• Informacje na temat:

  tales of legendia poradnik

Artykuły na temat: tales of legendia poradnik
 • Tales of Berseria, Tales of Orfellia, Tales of Alestia

  Bandai Namco zarejestrowało w Japonii trzy znaki towarowe: Tales of Berseria, Tales of Orfellia i Tales of Alestia. Tym samym rozpoczęła się po raz kolejny zabawa w „zgadnij jak nazywać się będzie kolejna gra z serii Tales”. Zagrajmy więc.

 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

 • TGS 2011: Tales of Innocence R - Nowa odsłona serii na PlayStation Vita

  Tales to dość mocno eksploatowana seria japońskich gier, która debiutowała jeszcze na konsoli Super Famicom . Swojej odsłony, Tales of Innocence R , doczeka się też PlayStation Vita . Na trwających w tym tygodniu targach Tokyo Game Show 2011 opublikowano pierwszy zwiastun nowej produkcji.

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

 • Tales of Berseria, Tales of Zestiria X, Tales of the Rays. Nadchodzi dużo Talesów

  Wysypało się nam sporo informacji o kolejnych Talesach! Mamy zwiastun kolejnej części, animowaną adaptację Zestirii oraz teaser Tales of the Rays, która ma pojawić się już niedługo na Google Play i apple'owym App Store.

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

 • Znamy datę premiery trzeciego epizodu Tales of Monkey Island

  Nowe wcielenie Guybrusha Threepwooda w wykonaniu Telltale Games spotkało się z ciepłym przyjęciem graczy. Wkrótce pojawi się trzeci już epizod Tales of Monkey Island.

 • ASUS Republic of Gamers - nowe myszy dla graczy

  Modele ASUS ROG GX850, GX950, GX1000 zostały wyposażone m.in. w precyzyjną technologię laserową, możliwość szybkiego przełączania trybów, teflonowe elementy podstawy dla bezproblemowego przesuwania po powierzchni oraz możliwość zapisania wybranych wcześniej trybów.

 • Data premiery, gameplay i kolekcjonerka Tales of Xillia 2

  Bandai Namco ujawniło nowe informacje dotyczące zachodniego wydania Tales of Xillia 2. Mamy datę premiery, sporo materiału z rozgrywką oraz szczegóły na temat edycji kolekcjonerskiej.

 • Premiera World of Warships

  Dzisiaj światowa premiera World of Warships, nowej produkcji studia Wargaming, twórców popularnego World of Tanks.

Wideo na temat: tales of legendia poradnik
Dyskusje na temat: tales of legendia poradnik