• Informacje na temat:

  skyrim walka na koniu

Artykuły na temat: skyrim walka na koniu
 • Dragon's Dogma

  ......czy Skyrim, Dragon's Dogma pozostawała w cieniu. Według mnie, niezasłużenie. Tak dynamiczne i klimatyczne gry zasługują na większą uwagę. Teraz, po spędzeniu z produkcją Capcomu wielu godzin, jestem już co do tych jej atutów w pełni przekonany. Choć pewne drzazgi za smoczym pazurem również się znalazły... Dragon's Dogma rozpoczyna się od rytuału, podczas którego serce naszego bohatera zostaje...

 • The Elder Scrolls V: Skyrim - nowa łatka, a w niej - walka na koniu!

  Ciekawa rzecz dla graczy The Elder Scrolls V: Skyrim . W najnowszej łatce oznaczonej numerkiem 1.6 Bethesda zamierza dodać opcję walki z  wierzchowca. Na razie aktualizacja znajduje się w fazie bety (taką wersję można pobrać z poziomu Steama ). A jak wyglądają starcia " z poziomu konia " pokazuje film zarejestrowany przez jednego z testerów .

 • Socjotechnika jest obecnie najpopularniejszym narzędziem w rękach cyberprzestępców. Już nie robaków używa się jako środka ataku. Walka toczy się teraz na umysły, a spostrzegawczość i ostrożność stanowią najlepszą obronę.

 • The Elder Scrolls V: Skyrim - Gameplay krótki, lecz złożony

  Nowy fragment rozgrywki z The Elder Scrolls V: Skyrim trwa zaledwie dwie minuty, ale widzimy w nim tyle rzeczy, że nie możemy być niezadowoleni. Jest przejście przez miasteczko, jest taniec z wilkami, są czary i przejażdżka na koniu. Nie zabrakło też - jak zawsze - smoka.

 • Co łączy lampę uliczną i grę Skyrim?

  Moderzy wciąż udowadniają, że inspiracji do swojego projektu nie potrzeba szukać zbyt daleko. Jednym z najciekawszych modów na tegorocznym Case Mod World Series organizowanym przez firmę Cooler Master, był Animunculus zaprezentowany przez modera Soul-i-Doll.

 • The Elder Scrolls V: Skyrim - Film "300" w wersji wirtualnej

  Twórczość fanów po raz kolejny zadziwia i zachwyca. Jeden z graczy odtworzył epicką walkę Spartan z filmu „ 300 ” w The Elder Scrolls V: Skyrim korzystając z konsoli poleceń i udostępnionego przez Bethesdę edytora gry. This is   Eeeeeeepic!

 • Walka z internetowymi pedofilami

  Policjanci w całej Polsce przeprowadzili operację "Roksana" wymierzoną w osoby rozpowszechniające pornografię dziecięcą. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 112 komputerów, 47 dysków twardych, prawie 7500 płyt CD i DVD oraz wiele innych nośników danych, które trafią do szczegółowej ekspertyzy.

 • The Elder Scrolls V: Skyrim - recenzja

  Najbardziej oczekiwana gra RPG tego roku - The Elder Scrolls V: Skyrim - trafiła już do sklepów, a tysiące graczy wyruszyło do mroźnej krainy na północy Tamriel. Razem z nimi przez góry i lasy przebijał się pełen oczekiwań  Berlin . Wrócił szczęśliwy, czy zawiedziony? Recenzja cdaction.pl!

 • CES 2009 - Walka o najcieńszy telewizor

  Ekrany z serii Luxia o grubości 6,5 mm to odpowiedź Samsunga na zapowiedzianą przez LG premierę telewizora LH95 o ekranie grubości 24,8 mm, które to urządzenie producent ogłosił najcieńszym ekranem LCD

 • The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwszy trailer z fragmentami gameplayu!

  Zgodnie z obietnicą, Bethesda opublikowała pierwszy zwiastun The Elder Scrolls V: Skyrim w większości oparty na silniku gry. Możemy więc obejrzeć na nim fragmenty z rozgrywki oraz podziwiać walkę Dragonborna ze smokiem.

 • Walka z toksycznymi zachowaniami w świecie gamingu i technologii

  ESL i Fundacja Cybersmile rozpoczynają współpracę, która jest częścią szerszej akcji mającej na celu zwrócenie uwagi na toksyczne zachowania w środowisku gamingowym i technologicznym.

Wideo na temat: skyrim walka na koniu
Dyskusje na temat: skyrim walka na koniu