• Informacje na temat:

  total annihilation poradnik

Artykuły na temat: total annihilation poradnik
 • Taylora - twórcy m.in kultowego "Total Annihilation". Przypominamy, że w skład polskiego wydania gry "Supreme Commander" wejdą: Płyta DVD z grą "Supreme Commander" w polskiej, kinowej wersji językowej, obszerna instrukcja do gry, wydrukowana na papierze kredowym, kolorowy poradnik do gry, duża mapa z drzewkiem rozwoju jednostek 3 oryginalne plakaty, przedstawiające każdą z frakcji...

 • Planetary Annihilation: Gameplay z wersji alfa

  Planetary Annihilation to sfinansowana za pomocą Kickstartera strategia czasu rzeczywistego, nawiązująca klimatem i rozgrywką do klasycznej produkcji Total Annihilation. Jej twórcy opublikowali film, w którym m.in. przedstawiają rozgrywkę z wersji alfa.

 • Wygięte telewizory Samsunga - Total Curved Solutions

  Samsung wprowadzi na rynek 17 różnego rodzaju wygiętych telewizorów - wszystko w ramach rodziny produktów „Total Curved Solutions”.

 • Planetary Annihilation: Nadchodzi następca Total Annihilation. Tylko trzeba go sfinansować

  Studio Uber Entertainment – twórcy sieciowego shootera Monday Night Combat – zapowiedzieli swój nowy projekt, który będzie finansowany przez internautów za pomocą Kickstartera . Nowa gra – Planetary Annihilation – ma być silnie inspirowana kultowym Total Annihilation .

 • BitDefender wypuszcza Total Security 2012 BETA

  BitDefender ogłosił początek publicznych testów wersji BETA oprogramowania BitDefender Total Security 2012. Zgodnie z firmową tradycją, najbardziej aktywni uczestnicy programu zostaną nagrodzeni różnorodnymi prezentami, wśród których znajduje się laptop dla graczy Alienware.

 • Planetary Annihilation: Walka na prawie 20-minutowej prezentacji

  Wczoraj odbyła się transmitowana w internecie prezentacja  Planetary Annihilation  - sfinansowanej za pośrednictwem  Kickstartera  gry będącej duchowym następcą kultowego  Total Annihilation . Główną częścią demonstracji był pokaz walki - jeśli ktoś go przegapił, nic straconego, bo w sieci pojawił się jej zapis. Warto jednak pamiętać, że gameplay pochodzi z wczesnej alfy, więc jeszcze sporo może się zmienić.

 • FarStone Total Recovery 7 Pro po polsku

  W ofercie Alstor, polskiego dystrybutora rozwiązań marki FarStone pojawił się nowy produkt - Total Recovery 7 Pro.

 • Total Annihilation i Master of Orion w rękach twórców World of Tanks?

  Wargaming .net coraz mocniej się rozkręca. Po przejęciu Gas Powered Games firma jest faworytem do przejęcia części marek bankrutującego Atari . Mowa o strategiach Total Annihilation oraz Master of Orion .

 • Poradnik dla rodzica i dziecka

  Telekomunikacja Polska zaprezentowała przewodnik po bezpiecznych mediach, który opisuje zagrożenia wynikające z użytkowania nowoczesnych form komunikacji przez dzieci.

 • Planetary Annihilation: Minimalna kwota na Kickstarterze uzbierana

  Niedawno pisaliśmy o Planetary Annihilation – finansowanej w ramach Kickstartera grze studia Uber Entertainment będącej duchowym spadkobiercą  Total Annihilation . Do końca zbiórki pozostało jeszcze dwa tygodnie, ale już udało się uzbierać kwotę wymaganą do ukończenia prac nad produkcją.

 • Jak chronić własne informacje - poradnik

  Eksperci z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz „GReAT”, Kaspersky Lab, zaprezentowali środki bezpieczeństwa, jakie stosują, aby chronić swoją komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, smartfonów, podczas przeglądania zasobów internetu oraz interakcji ze światem fizycznym.

Wideo na temat: total annihilation poradnik
Dyskusje na temat: total annihilation poradnik
 • Total Annihilation

  Link do absolute annihilation: http://aa.planetannihilation.gamespy.com/download.htm

 • RE: Jakieś strategie w które warto zagrać

  Total Annihilation i supreme commander

 • Total Annihilation

  Szukam chętnych do gry w Total Annihilation. Generalnie jeszcze nie grałem na moim kiepskim łaczu (64KB/s), ale myślę, że nie będzie problemu. Wymagam Core Contingecy + patch 3.1 + Cavedog 3.1 Units + TAUIP 2.1 + limit patch. Propozycje słac na gg, gram tylko w weekendy.

 • RE: Jakie strategie polecacie?

  Total Annihilation, Dune II, Homeworld,

 • Total Annihilation

  Ja gram cały czas w totala, ściągałem dodatki(z wyjątkiem cc), sam je robiłem. Ale najbardziej podobał mi sie dodatek Absolut Annihilation 6.0 PS. Czy wy chociżby raz w to zagraliście :P

 • RE: Top stare gry

  Nikt nie wspomniał o Total Annihilation 2.

 • Total Annihilation

  Cóż, ponieważ gog daje półdarmo TotalA z wszelkimi dodatkami, ogłaszam reaktywację (jakkolwiek szumnie by to nie brzmiało) forumowej sieci hamachi. Nowa jest, bo hamachi nie zachowuje danych założyciela: sieć: totalccbt-cda hasło: totala Co jest wymagane: Total Annihilation Battle Tactics Core Contigency patch 3.1 6 darmowych jednostek od cavedoga Obaj (Lord i ja) nuby straszne nieobeznane z multi więc nie ma się co bać, że będziecie baty obrywać /smile_prosty.gif"...

 • RE: Total Commander - jak wysłać pliki na serwer yoyo.pl

  -poradnik: wysyłanie plików na stronę na yoyo.pl przez total commandera Skopiowałem to, i w google

 • Total Annihilation

  CYTAT(Rankin @ niedziela, 05 wrzesień 2010 - 15:45) Cóż, ponieważ gog daje półdarmo TotalA z wszelkimi dodatkami W sensie? /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" /> Bo nie powiem, że perspektywa zagrania w tego staruszka z kimś znanym mi z nicka jest fajną opcją, ale kojarzę, że gdy Total Annihilation zainstalowałem to obrósł mi kurzem na HDD (jak i teraz MechWarrior 4 /tongue_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":P"...

 • Gdzie kupić Total war Shogun 2: Zmierzch Samurajów.

  Witam, chciałbym kupić Shoguna najlepiej w Empiku. http://www.empik.com/total-war-shogun-2-zmierzch-samurajow-pc,p1062984550,multimedia-p - Jest promocja. Tylko nie wiem czy to gra czy jakiś poradnik, bo na zdjęciu pisze Game Book i wygląda jak książka. Tylko nie piszcie że w Biedronce jest będzie Giermasz gier i tam będzie Shogun. Tylko mam pytanie czy to poradnik czy gra.