• Informacje na temat:

  w co gracie

Artykuły na temat: w co gracie
 • Mobilne granie

  Granie mobilne to obecnie trzy światy. Pierwszy, najbardziej tradycyjny, stanowią konsole przenośne. Drugi, aktualnie popularniejszy, to smartfony, a jako...

 • Samotni sylwestrowicze - w co gracie?

  Choroby nie wybierają, a niektórzy po prostu nie mogą z jakiegoś powodu wyjść ze znajomymi - są tu jacyś samotni sylwestrowicze? Siedzicie i zapijacie smutki zieloną herbatą, czy gracie w coś ciekawego? Co robicie wy? Jak chcecie zakończyć ten rok?

 • Granie na trzech ekranach

  Dla wszystkich Graczy, dla których jeden ekran i okulary 3D nie wystarczą - Nvidia przygotowała technologię 3D Vision Surround umożliwiającą granie na 3 ekranach jednocześnie.

 • Granie po amerykańsku

  Twórcy raportu postanowili sprawdzić, jak wygląda obraz przeciętnego gracza w USA. Wyniki możecie sprawdzić poniżej.

 • I jak tam nowy rok? W co gracie?

  Dwa lata temu, w sylwestra, którego oczywiście spędzałem w domu, spytałem, w co gracie. Ostatni komentarz napisaliście pod tym newsem 1 czerwca 2012 roku (!!!), tradycję trzeba więc kontynuować! Jak tam nowy rok, przy czym siedzicie? Ja chyba zaraz odpalę Tekken Tag Tournament 2 , bo zapomniałem kupić Skullgirls na PS3...

 • Co telewizorem Apple?

  Tim Cook podczas konferencji D11 uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej potencjalnego debiutu telewizora Apple. Na razie nie na co robić sobie nadziei.

 • Gran Turismo Sport - recenzja

  ​Na Gran Turismo Sport czekaliśmy jak na wydanie prawa jazdy po zdanym egzaminie. To pierwsza odsłona tej serii na PlayStation 4.

 • Kto z was ma Vitę? W co na niej gracie?

  Dwa miesiące temu odpaliłem naszą redakcyjną Vitę, zalogowałem się na swoje konto i zacząłem ściągać różne dziwactwa, które przypisuję czasami do konta. Zdziwiłem się, że cross-buy rzeczywiście działa... a jeszcze bardziej, że kolejka "muszę w to zagrać" urosła mi w pięć minut do listy kilkunastu tytułów. Ktoś z was zainwestował w ten sprzęt? W co na nim gracie?

 • Zbliża się lato, wakacje, czas urlopów i odpoczynku od pracy. W ramach relaksu zachęcamy do pogrania. W tym wydaniu PC Formatu nowość duży zestaw darmowych gier zręcznościowych i logicznych dla każdego. Nasze gry nie zajmą wiele miejsca na dysku twardym, części nie trzeba nawet instalować. Nie wymagają też szybkiego komputera większość uruchomi się na starszych maszynach.

 • Gracie na iOS? Przygotujcie więcej pieniędzy - wzrosły ceny w App Store

  Za gry i aplikacje na iOS zapłacimy nieco więcej. Zła wiadomość dla mobilnych graczy korzystających z iUrządzeń. W cyfrowym sklepie AppStore wzrosły...

 • I jaki ten nowy rok będzie? W co gracie?

  Cztery lata z rzędu to już chyba tradycja, nie? Jak co roku zapraszam więc wszystkich sylwestrowiczów, którzy z jaskiń nie wychodzą, do wspólnego świętowania!

 • Konferencja Nauczanie Poprzez Granie

  W dniu 3 czerwca 2016 na Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędzie się już druga edycja konferencji Nauczanie Poprzez Granie. Po sukcesie pierwszego wydarzenia, twórcy konferencji postanowili iść za ciosem. Podczas NPG2 obiecują liczne nowości jak i punkty programu, które zostały z wielką sympatią przyjęte rok temu. A to wszystko pod znakiem gier komputerowych, najnowszych technologii i edukacji.

Zdjęcia na temat: w co gracie
Wideo na temat: w co gracie
Dyskusje na temat: w co gracie