• Informacje na temat:

  wake

Artykuły na temat: wake
 • Alan Wake zniknie dziś ze sprzedaży

  ...​Zła wiadomość dla osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z pierwszą odsłoną cyklu Alan Wake. Produkcja o przygodach tytułowego pisarza zniknie dzisiaj ze sprzedaży.

 • Battlefield Heroes: Wicked Wake, czyli Wake Island w kreskówkowym stylu

  Niedawno twórcy Battlefield Heroes oznajmili, że z okazji drugich urodzin gry udostępnią jej graczom kultową dla całej serii mapkę Wake Island , przystosowaną oczywiście do charakterystycznego, kreskówkowego stylu. EA opublikowało dzisiaj trailer prezentujący tę lokację, która znana będzie, jako... Wicked Wake .

 • Choiix Wake Up Folio - ciekawy dodatek do iPada

  Choiix, marka należąca do grupy Cooler Master, prezentuje nowe akcesorium do tabletu Apple iPad 2- etui, stojak i podkładka w jednym.

 • Alan Wake 2: Kontynuacja serii możliwa?

  ..., czy Alan Wake 2 powstanie. Po chwili namysłu miał odpowiedzieć zdawkowo: "Cóż, twórcy... twórcy muszą chcieć zrobić tę grę". Jak jednak pamiętamy, rok temu podobne pytanie zostało zadane Samowi(...) Quantum Break. Jeśli założymy, że Remedy dalej ma w planach drugą część Alana Wake'a, ale według Spencera "nie chce", to twórcy albo już nad nią dłubią i nie chcą się wychylać, albo pracują teraz nad czymś...

 • Alan Wake powraca na Xbox Live Arcade

  Na tegorocznej gali Video Game Awards możemy spodziewać się zwiastuna i - miejmy nadzieję - informacji o nowej grze z Alanem Wake . Pierwszy teaser, który opublikowano miesiąc przed ceremonią, odpowiada na jedno z pytań. Wake powróci na Xbox Live Arcade .

 • Kolejne gry za 9,99 zł w Biedronce

  Biedronka wraz z CDP.pl planują kolejną akcję z serii Giermasz - 14 sierpnia w sieci Biedronka znajdziemy kilka znanych tytułów w cenach od 9,99 zł.

 • Control - pierwszy gameplay z nowej gry od twórców Alan Wake i Quantum Break

  ...​W sieci pojawił się materiał prezentujący pierwsze fragmenty rozgrywki z Control - nowego projektu twórców Quantum Break i serii Alan Wake ze studia Remedy Entertainment.

 • Battlefield 3: Powrót do Karkand - Wake Island w nowych szatach

  Dzisiaj do PSN-u trafia Powrót do Karkand , pierwsze DLC do Battlefielda 3 (premiera na PC i X360 za tydzień). Debiutowi dodatku towarzyszy nowy jego trailer prezentujący odświeżoną wersję Wake Island - jednej z map, która wchodzi w skład rozszerzenia.

 • Jak mieć ważne dane zawsze pod ręką

  Wyobraźmy sobie sytuację, w której musimy pilnie dostać się do plików umieszczonych na serwerze NAS. Niby nic trudnego, w końcu od tego właśnie są dyski sieciowe. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie chcemy, by urządzenie było włączone 24/7. Asustor przekonuje, że ma na to rozwiązanie.

 • E3 2018: Control nowym projektem od autorów Quantum Break i serii Alan Wake

  ...​W trakcie konferencji Sony poprzedzającej targi E3 firma 505 Games zapowiedziała Control - nową produkcję od studia Remedy Entertainment, znanego z Quantum Break i serii Alan Wake.

 • Alan Wake jednak żyje

  O Alanie Wake?u od dawna nie ma żadnych informacji. Rzekomo tytuł miał pojawić się jeszcze w tym roku, teraz zaś nie wiadomo czy pojawi się na Tokyo Game Show.

 • Battlefield 1943 już w czerwcu na konsolach

  Kiedy to użytkownicy komputerów będą do września bieżącego roku oczekiwać na grę Battlefield 1943, posiadacze konsoli już od trzech miesięcy będą przecierać szlaki bojowe II wojny światowej.

Zdjęcia na temat: wake
Wideo na temat: wake
Dyskusje na temat: wake