• Informacje na temat:

  x: beyond the frontier android

Artykuły na temat: x: beyond the frontier android
 • The Showdown Effect, Dungeonland i RED Frontier - trzy nowe gry od Paradoxu

  W trakcie trwającej właśnie Game Developers Conference Paradox Interactive zapowiedziało trzy nowe gry, które trafią na PC – nastawione na rozgrywkę w sieci The Showdown Effect , humorystycznego hack’n’slasha Dungeonland oraz sieciową strategię RED Frontier .

 • Samsung QLED i The Frame - nowa wizja telewizorów

  Samsung Electronics zaprezentowała w Paryżu najnowszą linię QLED TV, a także telewizor The Frame.

 • Android: Osiem nowych gier od Gameloftu ? prawie wszystkie dobre

  Na telefonach z systemem Android dostępnych jest już aż osiem nowych produkcji od Gameloftu - jednego z największych gigantów mobilnego rynku gier. Wśród nich znalazły się głównie pozycje dobrze znane posiadaczom iPhone'a - The Settlers , Dungeon Hunter 2 , Starfront: Collision , Sacred Odyssey , Nova 2 , Fast 5 , Eternal Legacy i Shadow Guardian . W sieci pojawił się ich zwiastun.

 • "The Wall Street Journal": Google TV już w maju

  Niewykluczone, że jeszcze w maju ruszy Google TV - taką informację podała gazeta "The Wall Street Journal", powołując się na osoby pracujące nad projektem.

 • Android TV: Google pracuje nad konkurencją dla Amazon FireTV?

  Amazon może mieć wkrótce poważnego konkurenta. Do internetu wyciekły informacje, z których wynika, że Google pracuje nad nową wersją swojej platformy telewizyjnej, która ma być oparta na flagowym systemie operacyjnym firmy. Android TV ma pozwolić użytkownikom na oglądanie filmów, a także granie.

 • Kara za fałszywe "Angry Birds" i "Cut the Rope"

  Firma, która umieściła w sklepie z Google Play aplikacje wykorzystujące popularne gry "Angry Birds" i "Cut the Rope", aby wyłudzić od użytkowników pieniądze, musi zapłacić karę 50 tys. funtów szterlingów - czytamy w serwisie BBC.

 • Humble Bundle with Android 7: Gry na PC i Androida za grosze

  Humble Bundle rusza z kolejną edycją swojej osławionej już akcji. Tym razem przygotowano coś dla graczy posiadających peceta i/lub urządzenia z Androidem . Za dowolną kwotę można nabyć pakiet czterech produkcji na Windowsa , Maka ,  Linuksa i system operacyjny Google’a .

 • Nowy odtwarzacz multimedialny - The Little Black Box

  Spółka Human Media zaprezentowała nowy odtwarzacz multimedialny trafiający właśnie do jej oferty. The Little Black Box (małe czarne pudełko) to nowy odtwarzacz multimedialny brytyjskiego producenta Azure Horizons Technology.

 • Fallen Frontier: Nowa gra twórców Halo

  Pojawił się pierwszy zwiastun gry Fallen Frontier autorstwa niezależnego studia Moonshot, w skład którego wchodzą byli pracownicy Bungie . Widać to doskonale, gdyż klimat platformówki zawiera wyraźne znamiona serii, która otworzyła nowy rozdział w sieciowych FPS-ach na konsole.

 • Wtyczka dla Firefoksa szyfrująca połączenia z popularnymi serwisami

  Electronic Frontier Foundation, we współpracy z Tor Project, wydało publiczną wersję beta nowego rozszerzenia dla Firefoksa, które pozwala na szyfrowanie połączeń ze stronami takimi jak Facebook czy Twitter.

Wideo na temat: x: beyond the frontier android
Dyskusje na temat: x: beyond the frontier android