• Informacje na temat:

  ubisoft 25

Artykuły na temat: ubisoft 25
 • Rainbow Six Siege z 25 milionami zarejestrowanych graczy

  ...​Ubisoft podało najnowsze dane na temat liczby zarejestrowanych graczy w nastawionym na sieciowe zmagania Rainbow Six Siege. Gra cieszy się dużą popularnością.

 • Ubisoft: 25% przeceny z okazji 25-lecia firmy

  Z okazji swojego 25-lecia firma Ubisoft postanowiła zorganizować wyprzedaż nie tylko w PlayStation Network . Polski oddział francuskiego wydawcy ujawnił właśnie, że z okazji swoich kolejnych urodzin przeceni o 25% swoje wybrane gry.

 • Ubisoft otworzy polskie biuro

  Jeden z największych producentów i wydawców gier komputerowych i wideo – Ubisoft – zdecydował o otworzeniu polskiego oddziału firmy. Siedzibą filii będzie Warszawa, a przedstawicielstwo zajmie się interesami Ubisoftu w Polsce oraz Europie Wschodniej.

 • Ubisoft: Wielka wyprzedaż z okazji 25-lecia firmy

  W tym roku Ubisoft, jeden z potentatów na rynku gier, obchodzi swoje 25. urodziny. W związku z tym założona we Francji firma postanowiła ruszyć z wyprzedażą w PlayStation Network, w ramach której przeceniono - niespodzianka! - 25 pozycji, w tym gry z PS3, pierwszego PlayStation oraz dodatki DLC.

 • 25 lat Ubisoftu. Wszystkiego najlepszego!

  W tym roku Ubisoft obchodzi 25. rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji firma opublikowała film, na którym znane osobistości (m.in. aktorka Naya Rivera z serialu Glee ) składają spółce życzenia. My też się do nich przyłączamy - wszystkiego najlepszego!

 • Ubisoft i Nvidia łączą siły

  Ubisoft oraz NVIDIA poinformowały dziś o rozpoczęciu następnego rozdziału strategicznej współpracy nad grami komputerowymi, w tym Assassin's Creed Unity, Far Cry 4, The Crew oraz Tom Clancy's The Division.

 • Far Cry 5: 25 godzin czystej rozwałki

  W wywiadzie udzielonym dla serwisu Gamespot producent wykonawczy Ubisoftu, Dan Hay uchylił rąbka tajemnicy i określił długość kampanii w Far Cry 5 na około 25 godzin. Dane, które podał twórca(...) Ubisoft położył nacisk na poprawę narzędzia i wierzy, że odpowie ono na potrzeby graczy. Premiera gry będzie miała miejsce 27 marca 2018 na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

 • Ubisoft: Wielka wyprzedaż w PSN-ie z okazji 25-lecia firmy

  W tym roku Ubisoft , jeden z potentatów na rynku gier, obchodzi swoje 25. urodziny . W związku z tym założona we Francji firma postanowiła ruszyć z wyprzedażą w PlayStation Network , w ramach której przeceniono – niespodzianka! – 25 pozycji , w tym gry z PS3 , pierwszego PlayStation oraz dodatki DLC.

 • Wspólna promocja Asus ROG i Ubisoft

  Sezon jesienno-zimowy zapowiada się dla graczy interesująco. Wszystko za sprawą połączenia sił Asus ROG i Ubisoft - kupując wybrane płyty główne i karty graficzne, użytkownicy otrzymują jedną z pięciu wybranych gier.

 • UbiSoft wypowiada wojnę nadwadze

  To właśnie z myślą o Tobie powstaje program o tytule My Health Coach: Weight Management. Osobisty, wirtualny trener i pielęgniarka w jednym pomogą ci już tegorocznego lata, kiedy to franuski UbiSoft dostarczy wspomniany tytuł na europejski i amerykański rynek gier. Według producenta gry, montrealskiego studia UbiSoft, głównym celem wypuszczenia na rynek My Health Coach: Weight Management jest...

 • Seria Might & Magic kończy 25 lat!

  Seria Might & Magic to nie tylko kultowi „ Hirołsi ” – składa się ona bowiem także z wielu innych gier osadzonych w świecie „ miecza i magii ”. Cykl kończy dziś 25 lat , a firma Ubisoft postanowiła uczcić te okrągłe urodziny okolicznościowym filmem. Sto lat!

 • Ubisoft zaprezentował Assassin's Creed Origins

  Podczas targów Electronic Entertainment Expo (E3), firma Ubisoft ogłosiła prace nad najnowszą cześcią serii Assassin's Creed o podtytule Origins. Gra w polskiej wersji językowej (napisy) trafi do sprzedaży w dniu 27 października 2017 roku na konsole Xbox One, Xbox One X, PlayStation4 Pro, PlayStation4 oraz komputery PC.

Wideo na temat: ubisoft 25
Dyskusje na temat: ubisoft 25
 • Re: Ubisoft twierdzi, że 60 kl/s nie jest i nie będzie standardem

  Różnicy NIE WIDAĆ, ale czuć jak się gra. Serio, film w 25 kl/s (YouTube) nie jest odczuwalny, ale gra w 25 już przycina.

 • Ubisoft: 25% przeceny z okazji 25-lecia firmy

    Z okazji swojego 25-lecia firma Ubisoft postanowiła zorganizować wyprzedaż nie tylko w PlayStation Network. Polski oddział francuskiego wydawcy ujawnił właśnie, że z okazji swoich kolejnych urodzin przeceni o 25% swoje wybrane gry.

 • Ubisoft otworzy polskie biuro

  Jeden z największych producentów i wydawców gier komputerowych i wideo – Ubisoft – zdecydował o otworzeniu polskiego oddziału firmy. Siedzibą filii będzie Warszawa, a przedstawicielstwo zajmie się interesami Ubisoftu w Polsce oraz Europie Wschodniej. http://www.pcformat.pl/News-Ubisoft-otworzy-polskie-biuro,n,1710

 • Re: Ubisoft twierdzi, że 60 kl/s nie jest i nie będzie standardem

  Po co kmomu 60 klatek na sekundę, skoro ludzkie oko widzi płynność ruchu już przy 25 kl/sek. ? Kolejna sztuka dla sztuki ?.

 • Ubisoft: Wielka wyprzedaż w PSN-ie z okazji 25-lecia firmy

    W tym roku Ubisoft, jeden z potentatów na rynku gier, obchodzi swoje 25. urodziny. W związku z tym założona we Francji firma postanowiła ruszyć z wyprzedażą w PlayStation Network, w ramach której przeceniono – niespodzianka! – 25 pozycji, w tym gry z PS3, pierwszego PlayStation oraz dodatki DLC.

 • RE: Edycja premierowa w Ubisoft Exclusive ?

  Wygrałem coś tam kiedyś z Ubisoft Exclusive, pod papierowym opakowaniem też jest wersja premierowa.

 • Re: Ubisoft twierdzi, że 60 kl/s nie jest i nie będzie standardem

  Widać wyraźną różnicę (szczególnie w filmach) gdy ilość klatek na sekundę jest wyższa. Każdy może sobie zobaczyć efekt (ale nie tak dobry jakby film był kręcony z wyższą ilością) uruchamiając odtwarzacz wideo z programem SVP. Oczywiście ludzkie oko ma limit powyżej którego różnicy nie zauważy, ale nie jest to na pewno 25 ani 30.

 • 25 lat Ubisoftu. Wszystkiego najlepszego!

  W tym roku Ubisoft obchodzi 25. rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji firma opublikowała film, na którym znane osobistości (m.in. aktorka Naya Rivera z serialu Glee) składają spółce życzenia. My też się do nich przyłączamy - wszystkiego najlepszego!

 • Ubisoft i Nvidia łączą siły

  Ubisoft oraz NVIDIA poinformowały dziś o rozpoczęciu następnego rozdziału strategicznej współpracy nad grami komputerowymi, w tym Assassin's Creed Unity, Far Cry 4, The Crew oraz Tom Clancy's The Division. http://www.pcformat.pl/News-Ubisoft-i-Nvidia-lacza-sily,n,12185

 • Re: Ubisoft: "Piractwo na PC wynosi 95%"

  to ze kupisz jedna gre jakies diablo 3 oryginal a cala reszte na kompie masz z tortrentow to nie czyni z Ciebie prawego gracza ... to tak jakbys raz w roku w miescie jechal 50 km/h a przez reszte dni 70 i mowil ze jezdzisz przepisowo bo 25 września jezdzisz 50 ...

 • Bethesda ma już 25 lat

  @baltazar|i za 2 godziny - news ! Ubisoft ma 25te urodziny !

 • RE: Edycja premierowa w Ubisoft Exclusive ?

  Wszystkie gry UbiSoft Exclusive mają okładki edycji premierowych. Niestety od ostatniego czasu Ubisoft w ramach walki z globciem zaprzestał dołączania do swoich gier jakichkolwiek instrukcji papierowych o.O Zawartość pudełek wszystkich nowych tytułów Ubisoftu to sama płyta z grą ;/