• Informacje na temat:

  x: beyond the frontier ps3

Artykuły na temat: x: beyond the frontier ps3
 • Beyond Good & Evil HD: Zwiastun "premierowy" wersji na PS3

  Beyond Good & Evil HD w wersji na PlayStation 3 od kilku tygodni dostępne jest w europejskim PlayStation Network , amerykańscy posiadacze PS3 otrzymają grę jednak dopiero w najbliższy wtorek. W związku z tym Ubisoft opublikowało jej nowy, " premierowy " zwiastun.

 • Gioteck - gamepad dla użytkowników PS3

  Gioteck, producent akcesoriów dla graczy zaprezentował nowy, bezprzewodowy gamepad dla użytkowników konsoli PS3.

 • The Showdown Effect, Dungeonland i RED Frontier - trzy nowe gry od Paradoxu

  W trakcie trwającej właśnie Game Developers Conference Paradox Interactive zapowiedziało trzy nowe gry, które trafią na PC – nastawione na rozgrywkę w sieci The Showdown Effect , humorystycznego hack’n’slasha Dungeonland oraz sieciową strategię RED Frontier .

 • Bezprzewodowy gamepad dla użytkowników konsol PS3

  Impakt wprowadził na polski rynek bezprzewodowy kontroler marki Gioteck. Gamepad S.C.-1 umożliwia regulację czułości gałek i przeznaczony jest dla użytkowników platformy PS3.

 • Beyond: Dwie dusze także trafi na PS4?

  Sony najwyraźniej znalazło sposób na załatanie luki w exclusivach PlayStation 4. Niedawno firma zapowiedziała, że w czerwcu wyda na swojej nowej konsoli The Last of Us, a w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, z których wynika, że na platformie pojawi się także inna duża gra na wyłączność PS3 – Beyond: Dwie dusze.

 • Odchudzona wersja Sony PS3

  Na trwających właśnie w Kolonii targach GamesCom 2009 firma Sony zaprezentowała odchudzoną wersję swojej sztandarowej konsoli do gier - Sony PlayStation 3 Slim.

 • Kolejna wyprzedaż w PlayStation Store. Beyond: Dwie dusze, Tearaway, Saints Row IV, Tomb Raider...

  Sony rozpieszcza graczy kolejnymi promocjami. Jeszcze nie zakończyła się jedna wyprzedaż związana z targami E3, a firma wystartowała z kolejną. Tym razem można taniej kupić kilka gier na PS3 i Vitę, w tym m.in. Beyond: Dwie dusze.

 • Gamepad dla użytkowników platform PC i PS3

  Natec Genesis zaprezentował uniwersalnego pada P65, stworzonego z myślą o platformach PS3 i PC.

 • Pół godziny gameplayu z dema Beyond: Dwie Dusze

  Od dzisiaj posiadacze PlayStation Plus będą mogli pobierać demo  Beyond: Dwie Dusze - nowej produkcji Quantic Dream (pozostali muszą poczekać do 2 października ). Osoby, które nie mają PS3 , a są zainteresowane grą (a także ci, którzy nie mogą się doczekać wersji demonstracyjnej), mogą obejrzeć półgodzinny zapis rozgrywki z próbki. Ostrzegam jednak, że są na nim spoilery.

 • ASUS przedstawia program Beyond VR Ready

  ASUS prezentuje, Beyond VR Ready, nowy sposób oznaczenia produktów, który jest skierowany dla użytkowników zainteresowanych możliwościami rzeczywistości wirtualnej.

Wideo na temat: x: beyond the frontier ps3
Dyskusje na temat: x: beyond the frontier ps3