• Informacje na temat:

  total annihilation poradnik

Artykuły na temat: total annihilation poradnik
 • Taylora - twórcy m.in kultowego "Total Annihilation". Przypominamy, że w skład polskiego wydania gry "Supreme Commander" wejdą: Płyta DVD z grą "Supreme Commander" w polskiej, kinowej wersji językowej, obszerna instrukcja do gry, wydrukowana na papierze kredowym, kolorowy poradnik do gry, duża mapa z drzewkiem rozwoju jednostek 3 oryginalne plakaty, przedstawiające każdą z frakcji...

 • Planetary Annihilation: Gameplay z wersji alfa

  Planetary Annihilation to sfinansowana za pomocą Kickstartera strategia czasu rzeczywistego, nawiązująca klimatem i rozgrywką do klasycznej produkcji Total Annihilation. Jej twórcy opublikowali film, w którym m.in. przedstawiają rozgrywkę z wersji alfa.

 • Wygięte telewizory Samsunga - Total Curved Solutions

  Samsung wprowadzi na rynek 17 różnego rodzaju wygiętych telewizorów - wszystko w ramach rodziny produktów „Total Curved Solutions”.

 • Planetary Annihilation: Nadchodzi następca Total Annihilation. Tylko trzeba go sfinansować

  Studio Uber Entertainment – twórcy sieciowego shootera Monday Night Combat – zapowiedzieli swój nowy projekt, który będzie finansowany przez internautów za pomocą Kickstartera . Nowa gra – Planetary Annihilation – ma być silnie inspirowana kultowym Total Annihilation .

 • BitDefender wypuszcza Total Security 2012 BETA

  BitDefender ogłosił początek publicznych testów wersji BETA oprogramowania BitDefender Total Security 2012. Zgodnie z firmową tradycją, najbardziej aktywni uczestnicy programu zostaną nagrodzeni różnorodnymi prezentami, wśród których znajduje się laptop dla graczy Alienware.

 • Planetary Annihilation: Walka na prawie 20-minutowej prezentacji

  Wczoraj odbyła się transmitowana w internecie prezentacja  Planetary Annihilation  - sfinansowanej za pośrednictwem  Kickstartera  gry będącej duchowym następcą kultowego  Total Annihilation . Główną częścią demonstracji był pokaz walki - jeśli ktoś go przegapił, nic straconego, bo w sieci pojawił się jej zapis. Warto jednak pamiętać, że gameplay pochodzi z wczesnej alfy, więc jeszcze sporo może się zmienić.

 • FarStone Total Recovery 7 Pro po polsku

  W ofercie Alstor, polskiego dystrybutora rozwiązań marki FarStone pojawił się nowy produkt - Total Recovery 7 Pro.

 • Total Annihilation i Master of Orion w rękach twórców World of Tanks?

  Wargaming .net coraz mocniej się rozkręca. Po przejęciu Gas Powered Games firma jest faworytem do przejęcia części marek bankrutującego Atari . Mowa o strategiach Total Annihilation oraz Master of Orion .

 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

 • Planetary Annihilation: Minimalna kwota na Kickstarterze uzbierana

  Niedawno pisaliśmy o Planetary Annihilation – finansowanej w ramach Kickstartera grze studia Uber Entertainment będącej duchowym spadkobiercą  Total Annihilation . Do końca zbiórki pozostało jeszcze dwa tygodnie, ale już udało się uzbierać kwotę wymaganą do ukończenia prac nad produkcją.

 • HDTV: Poradnik zakupowy dla początkujących

  Na płaski telewizor stać coraz więcej osób. Ale podjęcie decyzji o zakupie wcale nie jest proste. Skala wyboru i nowe technologie onieśmielają wielu klientów. Ale czy naprawdę trzeba być ekspertem w tej dziedzinie, by podjąć właściwą decyzję? Weźmy pod uwagę kilka kryteriów i sprawdźmy, które z nich są naprawdę istotne, a które nie.

Wideo na temat: total annihilation poradnik
Dyskusje na temat: total annihilation poradnik
 • Total Annihilation

  Link do absolute annihilation: http://aa.planetannihilation.gamespy.com/download.htm

 • RE: Jakieś strategie w które warto zagrać

  Total Annihilation i supreme commander

 • Total Annihilation

  Szukam chętnych do gry w Total Annihilation. Generalnie jeszcze nie grałem na moim kiepskim łaczu (64KB/s), ale myślę, że nie będzie problemu. Wymagam Core Contingecy + patch 3.1 + Cavedog 3.1 Units + TAUIP 2.1 + limit patch. Propozycje słac na gg, gram tylko w weekendy.

 • RE: Jakie strategie polecacie?

  Total Annihilation, Dune II, Homeworld,

 • Total Annihilation

  Ja gram cały czas w totala, ściągałem dodatki(z wyjątkiem cc), sam je robiłem. Ale najbardziej podobał mi sie dodatek Absolut Annihilation 6.0 PS. Czy wy chociżby raz w to zagraliście :P

 • RE: Top stare gry

  Nikt nie wspomniał o Total Annihilation 2.

 • Total Annihilation

  Cóż, ponieważ gog daje półdarmo TotalA z wszelkimi dodatkami, ogłaszam reaktywację (jakkolwiek szumnie by to nie brzmiało) forumowej sieci hamachi. Nowa jest, bo hamachi nie zachowuje danych założyciela: sieć: totalccbt-cda hasło: totala Co jest wymagane: Total Annihilation Battle Tactics Core Contigency patch 3.1 6 darmowych jednostek od cavedoga Obaj (Lord i ja) nuby straszne nieobeznane z multi więc nie ma się co bać, że będziecie baty obrywać /smile_prosty.gif"...

 • RE: Total Commander - jak wysłać pliki na serwer yoyo.pl

  -poradnik: wysyłanie plików na stronę na yoyo.pl przez total commandera Skopiowałem to, i w google

 • Total Annihilation

  CYTAT(Rankin @ niedziela, 05 wrzesień 2010 - 15:45) Cóż, ponieważ gog daje półdarmo TotalA z wszelkimi dodatkami W sensie? /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" /> Bo nie powiem, że perspektywa zagrania w tego staruszka z kimś znanym mi z nicka jest fajną opcją, ale kojarzę, że gdy Total Annihilation zainstalowałem to obrósł mi kurzem na HDD (jak i teraz MechWarrior 4 /tongue_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":P"...

 • Gdzie kupić Total war Shogun 2: Zmierzch Samurajów.

  Witam, chciałbym kupić Shoguna najlepiej w Empiku. http://www.empik.com/total-war-shogun-2-zmierzch-samurajow-pc,p1062984550,multimedia-p - Jest promocja. Tylko nie wiem czy to gra czy jakiś poradnik, bo na zdjęciu pisze Game Book i wygląda jak książka. Tylko nie piszcie że w Biedronce jest będzie Giermasz gier i tam będzie Shogun. Tylko mam pytanie czy to poradnik czy gra.