• Informacje na temat:

  the black eyed peas experience online

Artykuły na temat: the black eyed peas experience online
 • Black Eyed Peas Experience: Boom boom boom!

  Ubisoft opublikował nowy zwiastun Black Eyed Peas Experience - gry tanecznej, w której w głównych rolach występują Fergie, Taboo, Will.I.Am i Apl.de.ap. Trudno jednak nie odnieśc wrażenia, że w tym wypadku muzyka przerasta gameplay...

 • Nowy odtwarzacz multimedialny - The Little Black Box

  Spółka Human Media zaprezentowała nowy odtwarzacz multimedialny trafiający właśnie do jej oferty. The Little Black Box (małe czarne pudełko) to nowy odtwarzacz multimedialny brytyjskiego producenta Azure Horizons Technology.

 • The Black Eyed Peas Experience: Zatańcz z Black Eyed Peas

  Jak zobaczycie w tytule gry "Expierience" , a obok logo Ubisoftu , to możecie być pewni, że chodzi o kolejną grę taneczną. Po Jacksonie przyszła kolej na gwiazdy tegorocznego Super Bowl, czyli The Black Eyed Peas .

 • Nowe laptopy Sony na pokazie VAIO Experience w Berlinie

  Firma Sony na zorganizowanym w Berlinie pokazie VAIO Experience zaprezentowała najnowsze modele laptopów, których cechą wspólną był interesujący design oraz fakt, że notebooki zostały zbudowane na najnowszej mobilnej platformie Intela – Centrino 2.

 • Aktualizacja GeForce Experience

  NVIDIA poinformowała o wprowadzeniu najnowszej aktualizacji aplikacji GeForce Experience (wersja 1.8), która wprowadza kilka istotnych nowości, w tym możliwość pełnego dostosowania optymalnych ustawień w grach oraz nowe funkcjonalności programu ShadowPlay.

 • Michael Jackson: The Experience - pełna ścieżka dźwiękowa

  Ubisoft ujawnił pełną listę piosenek, jakie pojawią się w nadchodzącej grze Michael Jackson: The Experience . W produkcji, która ukaże się w przyszłym roku na Xboksie 360 i PlayStation 3 (a w tym na Wii , NDS-ie i PSP ) znajdą się największe hity Króla Popu .

 • Black Friday: GOG.com startuje z wyprzedażą

  Na GOG.com wystartowała wyprzedaż Black Friday. Promocja potrwa do 28 listopada.

 • Michael Jackson: The Experience - tańcz, jak Król Popu

  Firma Ubisoft opublikowała pierwszy trailer gry Michael Jackson: The Experience . Przedstawia on produkcję w wersji na Wii i grupę tańczącą w rytm piosenek Michaela Jacksona . Gdybyś chciał zagrać w tę grę, grałbyś w nią tak (i z takimi dziewczynami!).

 • Nie daj się naciąć podczas Black Friday!

  Black Friday, Cyber Monday oraz zbliżający się Dzień Darmowej Dostawy to prawdziwa gratka dla osób polujących na promocje w Internecie. To także dobra okazja do przeprowadzenia ataków przez hakerów, wykorzystujących niewiedzę kupujących online.

Wideo na temat: the black eyed peas experience online
Dyskusje na temat: the black eyed peas experience online