podobny do jazdy prawdziwym autem ". A zaraz potem dodawał:  " Oczywiście, muszę mówić takie rzeczy ".

 • SIMTRAQ - polski symulator lokomotywy

  Polska firma Qumak wprowadziła na rynek symulator lokomotywy, SIMTRAQ, służący szkoleniu maszynistów w świecie wirtualnej rzeczywistości. Produkt powstał z myślą o podniesieniu bezpieczeństwa ruchu kolejowego.

 • Tytuł : Recenzja rajdowego zestawu; ALDA GT1 + Driving Force + Colin McRae Rally 04 Platforma : PlayStation 2 Dystrybutor krajowy : Symulator domowy...

 • Test Drive Unlimited 2 - recenzja

  Test Drive Unlimited 2 reklamowane jest hasłem " Więcej, niż wyścigi ". Nie dziwię się. Jako gra wyścigowa TDU2 co prawda broni się, ale na pewno nie zachwyca. Jako "coś więcej", jest propozycją, której powinien dać się skusić każdy pasjonat motoryzacji i... zachodów słońca. Zapraszamy na jazdę próbną marzeń - najlepszymi furami, po setkach kilometrów bajkowych dróg (i bezdroży) wysp Ibiza i Oahu.

 • Symulator kwantowy potężniejszy od biliona komputerów

  Naukowcy z Uniwersytetu w Sydney dysponują symulatorem kwantowym tak potężnym, że jego moc obliczeniowa jest porównywalna do bilionów tradycyjnych superkomputerów.

 • ..., który okazał się rewelacyjną pozycją wśród gier wyścigowych i bardzo bym się zdziwił, gdyby to nie on otrzymał nagrodę najlepszego symulatora wyścigów samochodowych bieżącego roku. Przedstawiam Wam(...). Mieliśmy otrzymać więcej wozów, tras, ładniejszą oprawę graficzną i co najważniejsze - udoskonalony system jazdy. Jak "Mistrzowie Kodu" wywiązali się ze swoich obietnic? Ano bardzo dobrze...

 • Recenzja CD-Action: F1 2010 (X360)

  " Jest! Wreszcie dotarła! Po dwóch latach oczekiwania na F1 2010 od Codemasters dostałem ją w swoje ręce (dziś polska premiera - przyp. red.). Wpadłem w nią jak Coulthard w Wurza w 2007 ". Pisze w swoim tekście enki . Recenzja CD-Action!

 • Rejestrator jazdy Garmin Dash Cam 20

  Garmin zaprezentował rejestrator jazdy Dash Cam 20 z modułem GPS umożliwiający nagrywanie filmów w jakości HD (1080p) oraz wykonywanie zdjęć.

 • Forza Motorsport

  Są takie gatunki, w których od bardzo dawna dominuje jedna seria, a jej dominacja jest tak wyraźna, że prawie niemożliwe wydaje się stworzenie czegoś lepszego. Z pewnością tak właśnie było z symulatorami wyścigów.

 • Recenzja: Skate 3 (X360)

  Po fatalnym Tony Hawk: Ride w gatunku „ symulacja jazdy na deskorolce ” został tylko jeden mistrz: ­firmowana przez EA Black Box seria Skate . Choć czasem w takich przypadkach „ Elektronicy ” spoczywają na laurach, to trzeciego Skate’a ta reguła nie dotyczy. Je, je, je, je!

 • Olympus: symulator Pen E-PL1

  Firma Olympus udostępniła na swoich stronach internetowych ciekawą aplikację, umożliwiającą sprawdzenie, jak spisuje się najnowszy aparat Mikro Cztery Trzecie tego producenta - E-PL1.

Wideo na temat: recenzja symulator jazdy 2
Dyskusje na temat: recenzja symulator jazdy 2
 • Shift 2 Unleashed - recenzja

  Niby recenzja gry uchodzącej za symulator a ani jednego słowa o modelu jazdy? Może w takim razie gracze odpowiedzą na zasadnicze pytanie nasuwające się po grze w jedynkę: czy samochody nadal bez lepszych powodów zamiatają tyłkiem po całym torze?

 • RE: Poszukuje symulator jazdy samochodem

  Symulator Jazdy 2 -symulator taki że zdajesz prawo jazdy.

 • Najlepszy/najgorszy model jazdy

  Dla mnie najlepszy model jazdy to taki, który w jak największym stopniu stara się symulować prawdziwy model jazdy. I tu bez najmniejszej chwili zastanowienie na pierwszym miejscu stawiam niedoścignionego 1. iRacing - dość powiedzieć, że symulator ten jest bardzo chętnie używany przez sporą ilość kierowców wyścigowych. Laserowo skanowane tory, każdy samochód wykonany przy współpracy z teamami wyścigowymi na podstawie danych konstrukcyjnych i telemetrii. Za to wszystko się jednak płaci - raz,...

 • RE: Gra Komputerowa - Symulator Jazdy Samochodem.

  http://www.youtube.com/watch?v=IkexcNUaT9E chodzi mi o gre bardziej tego typu to jest bardzo dobry symulator jazdy po miescie, LFS to (jak widzialem) symulator jazdy po torze Shift i underground 2 nie pernicz

 • Test Drive Unlimited 2 - recenzja

  Ograłem i - niespodzianka - zawiodłem się :/|Strasznie simowate (jeszcze te ruchy tych patyczaków), drętwe, a do tego model jazdy jakiś nijaki - ani to zręcznościówka, ani symulator, te samochody nawet się nie ślizgają, one pływają. Niech to upatchują to pogram dłużej niż godzinę...

 • Problem z grą "Symulator jazdy 2"

  Witam ;) Jest to mój pierwszy post, także proszę o wyrozumiałość. Niestety nie wiem czy umieściłam go w odpowiednim dziale, jeżeli nie to proszę o przeniesienie. :) Mój problem polega na tym, że gra "Symulator Jazdy 2" nie chce się uruchomić. Najpierw pojawia się okienko do zaktualizowania gry (ale nie aktualizuję więc klikam przycisk Uruchom grę) Po kliknięciu tego przycisku pojawia się komunikat: http://img217.imageshack.us/img217/8548/bladlp.png Klikam OK i nic się nie dzieje......

 • Shift 2 Unleashed - recenzja

  wszyscy chcieli symulator nikt nie powiedział że symulator będzie łatwy

 • RE: Poszukuję symulatora prawa jazdy

  http://allegro.pl/symulator-jazdy-2-prawo-jazdy-nowosc-folia-i1318202950.html 35 zł + przesyłka

 • Forza Motorsport 4 - recenzja

  Według mnie wbrew pozorom na padzie da się grać bez bólu w takie gry jak Forza czy GT, wystarczy trochę chęci. Wiadomo, że nie zrobimy na padzie lepszego okrążenia niż na kierownicy, ale przyjemność z jazdy wciąż będzie duża. Zresztą chyba większość graczy gra w takie gry na padach. A jak mamy się czepiać to innych gier też. Taka Arma 2 chyba może uchodzić za symulator w swoim gatunku, więc jak to tak symulator na klawiaturze i myszce? :)

 • RE: Problem z grą "Symulator jazdy 2"

  A ja mam taki problem, że gdy uruchamiam grę, to wyświetla mi się: Runtime Error!!! Program: C:\Program Files (x86)\Symulator Jazdy 2\Release\PJ2.exe R6030 - CRT not initialized