• Informacje na temat:

  whirlwind over vietnam spolszczenie

Artykuły na temat: whirlwind over vietnam spolszczenie
 • Game Over?

  W 2003 roku nikt nie wierzył jeszcze, że coś takiego, jak Steam odniesie sukces, a Half-Life 2 nie był kultową produkcją, na której kontynuację czekamy już, no, długo. W grudniowym numerze CD-Action , właśnie w 2003, sporo miejsca poświęcono problemowi, który trafił się Valve - kradzieży kodu źródłowego tej gry. A skoro już w ten weekend zajmujemy się piratami, to warto go przypomnieć.

 • Słuchawki Samsung Level Over

  Samsung przedstawił bezprzewodowe słuchawki wyposażone w system hybrydowego aktywnego tłumienia hałasu.

 • Magicka: Vietnam - magiczną zadymę w Wietnamie czas zacząć

  Już dzisiaj w usługach cyfrowej dystrybucji zadebiutowało pierwsze DLC do Magicki o podtytule Vietnam . Twórcy gry z Paradoxu z okazji premiery opublikowali nowy, " premierowy " zwiastun dodatku. Magiczną zadymę w Wietnamie czas zacząć!

 • Motorola aktualizuje Xooma

  Aktualizacja Android 3.1 dla Motoroli Xoom wkrótce będzie dostępna do pobrania za pomocą funkcji "over the air" dla wszystkich użytkowników w Europie.

 • To The Moon: Spolszczenie do niezwykłego indyka

  To The Moon to niezwykła gra niezależna opowiadająca wzruszającą historię o miłości i spełnianiu marzeń. Trudno opisać ją słowami — trzeba w nią zagrać. Co prawda na rynku znajduje się polskie wydanie firmowane przez Techland , ale część graczy kupiła grę wcześniej, korzystając z innych form dystrybucji. Teraz i oni mogą grać po polsku — na oficjalnej stronie twórców tej produkcji pojawiło się jej spolszczenie!

 • CeBIT 2009 - ATEN prezentuje produkty

  Producent i projektant zaawansowanych rozwiązań sieciowych po raz kolejny weźmie udział w targach CeBIT 2009, które odbędą się w dniach 3-8 marca 2009 r. w Hanowerze. ATEN zaprezentuje cztery najnowsze linie Over-IP, nową wersję Control Center Over the NET oraz przełomowe rozwiązania dla MSP oraz i SOHO, w tym po raz pierwszy Media Distribution Solution.

 • Heroes Over Europe z poślizgiem

  Heroes Over Europe jest kontynuacją zręcznościowego symulatora Heroes of the Pacific. Gra miała ukazać się na konsolach jesienią tego roku.

 • TP-LINK TL-SG1008PE – gigabitowy przełącznik PoE+

  TP-LINK wprowadził do sprzedaży nowy, gigabitowy przełącznik TL-SG1008PE, którego dodatkowym atutem jest pełne wsparcie dla technologii Power over Ethernet Plus (PoE+).

 • GDC 2011: Magicka: Vietnam - Magia w ogniu wojny

  Ekipa Arrowhead Studios coraz mocniej przymruża oko. Znając humorystyczny klimat Magicka , w rozszerzeniu gry można byłoby się spodziewać raczej Mordoru czy Azeroth w krzywym zwierciadle. Tymczasem scenarzyści wyśmieją... Battlefield: Vietnam . Magia w połączeniu z ciężką artylerią... siwy dym!

 • WiFi Calling możliwy w sieci T-Mobile Polska

  T-Mobile udostępnił klientom technologię Voice over WiFi, zwaną również WiFi Calling, która pozwala na realizowanie połączeń głosowych i wysyłanie/odbieranie SMS/MMS łącząc się z dowolną dostępną siecią WIFI w Polsce i za granicą.

Dyskusje na temat: whirlwind over vietnam spolszczenie