• Informacje na temat:

  windows 7 czarny pulpit

Artykuły na temat: windows 7 czarny pulpit
 • Windows 7 w okresie przedświątecznym

  Jakiś czas temu Microsoft udostępnił wersję RC Windowsa 7. Teraz zaś gigant z Redmond oznajmił, że premiery finalnej edycji możemy spodziewać się wkrótce.

 • Oficjalnie zaprezentowano Windows 7

  Na konferencji PDC Microsoft po raz pierwszy publicznie zademonstrował system Windows 7, który ma być następcą niecieszącego się dobrą opinią systemu Windows Vista.

 • Multitouch w Windows 7

  O tym że najnowsza wersja systemu Windows będzie obsługiwała technologię multitouch, wiadomo od dłuższego czasu. Jeśli zamiast suchych danych wolicie zobaczyć to wszystko w akcji, ale nie macie dostępu do komputerów z takim właśnie ekranem, zapraszamy na krótki pokaz.

 • Przestrzenny pulpit w Mac OS X

  Serwis MacRumors.com, informujący o nowościach dotyczących produktów i rozwiązań opracowywanych przez koncern Apple, poinformował o interesującej dokumentacji, jaką firma z logo z nadgryzionym jabłuszkiem zgłosiła do amerykańskiego urzędu patentowego.

 • Kinect: Ożywia nie tylko cienie, ale i potrafi sterować Windowsem 7

  Kinect może zarówno sterować robotem, jak i ożywiać stworzone za pomocą cieni zwierzęta. Nowy kontroler Xboksa 360 można jednak wykorzystać do bardziej przyziemnych rzeczy, jak choćby obsługi komputera. W sieci pojawiły się filmiki pokazujące współpracę Kinecta z Windowsem 7 . To działa!

 • Przebudowana strona personalizacji Windows 7

  Stworzenie przez Microsoft strony Windows Personalization Gallery miało na celu udostępnienie posiadaczom systemu Windows 7 wielu nowych motywów, teł pulpitu i gadżetów. Do tej pory witryna ta spełniała swoje zadanie, jednak firma postanowiła nieco ją przebudować, zwiększając jednocześnie jej możliwości.

 • Windows 10 #nikogo?

  Wręcz przeciwnie - właśnie dogonił Windowsa 7! A #nikogo to Linux.

 • Podłączenie drugiego monitora do komputera może znacząco poprawić komfort pracy. Dysponując dwukrotnie większą powierzchnią, możesz np. pulpit jednego programu podzielić na dwie części lub na jednym monitorze edytować grafikę, na drugim otworzyć menu lub palety narzędziowe.

 • Windows 10 – premiera i (banalny) powrót do 7/8.1

  Od dzisiaj możliwe jest już uaktualnienie systemu Windows do wersji 10, darmowe dla większości posiadaczy 7 i 8.1. Co ważne – można je zrobić tylko na próbę!

 • Windows 7 Starter bez limitu aplikacji

  Windows 7 Starter to najuboższa, ale i najtańsza wersja przygotowywanego przez Microsoft systemu operacyjnego Windows 7. W przeciwieństwie jednak do wersji Starter systemu Vista, koncern z Redmond zrezygnował z limitu uruchomienia jednocześnie do trzech aplikacji.

Dyskusje na temat: windows 7 czarny pulpit
 • Windows 7 - czarny ekran, długie uruchamianie

  Witam, zanim opiszę problem, zaznaczam, że nic ostatnio nie zmieniałem, nie instalowałem, więc to co się wydarzyło, nie zostało spowodowane żadnym świadomymi działaniami. Mój laptop to Asus K52JC, ma oryginalnego Windowsa, sklepowego, nigdy nie był formatowany. A więc gdy wczoraj rano odpaliłem kompa, to po pokazaniu się loga windowsa, nagle pojawił się czarny ekran na jakieś 30s, potem dopiero załadował się ekran "zapraszamy" i też ładnych kilka chwil wisiał, zanim pojawił się pulpit....

 • RE: Czarny pulpit.

  Windows 7 Ultimate 64-bit i zmieniam tapete klikajac PPM na pulpit, wybieram personalizuj i zmieniam tapetke.

 • Windows 7- "Aktywacja"

  Witam, zainstalowałem sobie kopie nieoryginalną "Windows 7". Przez tydzień miałem system zapisany jako oryginalny, potem miałem cały pulpit czarny i na dole ekrany pokazuje mi się okienko z napisem " Windows 7 Kompilacja 7600 Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna." Co mam zrobić aby system uznawał że mam oryginalny Windows 7 a jednocześnie po aktywacji nie rozleciał mi się system. Bardzo proszę o pomoc.

 • czarny pulpit po starcie systemu-windows 7

  Witam. Po włączeniu komputera i zniknięciu ekranu zapraszamy, pulpit przez kilka sekund jest czarny dopiero potem się pojawia. W autostarcie mam tylko Eseta 5. Czemu tak się dzieje?

 • Windows 7 i piękny pulpit

  Panowie pytanie. Windows 7 Ultimate. Gram sobie lola. Po chwili wyskakuje mi z lola i poprostu nic , pulpit i na pasku lol. Jest to dość problematyczne i nie wystepuje tylko na lolu ale też na innych grach. Oraz chciałbym spytać jak pozbyć sie reklam , które ciągle wyskakują podczas grania itd. Zazywczaj wywala do nowego okna i sie pojawia. Problematyczne jest też , że to też potrafi wywalić z ekranu do pulpitu.

 • Windows 7 - czarny pulpit po przywracaniu systemu - Pomóżcie proszę:(

  Witam dziś chciałem zainstalować nowy sterownik do karty dźwiękowej, jednak po zainstalowaniu nie było dźwięku, więc chciałem przywrócić system do wczoraj, po wykonaniu przywracania systemu po restarcie komputera, widzę napis "Zapraszamy", a zaś tylko czarny ekran, działają skróty klawiszowe - mogę uruchomić menadżera zadań. Co mam robić:(? Teraz jestem w trybie awaryjnym, posiadam płytkę od Windowsa 7 i sterowniki, lecz nie wiem co z nimi zrobić, czy dzwonić do serwisu(ahh.. kolejny...

 • Problem Czarny Ekran

  Hey Wszystkim W Windows 7 dodałem nowy ekran i ustawiłem go jako ekran domyślny. Teraz cały pulpit jest czarny. Nie ma kursora ani okien. Nie wiem jak z tego wyjść. Jest w stanie ktoś mi pomóc? Działa mi jedynie tryb awaryjny ! HELP PROSZE

 • RE: czarny pulpit po starcie systemu-windows 7

  zrób reinstal systemu, powinno pomóc.

 • Windows 7 i XP

  Sprawa wygląda tak: mialem zainstalowany windows 7 ultimate x86 na dysku C:. Okoliczności (niedziałający soft) zmusiły mnie do zainstalowania XP. Utworzyłem odrębną partycje, zainstalowalem na niej xp (nie usuwałem windows 7). Oczywiście po instalacji xp windows 7 już się nie uruchamiał, zainstalowałem EasyBCD i pozmieniałem ustawienia bootloadera (robilem to wg tego poradnika ). Wszystko pięknie ładnie, przy włączeniu PC mam do wyboru XP albo 7. Jednak po włączeniu 7 w prawym dolnym rogu...

 • RE: czarny pulpit po starcie systemu-windows 7

  Nie interesuje mnie takie czasochłonne rozwiązanie.