• Informacje na temat:

  the setlers online

Artykuły na temat: the setlers online
 • The Elder Scrolls Online: Pierwszy zwiastun!

  No i jest - zgodnie z obietnicą, Bethesda zaprezentowała pierwszy zwiastun  The Elder Scrolls Online . Niestety jest to niewiele zdradzający, trwający ponad minutę teaser. Ale obejrzeć warto.

 • Razer Blade Star Wars : The Old Republic

  Firma Razer ogłosiła konkurs, którego zwycięzca stanie się posiadaczem unikalnego laptopa dla graczy Razer Blade Star Wars: The Old Republic. Jego wartość przekracza 15 000 dolarów!

 • The Lord of the Rings Online: Hajże, na Helmowy!

  Mieszkańcy świata  The Lord of the Rings Online dziś przenoszą się pod Helmowy Jar. Jeśli potrzebujecie specjalnego zaproszenia, twórcy gry przygotowali dla was zwiastun.

 • Podkładka StarCraft II: Heart of the Swarm edycja Kerrigan od SteelSeries

  SteelSeries zaprezentował drugi wzór podkładki pod mysz, dedykowany kultowej serii studia Blizzard. Jej główne cechy to wysokiej jakości materiały i wizerunek bohaterki gry "StarCraft II: Heart of the Swarm"

 • The Elder Scrolls Online: Insektoidalni kwama na nowym zwiastunie

  ZeniMax Online zaprezentowało nowy rodzaj potworów, który pojawi się w  The Elder Scrolls Online - Kwama . To znane z Morrowinda insektoidalne stworzenia, które w grze wystąpią w trzech formach współpracujących ze sobą. Prezentuje ich najnowszy zwiastun gry.

 • British Telecom blokuje The Pirate Bay

  British Telecom - największa firma telekomunikacyjna w Wielkiej Brytanii, blokuje dostęp swoim klientom do serwisu The Pirate Bay. Jak gigant tłumaczy swoją decyzję? Dostosowaniem się do zapisów porozumienia o ochronie dzieci i młodzieży.

 • E3 2012: The Elder Scrolls Online - nowy teaser. Klimatyczny!

  Rzadko kiedy krótki teaser wywołuje przysłowiowe „ ciary ”. A tak jest w przypadku nowego zwiastuna The Elder Scrolls Online . Zdradza niewiele, ale jest klimatyczny. Bardzo!

 • Chcesz przenieść cyfrowe zdjęcia na papier? Wystarczy kilka kliknięć w komputerze podłączonym do internetu, a potem listonosz dostarczy odbitki wprost do twojego domu. Dobrze jednak wiedzieć, z których fotolaboratoriów online warto korzystać.

 • The Elder Scrolls Online: Nowy, choć znajomy stwór - Scamp

  ZeniMax Online pokazało nowe-stare stworzenia z The Elder Scrolls Online , znane fanom z Morrowinda i Obliviona - Scamp . Poświęcono im krótki trailer.

 • Webaplikacje dostępne online z każdego komputera zaopatrzonego w zwykłą przeglądarkę i dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Nie są to wprawdzie tak zaawansowane narzędzia, jak popularne kombajny do wielu zadań, ale potrafią zastąpić sporo prostszych programów. Przedstawiamy 32 najciekawsze aplikacje webowe do różnych zastosowań.

Wideo na temat: the setlers online
Dyskusje na temat: the setlers online