• Informacje na temat:

  resident evil operation raccoon city stroje

Artykuły na temat: resident evil operation raccoon city stroje
 • Resident Evil: Operation Raccoon City - bohaterowie dramatu

  Po incydencie w Raccoon City , korporacja  Umbrella wysyła swoich najlepszych agentów, by zniszczyli dowody ją obciążające, zaś rząd USA wysyła swój oddział specjalny, by zabezpieczył miasto. To właśnie w nich (i jednych i drugich) wcielą się gracze w  Resident Evil: Operation Raccoon City . Nowy trailer gry pokazuje, kim dokładnie przyjdzie nam kierować.

 • Nowy myPhone CITY XL

  myPhone wprowadza do sprzedaży nowy smartfon z rodziny CITY, tj. CITY XL. Model oferuje większy, 5,5-calowy ekran i podobnie jak poprzednik posiada czytnik linii papilarnych.

 • Resident Evil: Operation Raccoon City - nowy zwiastun. Z gameplayem!

  Opublikowany jakiś czas temu pierwszy teaser Resident Evil: Operation Raccoon City nie pokazywał zbyt wiele. Na szczęście nowy trailer gry nadrabia to z nawiązką - trwa on ponad dwie minuty i prezentuje fragmenty z rozgrywki!

 • Deskorolka z przyszłości – Goclever City Board

  Marka Goclever zaprezentowała samobalansującą deskę City Board w niezwykle konkurencyjnej cenie.

 • Resident Evil: Operation Raccoon City - sześć minut z rozgrywki

  W sieci pojawił się nowy, nakręcony kamerką gameplay z Resident Evil: Operation Raccoon City . Na trwajacym blisko 6 minut filmie możemy zobaczyć jak składający się z czterech agentów Umbrelli zespół stara sie zniszczyć dowody incydentu wywołanego wirusem T .

 • City Rider 5 – elektryczna hulajnoga

  Firma Goclever zaprezentowała elektryczną hulajnogę City Rider. Pojazd został wyposażony w silnik zamontowany w kole, światła LED, elektryczne hamulce oraz pojemne akumulatory LG.

 • Resident Evil: Operation Raccoon City - agenci, żołnierze i zombie

  W sieci pojawił się nowy, dość długi trailer  Resident Evil: Operation Raccoon City . Nieźle wyreżyserowany zwiastun przedstawia agentów Umbrelli i żołnierzy amerykańskiej armii toczących przeciwko sobie żażartą walkę na ulicach Raccoon . Muszą jednak uważać - pałętające się po mieście zombie i mutanty nie rozpoznają " barw klubowych " i atakują każdego.

 • Antena kierunkowa Ferguson City HD

  Mimo, iż do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, zwykle wystarczy istniejąca już instalacja antenowa, użytkownicy często skarżą się na brak sygnału. W takich sytuacjach konieczna bywa wymiana anteny. Dlatego Ferguson wprowadził na rynek antenę kierunkową Ferguson City HD.

 • Resident Evil: Operation Raccoon City - pierwsze 10 minut rozgrywki

  Resident Evil: Operation Raccoon City dla weteranów serii jest bezczeszczeniem jej kultu. Większość graczy zamierza jednak dobrze bawić się przy tym sieciowym shooterze. Jeśli jednak ktoś jest niezdecydowany, może do zakupu przekona go film z pierwszych 10 minut rozgrywki który pojawił się w serwisie GameReactor .

 • Wielka wyprzedaż gier w Biedronce

  W sklepach sieci Biedronka rozpoczęła się noworoczna wyprzedaż gier na pecety - w ofercie znajdziemy ponad 200 tytułów. Każdy za 8,99 zł.

Wideo na temat: resident evil operation raccoon city stroje
Dyskusje na temat: resident evil operation raccoon city stroje